Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نکته ها و توصیه هایی برای ایام امتحانات یه گیمر یا یه کاربر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
دوستان در طول هفته وقتايي كه بيكارين و هيچ كاري ندارين
درس بخونين
چون در اين وقت ها آدم هيچكاري نداره و تمركزش هم فقط ميره روي درس
بعد شب امتحان هم يه دور دوره كنيد
(05-08-2015, 08:56 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]دوستان در طول هفته وقتايي كه بيكارين و هيچ كاري ندارين
درس بخونين

قضیه اینه که اینترنت نمیزاره ما بیکار بمونیم :|
دوستان استرس نداشته باشین، همه چی حله
اتفاقا وقتی که به امتحانات نزدیک می شیم، من اینقدر حال می کنم که نگو S0 (43)
سعی می کنم تو این چند هفته که امتحان داریم هر هفته 1 مقاله بدمS0 (43)S0 (43)
از تابستون متنفرم، حالم به هم می خوره، یعنی چی بچه ها 3 ماه بیکار بگردن تو کوچه و خونه، نهایتا 1 ماه
(05-08-2015, 08:56 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
(05-08-2015, 08:56 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]دوستان در طول هفته وقتايي كه بيكارين و هيچ كاري ندارين
درس بخونين

خب ديگه بايد راه حل مجيد جان گل رو پيش بگيري
مگه چي كار ميكني تو اينترنت برادر من كه حتي يه ساعت هم در روز اضافه نمياري؟؟
چي كار ميكني كلك؟؟
(05-08-2015, 09:01 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]
(05-08-2015, 08:56 PM)Dead Soldier نوشته است: [ -> ]
درس بخونين

خب ديگه بايد راه حل مجيد جان گل رو پيش بگيري
مگه چي كار ميكني تو اينترنت برادر من كه حتي يه ساعت هم در روز اضافه نمياري؟؟
چي كار ميكني كلك؟؟

Confusedhy:

دانلود فیلم و تماشای فیلم . پیگیری اخبار فوتبال  و بقیشم تو گیمفا ام !
آره مثل اینکه باید راه مجید رو برم .
اخ دوستان آخر سال آدم برای عاقبتش میترسه و درسش رو به خوبی میخونه. ولی الآن که هیچ اجباری نیست.
کتاب جلو دستمه ولی که چی..؟
من اگه بخوام درس بخونم,واقعا میخونم اما زمان هایی که حس خوندنشو ندارم مواقعی هستش که تو حال و هوای GTA,اینترنت,بازی,گیم فا,گشتن واسه بازی ها و و و و...هست.واقعا نمیذاره :dodgy:
سلام خدمت دوستان
بنده راه حلی دارم که خود به کمک اون تونستم در ترم اول سال دوم دبیرستان (که به گفته ی خیلی از اطرافیان، سخت ترین مقطع تحصیلی هست)، معدل 19.80 کسب کنم. 
1- اول از همه، تمام بازی های سیستم خود را حذف کنید.
2- بازی هایی را نصب کنید که از داستان بهره مند نیستند؛ مثالا عناوین ورزشی FIFA، PES، NBA و .... این امر باعث میشه که ذهن شما بعد از انجام بازی، درگیر نشه.
3- در ایام امتحان، ساعت 6 صبح بیدار بشید. حتما صبحانه بخورید تا پتانسیل مغزتون بره بالا.
4- سیستم خود رو روشن کنید و یک مسابقه ی 45 دقیقه ای انجام دهید. 15 استراحت کامل کنید. دراز بکشید و چشمان خود را ببندید، تمرکز کنید و یا چیزی بخورید.
5- 1 ساعت کامل به مطالعه ی درس بپردازید. هر بار که حواستان پرت شد و یا از درس خواندن زده شدید، لحظه ی گرفتن کارنامه و عصبانیت پدر و مادر را به یاد بیاورید. به یاد بیاورید که به خاطر یک ماه درس نخواندن باید کل تابستان (یا شاید کل سال) را سرکوفت بخورید. اگر باز هم نتوانستید به درس خواندن ادامه دهید، 5 دقیقه درس را کنار بگذارید. راه بروید و یا استرحت کنید و یا آبی بنوشید.
6- بعد یک ساعت، می توانید 1 ساعت استراحت کنید، تلوزیون نگاه کنید، بیرون بروید و یا همان مسابقه بدهید. پیشنهاد می دهم در تمام وقت های استراحت بازی نکنید و به انجام کار های مختلف بپردازید.
7- دوباره درس بخوانید و ...
بچه ها قضیه چیه ؟ این جا چه خبره ؟ امتحان چی ؟ من کجام؟ کیییییییییییییییییه

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

جدا از مزه پرونی خوب جونتون دراد یه ماه نمی تونید بدون بازی سر کنید ؟ کاری نداره که بعدش راهت تمام بازی های تاریخو میشه تو اون سه ماه تموم کرد.
درس بخون بچه بخون
:P
يكي هم منو راهنمايي كنه :| اوايل سال خيلي استرس داشتم درس برام مهم بود ترم اول نوزده و نيم شدم ولي اين اواخر ....
بي خيال شدما ببينيد ( بيخيييييااااااال) اصلا ول كردم كلا هيچ استرسي ندارم نخونده ميرم امتحان ميدم ميام
چيكار كنم درست شه اصلا يه حسي بوجود اومده به اسم بي حسي سمت هيچي نميتونم برم كنسولyم هم خراب شده يه ماهه سه چهار روز ديگه ميدم درست كنن و بعدش هم ويچر مياد و...
همه چي دست به دست داده نخونم :/
نميدونم چيكار كنم فردا هم دوتا امتحان دارم يه كلمه بارم نيست :/
كمك كنن اساتيد :|
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22