Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Farcry4 رسما معرفی شد!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بازی فارکرای4 رسما توسط یوبی سافت معرفی شد با شخصیت های جدی.
و گفته شد که این عنوان در 9 جون در کنفرانس یوبیسافت در E3 نمایشی خواهد داشت.
همینطور گفته شد که بازی در 18 نوامبر 2014 برای پلتفرم های PC و PS4 و PS3 و X360 و X1 عرضه خواهد شد
[تصویر:  38327286970888664588.jpg]
لینک سایت رسمی فارکرای

[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
وااااااااااااای
اصلا وحشتناک تو شوکم

اونطور که از سایت بازی معلومه شایعات درسته.بازی تو هیمالیا هم حتما در جریان است!
من خودم همین الان تو فیسبوک دیدم فررر خوردم!
خوبیش اینه واسه نسل هفتم هم میاد[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اره تعجبم اینه که واسه نسل هفت هم میاد.اگه یادمون باشه یوبی گفته بود تا سال 2017 از نسل هفت حمایت میکنه.دمش گرم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
الیته من که شاید رو PS4 بازیش کنم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

Vikings

همین الان بگم این بازی هم تاخیر داره(کار یوبیسافت همینه دیگه:| )
از همین الآن 3 الی 4 تا تاخیر براش پیش بینی کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بسیار خبر خوشحال کننده ای بود، خوشبختانه یا متاسفانه برای نسل هفت هم منتشر میشه که دیگه واقعاً ما عالیه [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

فقط احتمال زیاد به نظرم این یارو که لباس صورتی پوشیده شخصیت منفیه بازی ـه، ولی امیدوارم این نباشه چون فوق العاده بی ریخت و زنونه هست کلاً [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] اصن اُبهت Vaas رو نداره.

نسخه سوم فوق العاده بود مطمئنا این نسخه هم میتونه موفقیت های زیادی را بدست بیاره
ممنون بابت خبر