Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: هکری قدرت مند تر از آیدن (watch dogs) فوری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
Dark Alex برگشت !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هکر اسپانیایی که چند سالی نبود خبری مهم منتشر کرد
به هک کنسول Ps4 خوش آمدید.
Dark-Alex : welcome to Ps4 Scene
شک نکنید PS4 هک خواهد شد . اگه یادتون باشه PSP رو هم او هک کرد Psp  که هیچ کس توان هک آن را نداشت.
اما بعد از آن خبری از او نبود بعضی ها میگفتن خداحافظی کرده و رفته و دیگر کاری نمیکنه یکی میگفت رفته و در Sony استخدام شده و...
اما به تازگی خبری از او آمد که در بالا گفتم و من رو از خرید X one منصرف کرد حال دیگه متمعن هستم Ps 4 هک میشود او حرف الکی نمیزند او سلطان هکر هاست .
پس اگه قصد خرید X one داشتید دست نگه دارید . 

برگشت او شکوهمند تر از آمدن Watch Dogs برای من است.
نظر شما چیست؟

منبع : سایت خود او ...

Vikings

وقتی عنوان رو خوندم فکر کردم واتچ داگز لیک شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی خدا کنه هک بشه[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
راستی منبع رو دقیق قرار بده چون مدیر ها میبندن موضوعت رو[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

عمر این نسل خیلی باشه 5 ، دیگه خودش رو بکشه 6 ساله . بعدش هم باید بندازیش دور . ولی از PC خیلی استفاده ها میشه برد . من خر 3 سال پیش رفتم ps3 گرفتم به خاطر یک بازی همون موقع پسر عموم 4 تومن سیستم خرید . همین الان راحت می تونه این نسل رو با سیستم 3 سال قبلش بزار تو جیب کوچیکش . کلا کنسول یک سری مزایای خوبی داره ولی از نظر اقتصادی اصلا به صرف نیست .!!! ممنون 
این خبر که مال ـه خیلی وقت پیش هست [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]