Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Watch Dogs با رم 4GB نیز قابل اجراست
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

[تصویر:  31481130350771691565.jpg]

Jonathan Morin از یوبی سافت امروز در توییتر خود اطلاعاتی از Watch Dogs  منتشر کرد.

اولین مساله ای که او به آن اشاره کرد احتمالا برای بعضی ها خوشحال کننده خواهد بود. او گفت Watch Dogs با رم 4GB هم قابل اجرا است و  هیچ سیستم قفل کننده تنظیماتی وجود نخواهد داشت ( شبیه آنچه در CoD:Ghost وجود داشت و هکرها آن را شکستند).

او همچنین گفت گرافیک بازی روی هردو کنسول نسل هشتمی مایکروسافت و سونی شبیه به تنظیمات High در PC  خواهد بود.

Watch Dogs در 27 می برای PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 منتشر خواهد شد.

ایول بهتر از این نمیشه
این خبر صحت داره؟؟؟؟؟؟[img]/images/smi/new/241.gif[/img]اگه داره من خود کشی می کنم!!!![img]/images/smi/new/63.gif[/img][img]/images/smi/new/clap.gif[/img][img]/images/smi/new/barare.gif[/img]
(05-22-2014, 01:10 PM)'arsh' نوشته است: [ -> ]این خبر صحت داره؟؟؟؟؟؟[img]/images/smi/new/241.gif[/img]اگه داره من خود کشی می کنم!!!![img]/images/smi/new/63.gif[/img][img]/images/smi/new/clap.gif[/img][img]/images/smi/new/barare.gif[/img]

ظاهرا که صحت داره اینم لینک خود پست توییترش، گفته اگه برنامه دیگه ای اجرا نباشه احتمالا اجرا میشه اما ممکنه گاهی لگ بزنه
دوست عزیز یه نصیحت این سایتی که به عنوان منبع ازش استفاده کردی معمولا عادت داره یه سری اخبار رو میگه بعد آخر روز تکذیب می کنه
البته همه اخبارش این طور نیست ولی در میاد یه 5-6 خبری در روز که فیک باشه سعی کن از این منبع برای خبرگذاری زیاد استفاده نکنی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(05-22-2014, 01:25 PM)'last assassin' نوشته است: [ -> ]دوست عزیز یه نصیحت این سایتی که به عنوان منبع ازش استفاده کردی معمولا عادت داره یه سری اخبار رو میگه بعد آخر روز تکذیب می کنه
البته همه اخبارش این طور نیست ولی در میاد یه 5-6 خبری در روز که فیک باشه سعی کن از این منبع برای خبرگذاری زیاد استفاده نکنی[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من خودم  پست توییتر کارگردان بازی رو دیدم بعد خبر رو گذاشتم، کارگردان بازی که پست خودشو تکذیب نمیکنه

خدا میدونه برا این بازی چن تا چن تا آپدیت با چه حجمایی میاد!!
الان بحث سر اینه که کی میتونه رو اولترا یا های بازی کنه رو pc
طرفداران pc آماده دردسر باشن
تاپیک سیستم مورد نیاز بازی ها. فقط سیستم اولترا رو بنگر[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
من یک سوال داشتم؟   من کالاف دیوتی گوست و بتلفیلد 4 رو روی high بازی کردم. می خوام ببینم می تونم watch dogs رو اجرا کنم؟   با چه کیفیتی؟    راستی سیستمم اینه.                    Intel core 2 duo E7400 2.80Ghz     ram:8GB     nvidia 630GT 2GB DDR3
منبعت رو نمیبینم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!
ولی اگه اینجوری باشه...........[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
چه حالی کنیم.
(05-22-2014, 02:52 PM)'arsh' نوشته است: [ -> ]من یک سوال داشتم؟   من کالاف دیوتی گوست و بتلفیلد 4 رو روی high بازی کردم. می خوام ببینم می تونم watch dogs رو اجرا کنم؟   با چه کیفیتی؟    راستی سیستمم اینه.                    Intel core 2 duo E7400 2.80Ghz     ram:8GB     nvidia 630GT 2GB DDR3

همین کارگردان بازی توی یکی از پستاش گفته بود که با CPU دو هسته ای نمیشه اجرا کرد، حالا نمیدونم خودم که بعید میدونم نشه، اگه بشه روی low میتونی بازی کنی

(05-22-2014, 02:56 PM)'mammad78' نوشته است: [ -> ]منبت رو نمیبینم؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!
ولی اگه اینجوری باشه...........[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
چه حالی کنیم.

ماشالا چشات اینقدر درشته چجور ندیدی[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] سمت چپ زیر خط
صفحه‌ها: 1 2