Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شایعه: در Farcry4 می توانید فیل سواری کنید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
عنوان Farcry4 چندی پیش بود بصورت اتفاقی توسط یوبی سافت معرفی شد و گفته شد که این عنوان در سرزمینی بنام Kyrat در کوه های هیمالیا در جریان است.
حال ساعاتی پیش صفحه ی رسمی فیسبوک این عنوان عکسی را قرار داده است که در آن می پرسد:چه کسی دوست دارد که یک فیل را براند؟
[تصویر:  67226695991334599173.jpg]
قطعا این صفحه فیسبوک یک سوال برای خنده و شوخی نمی پرسد و این مطلب را می توان یک شایعه به حساب آورد.
این عنوان در تاریخ 18 نوامبر برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و Pc عرضه می شود.
میشه ادرس پیج فی.س بوقو بدی؟ منم وقتی تو وب سایت بازی عکس فیلو دیدم حدس زدم که میشه
منم میدونستم حتی اون روز یه نظر در این مورد دادم. ایول فیل سواری[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(05-26-2014, 01:34 PM)'AMIR-GAMER' نوشته است: [ -> ]میشه ادرس پیج فی.س بوقو بدی؟ منم وقتی تو وب سایت بازی عکس فیلو دیدم حدس زدم که میشه

اینم لینک فیسبوک رسمی Farcry4

من منتظر نوآوری ها و سورپرایزهای بیشتری از این کمپانی هستم!واییییی فیل سواری،فکرشو بکن![img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اینکه عمه منم میدونست ولی جالبه
همین کم بود
فیل سواری؟
 اون هم با دوربین اول شخص؟؟؟؟ فکر نمی کنم زیاد جالب شه.
چون من سابقه بازی های اول شخص که حیوون (اسب) سواری داشته باشه رو از خود همین Ubisoft داشتم. Call of Juarez توش میشد اسب سواری هم کرد. اصلا با دوربین اول شخص جالب در نمیاد

مگه مث فارکرای 1 (زمانی که سوار ماشین و پاراگلایدر میشدیم) بشه با زدن دکمه ای دوربین رو سوم شخص کرد
ایدش خیلی جالب نیست[img]images/smi/s0 (60).gif[/img] فکرش رو بکن بخوای بری سوار فیل شی با اون سرعت از دست دشمنات فرار کنی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] ولی فک کنم فیک باشه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] در هر صورت ممنون[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اسب سواری میزاشتن بس بود اگه بتونن فیل را با گرافیک بالا و با جزییات زیاد بسازن شاید جالب بشه

به نظر من این فیل رو برای این گزاشتن که بازی واقعه گرایانه تر بشه و به بازیباز حس فیل سواری رو بدن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

البته این فقط یه شایعست که طرفداران درست کردن ولی ubisoft هنوز تایید نکرده