Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Watch dogs Limited Edition CD KEY
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام.من یه سی دی کی watch dogs حدود نه ماه پیش خریدم و الان دیدم که در حد gta v نیست قصد فروشش رو دارم و میخوام پولمو برای gta v برا pc جمع کنم.همونطور که از اسمش مشخصه محصول مورد نظر cd key هست و هیج گونه استفاده ای ازش نشده و شما میتونید این سی دی کی رو تو اکانت uplay دلخواه خودتون فعال کنید.در مورد زبانش هم هیچ اطلاعی به من داده نشده و باید بگم که من خودم 80 تومن خریدمش از قیمت هم معلومه که این محصول به فرض ru در نظر گرفته شده ولی احتمالش هم هست که زبانش eu در بیاد(چون خودم تجربشو داشتم این حرفو میزنم).فکر نمیکنم چیزی جا انداخته باشم و خریدار محترم میتونه به ایمیل من پیام بفرسته و یا منو ادد کنه که جزییات خرید رو بهش بدم.با تشکر
[align=justify]ایمیل=hossein.real76@yahoo.com

قیمت=62000 تومان

داش من 55میخرم ولی یه چیز باید چی کار کرد
(05-28-2014, 01:07 AM)'amirhaker' نوشته است: [ -> ]داش من 55میخرم ولی یه چیز باید چی کار کرد

دوست عزیز پایین تر از 60 نمیشه یک نگاهی به سایت های دیگه بنداز ببین چقدر پایین قیمته.من الان 3 تا مشتری دارم که مگن به من بده سی دی کی رو.منم بر اساس قیمت میدم هر کدوم که قیمت بیشتری پیشنهاد کنند سی دی کی به ایشون تعلق پیدا میکنه.سی دی کی رو هم بعد از خرید میتونید تو اکانت uplay خودتون فعال کنید و از تجربه آنلاین این بازی بدون هیچ مشکل کرک و از این جور مضخرفات لذت ببرید.کافیه که سیستم مورد نیاز رو داشته باشید و یک اکانت uplay باز کنید.بعد ازفعال کردن سی دی کی بازی نمایش داده میشه تو قسمت my games

آغا مال من. من خریدارم. ایمیل بزن : aminmoradisc@gmail.com
کاهش قیمت از 62 تومن به 50 تومن
محصول مورد نظر فروخته شد.از سرپرست قسمت بازی های آنلاین درخواست میشه که این تایپک رو ببندند.با تشکر