Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: کشفی جدید در تریلر Call Of Duty Advance Warfare + آپدیت جدید!!!!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام بر همهی گیمفایی ها

دیروز داشتم تریلری که sledgehammer پخش کرده بود رو میدیدم که یه 2 تا چیز زهنه منو در گیر کرد یکی اون قسمت بود که دست کشش رو چک میکنه می خواست بره بالا از دیوار اونجا دیدم چقدر این دست چپش مصنوعی هست رفتم تو فوتوشاپ سلو کردمش روم کردم روش دیدم دستش مصنوعی هست[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

اینم عکسش

http://*****/images/47602384661398700452.png

http://*****/images/86434452308788265110.png

اون یکی مورد هم تو یه جایی از شهر دارن میجنگن این ادمی که داره تیر میزنه اولا" تفنگش مثل ak 47 هست یا کلاش خودمون دوما" اصلا اکسِسوت نداره یعنی ممکن مثل بلک اپس 2 تو آینده و هم گذشته روایت شه؟؟؟؟

عکس ها

http://*****/images/52602205006830753938.png

http://*****/images/47554163999176341882.png

نظرتون چیه به نظرتون ممکن اینطور باشه؟

بروز رسانی جدید 

بازی در سیاتل هم جریان داره+ عکس

http://*****/images/47619251503718381926.png

این برج مخابراتی سیاتل نیست؟؟؟ اگه اشتباه نکنم!! تصحیح( نام اصلی برج Space Needle است)

اول ممنون بابت خبر.خیلی جالب بود![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واقعا حیف یه همچین استعداد هایی که داره تو این کشور هدر میره.
اگه الان تو خارج یکی این کار رو کرده بود به حدی واسه مردم و سازنده بازی مهم بود که تو کل سایت ها شون این خبر پخش میشد!

خواهش میکنم داداش قابلی نداشت [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
طبق گفته خود sledgehammer  میخواد داستانی رو ارائه بده که مردم عاشق یازی بشن.و همچنین گفت بازی دارای شرایط احساسی هم است.پس به نظر میاد این خبر درست باشه چون لابد تو یککی از مراحل دست شخصیت اصلی قطع میشه
تو نقدی که رو سایت اصلی ترجمه شده بود گفته بود که ممکنه با این اکسسوت مشت بزنه که دستش رو خورد کنه ممکن به این صورت خورد شده باشه
سیاتل[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
ماشاالله [img]images/smi/s0 (62).gif[/img] ریزبین هستیا [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
(05-30-2014, 11:54 AM)'two' نوشته است: [ -> ]اول ممنون بابت خبر.خیلی جالب بود![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
اگه الان تو خارج یکی این کار رو کرده بود به حدی واسه مردم و سازنده بازی مهم بود که تو کل سایت ها شون این خبر پخش میشد!

واسه سازنده های بازی هم جالب و مهم بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]مگه خودشون این تریلر ها رو منتشر نکردن؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

(05-30-2014, 02:10 PM)'assassinwanted' نوشته است: [ -> ]
(05-30-2014, 11:54 AM)'two' نوشته است: [ -> ]اول ممنون بابت خبر.خیلی جالب بود![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

واسه سازنده های بازی هم جالب و مهم بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]مگه خودشون این تریلر ها رو منتشر نکردن؟[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با اینکه استعداد زیاد تو کشور داریم ولی آدم هایی هم مثل تو دارم
سازنده واسش جالب میشه که میفهمه یه همچین فن های با دقتی رو داره
قبل اینکه حرف بزنی خوب بفهم میخوای چی بگی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(05-30-2014, 03:01 PM)'two' نوشته است: [ -> ]

این چه طرز حرف زدنه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img].من نه کسی رو مسخره کردم و میکنم تو گفتی که این موضوع یعنی پیدا کردن نکات ریز در تریلر ها اینقدر مهمه که مردم و سازنده ها تو سایتاشون این خبر رو بازتاب میکنن!
من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟
همچین کار شاقی هم نیست فقط باید همه تریلر رو فریم به فریم نگاه کرد و پیکسل به پیکسل تصاویر رو نگاه کرد و مورد بررسی قرار داد!البته نمیگم کار اسونه و اصلا قصد ندارم که بگم کار دوستمون کار بی ارزش بیخودیه نه برعکس!برای این کار یه اعصاب فولادی و دقت و حوصله و خلاقیت میخواد که باید اعتراف کنم من یکی ندارم !کار دوستمون هم رو بشدت تحسین میکنم و قبول دارم چیزای جالبی رو فهمیده از یه تریلر چند دقیقه ای[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی خودمونیما قبول کن گاف بوده این حرفت و در ضمن یه کم انتقاد پذیر باش!

(05-30-2014, 04:08 PM)'assassinwanted' نوشته است: [ -> ]
(05-30-2014, 03:01 PM)'two' نوشته است: [ -> ]

این چه طرز حرف زدنه[img]images/smi/s0 (86).gif[/img].من نه کسی رو مسخره کردم و میکنم تو گفتی که این موضوع یعنی پیدا کردن نکات ریز در تریلر ها اینقدر مهمه که مردم و سازنده ها تو سایتاشون این خبر رو بازتاب میکنن!
من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟
همچین کار شاقی هم نیست فقط باید همه تریلر رو فریم به فریم نگاه کرد و پیکسل به پیکسل تصاویر رو نگاه کرد و مورد بررسی قرار داد!البته نمیگم کار اسونه و اصلا قصد ندارم که بگم کار دوستمون کار بی ارزش بیخودیه نه برعکس!برای این کار یه اعصاب فولادی و دقت و حوصله و خلاقیت میخواد که باید اعتراف کنم من یکی ندارم !کار دوستمون هم رو بشدت تحسین میکنم و قبول دارم چیزای جالبی رو فهمیده از یه تریلر چند دقیقه ای[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
ولی خودمونیما قبول کن گاف بوده این حرفت و در ضمن یه کم انتقاد پذیر باش!

شما گفتی «من منظورم این بود که مگه خودشون تریلر ها و بازی رو نساختن که وقتی یکی یه نکته از اون بازی در میاره اونقدر مهم و عجیبه که خودشون هم تعجب میکنن؟»
شما برو یک بار دیگه کامنت من رو بخون تا بفهمی که کلا اشتباه برداشت کردی!من گفتم واسشون جالبه که یه همچین فن های با دقتی دارند ولی شما چی گفتی؟
این چیزی که شما گفتی اصلا ربطی با حرفی که من زدم نداره بنابراین کل حرفات اشتباه در میاد!
بازم میگم دقت کن میخوای چی بگی!
در ضمن من بی احترامی به شما نکردم!

صفحه‌ها: 1 2