Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: شباهت دو کارکتر در بازی Battlefield و L.A noire
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
طی اخبار دنیای گیم بازی Battlefield Hardline معرفی شده است و طبق گفته های شرکت EA این بازی میخواهد از حریف خود یعنی Call Of Duty Avanced Warface پیشی بگیرد.هنوز معلوم نیست که این بازی برای چه کنسولی عرضه شود اما حضور آن در E32014 میتواند این سوال و سوال های زیادی را پاسخ دهد.همچنین شما میتوانید تریلر این بازی را در اینجا تماشا کنید.

اما چیزی که جالب است این است که شخصیت پلیسی که در Single Player بازی Battlefield Hardline وجود دارد شباهت های زیادی به یکی از کاراگاهان بازی L.A noire دارد که این خود خیلی عجیب است.حال شما را دعوت میکنم به دیدن این شباهت...

[تصویر:  LA_Noire_ReeferMadness-3.jpg][تصویر:  Battlefield-HL-Leak-Six-Months-Old.jpg]
[تصویر:  Untitled-3.gif]

داش شاید بازیگر هاش یکی باشن 
(05-31-2014, 05:47 PM)'amirhaker' نوشته است: [ -> ]داش شاید بازیگر هاش یکی باشن 

درسته شاید این حرف شما هم درست باشد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

مرد هزار چهره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
احتمالا از یک مدل برای ضبط کردن حرکات دو بازی استفاده شده [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]
ولی بعیده توی این نکته ظرافت بخرج ندادن و دایس هم از بازیش حمایت کرده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
L.A.Noir خیلی قشنگ بود یعنی عالی بود [img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
هنوز که هنوزه بعضی وقتا میرم بازی میکنم
به خاطر این بازی انگلیسی رو فول شدم [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
اونی که توی بتلفیلده شبیه فیل اسپنسره!!!(رییس بخش Xbox مایکروسافت)