Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بازی رایگان رایگان به سبک مزرعه داری!!!!(مزرعه رایگان من)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام بچه ها،

میخواستم یه بازی رو بهتون معرفی کنم که خیلی جذابه و در عین حال رایگان رایگان [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img] اسم بازی هست: مزرعه رایگان من

همین چند روز پیش با یه بازی آشنا شدم که واقعا خوشم اومد ازش، دلم نیومد به شما ها نگم ما رو که معتاد کرد....
مطمئنم که تا حالا همچین بازی نکردین.!!
بازی که میگم به سبک مزرعه داریه.!!! مثلا شما گوجه می کارین بعدش بهش آب میدین تا زود تر رشد کنه، بعد که رشد کرد با داس اونو درو می کنی و جالب ترش اینه که تو انبارت نگه ش میداری بعد میبری تو شهر تو بازار به بازیکنای دیگه میفروشی [img]images/smi/s0 (5).gif[/img] بازیکنای دیگه هم کسایی هستن مثل منو خودت !
من که اینجاشو خیلی دوست دارم عیناً دنیای واقعی.!!!! جالبترش اینه که میتونی قیمت رو خودت تعیین کنی کلا ذهن اقتصادی آدمو باز میکنه [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

تازه این نیست که
وقتی کمی که مرحله ت رفت بالا میتونی، مرغداری بزنی،کارخانه سس سازی بزنی، حتی پرورشگاه عسل هم میتونی بزنی و توش کندو بزاری و اونا رو ارتقا بدی تا تولیدات چند برابر شه و پولدار بشی.!!
من تازگیا یه دونه  پرورشگاه گوسفند هم زدم که پشمشونو میرم بازار میفروشم،تازه کارخانه لبنیات سازی زدم تا برام پنیر و ماست درست کنن کارگاه ریسندگی پشم هم دارم تا گلوله پشم درست کنم. پروشگاه ماهی هم دارم[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img] پول خوبی دارن اینا

به نظر من جالب ترین قسمت بازی داشتن انجمن توی بازی بین بازیکنای هر سرور هست ، تا رسیدی مرحله 10 بین انجمن های سرور ها مسابقه برگزار میشه و هر کدوم سعی میکنن همدیگرو شکست بدن [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] التبه جای هیجانیش اینه[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] تو مرحله 22 هم میتونی مزرعه دوم رو بخری و مزرعه تو ارتقا بدی
یه نوع مسابقه هم داره که بین بازیکنای هر سرور انجام میشه و هر کدوم برنده بشه یک جام طلا ، نقره ای و حتی برنزی برنده میشن[img]images/smi/s0 (34).gif[/img] من خودم یه بار جام طلا بردم.!!
بر خلاف خیلی از بازی ها، این بازی که میگم هیچ وقت ریست نمیشه تا زحماتت هدر بشه، برا همینم هست که همیشه میتونی به بازیت ادامه بدی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] نه تنها بازی های و سرور ها ریست نمیشه بلکه هر روز ویژگی های جدیدی به بازی اضافه میشه که واقعا جذابه.!!! همین روزا بود که یه قسمتی به اسم باغ گل به بازی اضافه کردن تا بتونیم گل بکاریم.
اینم بگم این بازی محبوب ترین بازی در کل جهان هست که بیش از 20 میلیون تو کل جهان دارن بازیشو میکنن.!!! و  نسخه فارسی این بازی، در ایران بیش از 3 سال هست که راه اندازی شده و حتی مزرعه رایگان من در جشنواره وب ایران هم تونست رتبه 1 رو بین تمامی بازی های آنلاین ایران  کسب کنه.![img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
تازه تازه بازیکنا میتونن کلبه شون رو تزئین کنن و حتی چشم اندازشون رو درست کنن
الان این چشم اندازای دوستام هستن لینکش رو براتون میدم
http://s2.myfreefarm.ir/publicfarmhouse....user=43708
یا این:
http://s1.myfreefarm.ir/schaugarten/inde...r=30318438

حتما بهش نگا کنین و بهش امتیاز بدین خیلی خوشگله
صندوق پستی شونو هم نگا کنین[img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]ماله من تعریفی نداره ولی ماله دوستام محشره

تازه اینم بگم یه قسمت داره به اسم جنگلبانی که توش درخت کاج، گردو و .... توش میکاری بعد که درو کرد ازش تو انجمن مجسمه میسازی و رتبه انجمن رو بالا میبری
یه قسمتی هم داره اسمش رستوران جنگلی هست[img]images/smi/s0 (37).gif[/img] توش آب دوغ خیار درست می کنی میدی مشتریات بخورن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img] شیر توت فرنگی اینا هم میتونی درست کنی..... پول خوبی داره در کل
خلاصه بگم هیچ بازی به این جذابیت نیست. عاشقش میشی
برو ثبت نام کن حتما تا تو هم طعم عاشقی رو بفهمی [img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

myfreefram.ir

همچنین اگه میخوایین به من یه لطفی بکنین یه ایمیل تو پست هاتون بزارید تا بهتون از طرف اکانت خودم تو بازی یه دعوت نامه بفرستم تا بهم حساب ویژه بدن [تصویر:  s0%20%2824%29.gif][تصویر:  s0%20%2824%29.gif][تصویر:  s0%20%2824%29.gif]
آخه هر کس تو بازی یه بازیکن دیگه رو دعوت کنه بهش حساب ویژه میدن [تصویر:  s0%20%2834%29.gif][تصویر:  s0%20%2834%29.gif][تصویر:  s0%20%2834%29.gif][تصویر:  s0%20%2834%29.gif] خواهشا نظر هم یادتون نره. اگرم دلت نخواست از همون لینک بالا عضو شین.
قصد من فقط معرفی یه بازی بود که میدونم همتون ازش خوشتون میاد

اینم پورتال بازی های پارسی آپجرس هست: که همه خبر ها،بروز رسانی ها رو تیم پشتیبانی بازی اینجا اعلام میکنه:
ir.upjers.com

این لینک صفحه شخصی من تو پورتال هست، هر کی خواست ایمیلش رو اینجا بگه تا من بهش دعوت نامه بفرستم:

https://ir.upjers.com/user/irooni

هر کس عضو شد و بازی کرد بهم بگه تا بهش محصول قرارداد کنم تا بتونه زودی پیشرفت کنه گندم، اسفناج، توت فرنگی، زغال اخته ،سیب زمینی،سیر،شیر،شیر بز، تخم مرغ، پشم، دسته گل،عسل، روغن و.. خواستین بهم بگین براتون قرارداد کنم

دوستان یادتون نره نظرتونو درباره این بازی بگیداااا
جوری نباشه که وقتی بازی می کنین به ما محصول نفرستین.!!!! برو تو مای فری فارم لذت ببر.!!! یه دونه ست

کسی نیست  عضو شده باشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مزرعه رایگان من رو از دست ندین
پیشمون میشیدااااا
myfreefarm.ir