Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نکته ای در تصویر بیلبورد AC Unity در E3
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دقت کنین میبینین در گوشه سمت چپ تصویر دستش یه تیر و کمان اتوماتیک مثل شخصیت منفی بازی thief رو دستش نصبه؛سمت راست تصویرم یه چیزی شبیه تبر دیده میشه نفر بغلیشم تفنگداره.(تصویر زیر دقت کنید)
اونطور که پیداست در assasssin's creed unity تنوع کلاس و سلاح بیشتر از نسخه های قبلی این بازیه و یا شایدم بر خلاف تصورمن شایدم تبلیغاتی بیش نیست!

[تصویر:  1otjvt0y2i7xf7x5l2bh.jpg]

یه تشکر بکنین سری پیش خبرم بیش از هشتصد تا بیننده داشت ولی ده یازده نفر تشکر کردن[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]!لطف کنین از دکمه تشکر بیشتر استفاده کنین چیز بدی نیست پشیمون نمیشید!

Ubisoft داره assassins رو به نظر من نابود میکنه هر بار گیمپلیش بدتر میشه ولی گرافیکش بهتر میشه باید این یکی رو بگیرم امید وارم ارزششو داشته باشه
(06-08-2014, 08:50 PM)'@LIREZ@' نوشته است: [ -> ]Ubisoft داره assassins رو به نظر من نابود میکنه هر بار گیمپلیش بدتر میشه ولی گرافیکش بهتر میشه باید این یکی رو بگیرم امید وارم ارزششو داشته باشه

به نظرت assassin's creed black flag بد بود؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]من که خیلی باهاش حال کردم![img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

گفتن ايده جديدي دارن حتما اينم يكي از اوناست [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
Cross Bow مخفی به مراتب گزینه بهتری میتونه باشه تا حمل تپانچه مخفی زیر آستین یا 5 تا تپانچه نمایان وسط جمعیت!
فقط خداکنه استفاده از سلاح اصلی فقط به شمشیر خطم نشه. از AC II تا Brotherhood عجب عشقی بود پسر اون تنوع اسلحه ... پتک، تبر، سلاح سنگین، گرز، خنجر سبک و غیره.
ببينيم چي ميشه
در ضمن تشكر بابت خبر[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]