Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصویر شخصیت اصلی Assassin's Creed Unity (صددرصد واقعی)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
از اول معرفی شدن بازی Assassin's Creed Unity چهره شخصیت های بازی به لطف لباس آنها مانند یک راز بود؛بلاخره یوبیسافت کوتاه اومد و یه تصویر از چهره قهرمان اصلی بازی یعنی 
Arno Dorian در فیس بوک قرار داد که میتونین اونو در پایین مشاهده کنید.
(ولی هنوز چهره و نام سه همراه دیگر Arno Dorian مشخص نیست)

[تصویر:  2i58ehgnfvu0lb9fg.jpg]
از revelation به بعد این سری افت کرد.
سالی 4 تا می ده بیرون.
باوا چه خبره آخه دیگه.
یکی از دیگری بد تر.
باز IV کمی بهتر شده بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

(06-17-2014, 11:12 PM)'alireza khan' نوشته است: [ -> ]از revelation به بعد این سری افت کرد.
سالی 4 تا می ده بیرون.
باوا چه خبره آخه دیگه.
یکی از دیگری بد تر.
باز IV کمی بهتر شده بود.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

کی چهار تا چهار تا Assassin منتشر شد من بازی نکردم؟پارسال هم دوتا اساسین اومد که یکیش اصلی بود و برای xbox one و 360 xbox و Ps3 و Ps4 و Pcکه همون black flag خودمونه و یکی هم Librion بود که یبرای Wii منتشر شده بود که بعدا برای pc پورت شد.
پس همینجوری نگین رو هوا .اگه خدا بخواد دارم رو یه مقاله در مورد assassin's creed کار میکنم که فکر کنم جواب همه منتقدای سایت رو بده!

اون dlc رو هم جدا زدن بازی
نسخه اندروید
نسخه ایفون
اون زنه نمیدونم چیه
پرچم سیاه
شد 5تا[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
اگر اطلاع نداری من رو به رو هوا حرف زدن متهم نکن.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
شما رو هوا که چه عرض کنم رو فضا حرف می زنی![img]images/smi/s0 (86).gif[/img]
مرد حسابی برو یک سری تحقیقات کن بعد حرف بزن.[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
این ها چیه ها:[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
Assassins creed black flag IV
Assassins creed Liberation
Assassins Creed Freedome Cry
Assassisn Creed IOS Plat
Assassins Creed Android Plat
 در ضمن منطورت از منتقد رو نفهمیدم به هر حال من خودم فن بازی هستم و فکر کنم از صحبت هام این رو باس متوجه می شدی به هر حال این بازی افت کرده.
حالا 1 مقاله که کمه 1 میلیارد مقاله همه بنویس برادر این بازی افت کرده تموم شد و رفت.
حالا شما مثلا با AC:IV حال کردی دلیل نمیشه که بازی خیلی خوف بوده باشه به طور مثال می گم.

(06-18-2014, 10:23 AM)'alireza khan' نوشته است: [ -> ]اگر اطلاع نداری من رو به رو هوا حرف زدن متهم نکن.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
Assassisn Creed IOS Plat
 در ضمن منطورت از منتقد رو نفهمیدم به هر حال من خودم فن بازی هستم و فکر کنم از صحبت هام این رو باس متوجه می شدی به هر حال این بازی افت کرده.
حالا 1 مقاله که کمه 1 میلیارد مقاله همه بنویس برادر این بازی افت کرده تموم شد و رفت.
حالا شما مثلا با AC:IV حال کردی دلیل نمیشه که بازی خیلی خوف بوده باشه به طور مثال می گم.

اگه جوابی رو که بهت دادم میخوندی متوجه میشدی!
 Assassin's Creed Black Flag نسخه اصلی همین بود که هر سال منتشر میشه که برای پلتفرم های
xbox one و 360 xbox و Ps3 و Ps4 و Pc منتشر شد که تقریبا یه بازی نسل هشتمی بود ولی هیچ وقت نمیشد بلک فلگ رو با اون ابهت برای wii منتشر کنن پس یوبیسافت Assassin Liberation رو ساخت برای این کنسول بدرد نخور  که بعدا برای سایر پلتفرم ها پورت شد 
Assassins Creed Freedome Cry که یک DLC بود تا حالا ندیده بودم که کسی یک DLC رو یک بازی مستقل به حساب بیاره !
بازی Assassisn Creed IOS Plat و 
Assassins Creed Android Plat رو گفتی که واقعا خنده داره هر کدوم رو یک بازی مستقل حساب کردی چون هردوتاشون یکی هستن و تنها فرقشون در اینه که برای دو تا سیستم عامل مختلف منتشر شدن.
با یه مثال بهت توضیح میدم مثلا بازی X میخواد منتشر بشه و تو هر پلتفرم یه محتوای انحصاری داره ایا تو میتونی بگی از  بازی X چند تا نسخه مختلف منتشر شدن؟
وقتی نگاه کنی میبینی برای هر پلتفرم یک اساسین بیشتر منتشر نشده 
Assassin Liberation رو که دوبار هم توضیح دادم برای Wii منتشر شده این کنسول پلتفرم اصلیش بود بود !
[align=right]

(06-18-2014, 10:23 AM)'alireza khan' نوشته است: [ -> ]اگر اطلاع نداری من رو به رو هوا حرف زدن متهم نکن.[img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
Assassisn Creed IOS Plat

داداش من اون نسخه ac iv نسخه ی اصلی هستش .freedom cry هم که یک dlc معمولی هستش که برای همه ی بازی ها معمولا چند روز بعد انتشار یه dlc میدن بیرون!
liberation هم که فقط برای پلتفرم wiiu هستش که اصلا نباید نسخه ی اصلی این رو حساب کرد چون که این نسخه فقط میخواست نشون بده که یوبی طرفدار همه ی پلتفرم هاست و هوای wiiu رو هم داره!
Assassisn Creed IOS Plat و Assassins Creed Android Pla هم که برای گوشی ها و تبلت هاست که اصلا گوشی و تبلت جزو پلتفرم های game حساب نمیشن!(به جز iphpne)
problem?
من که عاشق باریه اسسینز هستم و خواهم بود...
هرچی باشه از gtaکه کاملا تخیلیه بهتره...بارو با ماشین از اون کوه مرتفع پرت میشه اخ نمیگه...:|
هزارتا رمز و کد تقلب داره...:|
درسته بازیا اکثرا تخیلیه هستن ولی این دیگه تخیلی فانتزیه....:|
(06-18-2014, 05:27 PM)'ABOLFAZL.GAMER' نوشته است: [ -> ]من که عاشق باریه اسسینز هستم و خواهم بود...
هرچی باشه از gtaکه کاملا تخیلیه بهتره...بارو با ماشین از اون کوه مرتفع پرت میشه اخ نمیگه...:|

داداش شما ac رو با gta v مقایسه میکنید؟اصلا سبک این دو باهم فرق میکنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]!
gta v فقط برای آزادی عمل و گردش توی شهر ساخته شده ولی assassin's یک داستان متفاوت داره و سبکش هم فرق میکنه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(06-18-2014, 05:27 PM)'ABOLFAZL.GAMER' نوشته است: [ -> ]من که عاشق باریه اسسینز هستم و خواهم بود...

حتما gta sa رو میگی؟
خدایا یعنی مضخرف دراین حد؟

صفحه‌ها: 1 2