Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نیازمند یک بازینامه نویس و ایده پرداز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان من دنبال یک ایده پرداز و داستان نویس هستم  اگه کسی هست خودشو معرفی کنه

Amir Game

تاپیک ته بی محتوا...ی ذره توضیح بده ببینیم چی میگی...

میخای چیکار کنی؟
بازی بسازی؟

من ایده پرداز خوبی هستم اما برنامه نویسی بلد نیستم.
ما میخوایم یک بازی بسازیم که داستان بازی در دوران هخامنشیان اتفاق میوفته حالا ما یک ایده میخوایم که داستان درباره چی باشه این بازی صد در صد اپن ورد خواهد بود
(06-24-2014, 02:01 PM)'Amir Game' نوشته است: [ -> ]تاپیک ته بی محتوا...ی ذره توضیح بده ببینیم چی میگی...

میخای چیکار کنی؟
بازی بسازی؟

ملت فقط میخوان به هم گیر بدن :|

نه ایشون میخوان ایده پرداز و داستان نویس جمع کنن که نحوه ی قهرمانی تیم ملی ایران در جام جهانی رو به زیبایی شرح بدن :| _ انجمن گیم هستا مثلا

بابت اسپم هم معذرت
این بازی پروژه بسیار بزرگی هست نمیدونم چرا کسی نمیخواد همکاری کنه
(06-24-2014, 05:51 PM)'aaaaz' نوشته است: [ -> ]این بازی پروژه بسیار بزرگی هست نمیدونم چرا کسی نمیخواد همکاری کنه

متاسفانه تو این زمینه هرکسی سر رشته و اطلاعات کافی نداره.
تو چند جای دیگه هم مطرح میکردید تا شاید داوطلب پیدا شد
ما ابتدا میخواستیم درباره جنگ ها بازی بسازیم اما بعد دیدیم جنگ پایان خیلی زودی داره و سریع تموم میشه الآن یک ایده میخوایم اول به ذهنمون رسید که با اهریمنان و هیولا بجنگه بعد دیدیم که جالب در نیومد الآن ما به دنبال یک ایده قوی هستیم
(06-24-2014, 06:43 PM)'aaaaz' نوشته است: [ -> ]ما ابتدا میخواستیم درباره جنگ ها بازی بسازیم اما بعد دیدیم جنگ پایان خیلی زودی داره و سریع تموم میشه الآن یک ایده میخوایم اول به ذهنمون رسید که با اهریمنان و هیولا بجنگه بعد دیدیم که جالب در نیومد الآن ما به دنبال یک ایده قوی هستیم

درود... لطفا شهرتون و آی دی اسکایپ یا یاهو مسنجرتون رو برام پیام خصوصی کنید... درضمن هرکسی که ایده ای هم داشته باشه پیشنهاد نمیده چون میخواد خودش بازی رو بسازه... در کل مشخصاتتون رو برام پیام کنید تا با هم حرف بزنیم...

من یه ایده دارم بازیش تو سبک اسکایریم(شوم شخص-شمشیر زنی) هست اپن ورد هم هست.داستانش هم کاملا ایرانی با کمی تغییر هست بازیش هم 7 تا باس فایت(غول) داره(شایدم 8 تا) تغریبا  پایانش هم بازه.توی بازی هم دیو و هیولا وجود داره شخصیت اصلی بازی هم خیلی نیرومند هست و شمشیر زن ماهریه و یه اسب تیز پا و زرنگ هم داره.تا حالا هم سه سری دشمن براش در نظر دارم.کلا ایده ی خوبیه به 4 5 تا از گیمر های مورد اعتماد خودم گفتم استقبال خوبی کردن.ولی هنوز ایده خودم رو روی کاغذ نبردم.
صفحه‌ها: 1 2