Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: اطلاعاتی از DLC انحصاری Batman: Arkham Knight منتشر شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سونی این بار به سراغ استدیو Rocksteadyرفته و میخواسه هر طور شده از بازی Batman: Arkham Knight برای کنسول خود نهایت استفاده را بکند و در این کار موفق هم شد چرا که خبر ها و اطلاعاتی از  DLC انحصاری این بازی برای کنسول PS4 منتشر شد.
the Scarecrow Nightmare (کابوس مترسک)نام این DLC است.در این DLC شخصیت دکتر جاناتان کرین معروف به Scarecrow گاز ترس آور خود را علیه بتمن استفاده میکند و بتمن بخاطر استعمال این گاز توهم زده و خود را در Gotham که به جهنم تبدیل شده می بیند؛بتمن هم برای جلوگیری از این جنون خود را در Batmobile پرت می کند؛همزمان این گاز در شهر پخش شده و شهر هم به آشوب و بلوا می افتد ...
می توان فهمید این بار Scarecrow قوی تر از قبل بازگشته تا همراه یارانش مقابل بتمن صف آرایی کنند و این یعنی Scarecrow و دار و دسته اش خیلی بیشتر از قبل برای بتمن چالش بر انگیز خواهد بود.
Batman: Arkham Knight قرار است در 2015 منتشر شود برای PC و PS4 و XBox one منتشر میشود و مطمئنا یکی بیاد ماندنی ترین بازی های سال 2015 خواهد شد.

[تصویر:  4xr7d9amiiqczw8fg.jpg]
Scarecrow قوی تر و مجهز تر از همیشه بازگشته تا حساب خود را با بتمن صاف کند
ولی آیا بتمن هم توان مبارزه با او را دارد؟

مهم:اگر متن بالا را به دقت مطالعه کرده باشید می فهمید که انتشار گاز ترس آور بصورت گسترده در شهر گاتهام توسط Scarecrow جزو محتوای انحصاری Batman: Arkham Knight برای PS4 است که خیلی مقالات و خبر ها در سایت های گوناگون(از جمله گیمفا) آن را جزوی از داستان اصلی بازی معرفی کردند که طبق تحقیقاتی که من انجام دادم کاملا اشتباه است؛چون جزوی از داستان DLC انحصاری بازی بر روی PS4 است.
در ضمن راجب منبع این خبر هم باید بگویم که این خبر را با گشتن در سایت های مختلف به این موضوع پی بردم(نظیر youtobe،gamespotو...)؛امکان داره یه کم شبیه متن یک سایت انگلیسی زبان باشه (حتی فکر کپی برداری من از سایت های فارسی زبان نکنید!) ولی به هیچ وجه تکرار میکنم به هیچ وجه همون نیست؛چون طریقه نگارشم به شیوه ای هستش که اول از یه سایت مطالب و طریقه نوشتنشو به عنوان الگو و پایه نوشتن و بعد با گشتن دنبال مطالب پیرامون اون به اون مطلب بال و پر میدم تا هم یه چیز جامع باشه و هم شبیه هیچ مطلب دیگه ای نباشه.اینم خطاب به اون کاربرایی که از من منبع می خواستن بود.

عالی بود من عاشق این بازیم
یک بازی به شدت عالی از هر نظر.. از موسیقی و صداگذاری که نولان نورث و کوین کانروی و
گرافیک فنی بازی فک براندازه.. قطران بارون با نهایت دقت deep-derot شدن.. کافیه به بافت های دست و صورت پنگوئن نگاه بندازین.. لبه های ساختمون ها و سایه زنی بی نظیرش
هر چند بعضی جاها جای کار داره.. تکسچرینگ بازی حرف نداره
شخصیت های بازی که جای خود.. هنوز درگیر هویت شوالیه آرکهامم و به نظرم میتونه جوکر باشه به چند دلیل:
-جوکر در مدت ۱ سال مریض بوده… ولی وضعش تغییر شدیدی نداشته (البته ظاهرا لاغر شده ولی تواناییشو داره).. چطور تو ۵-۶ ساعت یهو وخیم میشه حالتش؟
۲-چرا برخی از دشمنان بازی در اواخر آن اشاره به جوکر سوم میکنن؟
۳-چرا هنگام مبارزه با کلای فیس قسمتی از بدنش هنوز یخ نزده؟
۴-چرا وقتی آخر بازی به هوش میایم..پادزهر که قبلش تو دست چپمون بود..تو دست راستمونه؟
۵-چرا جوکر همیشه داشت تو ۳ وضعیت با ما صحبت میکرد؟
۶-اسکلت جوکر چرا در آخر بازی تو حالت DM نشون داده نمیشه؟
۷-در دی ال سی انتقام هارلی کویین.. یه نقاشی هست:
“هنگامی که جوکر من برگرده..همه مون خوشحال میشیم”
این بسته الحاقی م خیلی میتونه به افزایش استرس و آدرنالین کمک کنه چون مراحل مربوط به مترسک واقعا عالین.. تو تیمارستان آرکهام ک تجربه فوق العاده و استرس زایی داشتم
(06-26-2014, 01:01 PM)'jack neaper' نوشته است: [ -> ]یک بازی به شدت عالی از هر نظر.. از موسیقی و صداگذاری که نولان نورث و کوین کانروی و
گرافیک فنی بازی فک براندازه.. قطران بارون با نهایت دقت deep-derot شدن.. کافیه به بافت های دست و صورت پنگوئن نگاه بندازین.. لبه های ساختمون ها و سایه زنی بی نظیرش
هر چند بعضی جاها جای کار داره.. تکسچرینگ بازی حرف نداره
شخصیت های بازی که جای خود.. هنوز درگیر هویت شوالیه آرکهامم و به نظرم میتونه جوکر باشه به چند دلیل:
-جوکر در مدت ۱ سال مریض بوده… ولی وضعش تغییر شدیدی نداشته (البته ظاهرا لاغر شده ولی تواناییشو داره).. چطور تو ۵-۶ ساعت یهو وخیم میشه حالتش؟
۲-چرا برخی از دشمنان بازی در اواخر آن اشاره به جوکر سوم میکنن؟
۳-چرا هنگام مبارزه با کلای فیس قسمتی از بدنش هنوز یخ نزده؟
۴-چرا وقتی آخر بازی به هوش میایم..پادزهر که قبلش تو دست چپمون بود..تو دست راستمونه؟
۵-چرا جوکر همیشه داشت تو ۳ وضعیت با ما صحبت میکرد؟
۶-اسکلت جوکر چرا در آخر بازی تو حالت DM نشون داده نمیشه؟
۷-در دی ال سی انتقام هارلی کویین.. یه نقاشی هست:
“هنگامی که جوکر من برگرده..همه مون خوشحال میشیم”
این بسته الحاقی م خیلی میتونه به افزایش استرس و آدرنالین کمک کنه چون مراحل مربوط به مترسک واقعا عالین.. تو تیمارستان آرکهام ک تجربه فوق العاده و استرس زایی داشتم

بقیه رو نمیدونم
ولی تو شماره 6، بخاطره اینه که دو تا جوکر وجود داشت:
1- جوکر مریض که همون اصلیه بود
2-جوکر سالم که کلی فیس خودشو به اون شکل درآورد
اونی که اسکلت نداشت کلی فیس بود و توی اون مرحله که تو کارخونه اتفاق میفتاد، وقتی بتمن وارد میشه، جوکر سالم داره یک جوکر مریض رو (به ظاهر تو آینه) برانداز میکنه
ولی من یادم نمیاد چرا با اون که جوکر پادزهر رو از Mr.Freeze دزدید، پس چرا دوباره به پادزهر نیاز داشت و ما توی مرحله آخر جوکر رو درحالی که به شدت بیماره میبینیم

همون طور که تو اخبار گیمفا بوده جوکر در Batman: AK حضور داره
من فک کنم به خاطره اثر گاز ترس آور Scarecrow باشه،همون طور که در Arkham Asylum میبینیم که چطور بروس توهم زد پدر و مادرش رو دید
چون بتمن و جوکر مکمل همدیگه و به شدت وابسته به هم بودن، مطمئن باش بروس جوکر رو به صورت یک عذاب وجدان تو توهماتش ببینه (البته این فقط یه فرضیه است)

راگ استندی شاهکاره . ایمان دارم این عنوان شاهکار خواهد شد
سلام
هیچ وقت فرصت نشد بازی را تا آخر برم ولی این نسخه دیگه ضروریه
دوست من چند تا نکته بگم ت سطح اخبارت بره بالا
هیچ وقت لحن رسمی رو از بین نبر
افعالی که "می" دارند رو جدا ننویس: "می روم" رو ننویس "میروم"
خسته نباشی عزیز[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]