Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نقد و بررسی تریلر های منتشر شده از GRID: Autosport
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اگر به تریلر ها و لانچ تریلر هایی که از بازی GRID:AutoSport منتشر شدند دقت کنید می بینید که همه آنها از کلیپ های کوتاه بریده بریده و از قسمت های مختلف و ماشین هایی با کلاس های مجزا تهیه شده شده بودند؛همه چیز نوید یک بازی با گرافیک قابل قبول و گیم پلی فوق العاده را می دهد؛اگر بخواهیم موشکافانه تر و دقیق تر به تریلر ها نگاه کنیم بازی در شهر های مختلفی همچون بارسلونای اسپانیا،اندیانا پلیس و سان فرانسیسکو در آمریکا و ... با نور پردازی ها و افکت های مخصوص و منحصر به فرد خود در جریان بود و چیز جالب دیگری که می توان دریافت تعداد موسیقی هایی است که در این تریلر ها موجود بود.تعداد موسیقی های موجود در تریلر ها حدودا 20 تا 25 موسیقی بود!
GRID: Autosport که توسط استدیوی Cade Masters ساخته شده که قرار است بیست و هفت ژوئن (6 تیر) به طور رسمی برای پلتفرم های PC،Xbox 360وPS3 منتشر شود.(متاسفانه تا آنجایی که اطلاع دارم برای کنسول های نسل هشتم منتشر نمی شود)
آنچه بنظر میرسد این نسخه از سری بازی GIRD بیاد ماندنی خواهد بود و به احتمال زیاد آن چیزی است که طرفداران بازی انتظارش را داشتند.

[تصویر:  x6lfunhu1gd7xecfg.jpg]

سلام
ممنون بابت خبر
توی خبر به اشتباه زدید ps4 ولی منظور همون ps3 هست
لطفا تصحیح کنید
(06-26-2014, 10:50 PM)'farzadwar' نوشته است: [ -> ]سلام
ممنون بابت خبر
توی خبر به اشتباه زدید ps4 ولی منظور همون ps3 هست
لطفا تصحیح کنید

ممنون تصحیح شد.

متاش دور و بره 78 شد ..
GRID2 از نظر من یه بازی خوب با تعادل عالی بین شبیه سازی و فان بود، از نظر گرافیک هم که عالی بود، اما بلافاصله بعد از عرضه  GRID2 بود که خبر اومد Codemaster فراخوان داد برای تست یه بازی در سبک ریسنگ و تمرکزش روی دستفرمون و لذت و هیجان رانندگیه که توی تریلرها هم اشاره شده بهش، Base و اصل بازی همون GRID2 هست که چیزی هم کم نداره و بجاش روی سیستم فرمون دهی و مسابقات کار شده و با تعداد پیست های زیاد من یکی امید زیادی بهش دارم