Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Battlefield Hardline | Official Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
به نظرم شاید خوب بشه. شاید رو داستان بهتر کارکنن.
حالا باید بیاد ببینیم چی میشه ولی برای نسخه های قبلی هم همین رو گفته بودند و یه چیزی که خیلی بدم میاد توی این بازی اینه که تمام دشمن ها زوم میکنند روی مت و فقط مارو میزند نمیدونم بقیه ی یار های ما بوق هستند که تا اونجایی که از تریلر این نسخه جدیده دیدم بازم همین جوری بود این قضیه و هوش مصنوعی رو درست کنند داستان پیشکششون.
اگه مولتی قوی داشته باشه، بازم بدک نمیشه ولی انگاری خود سازنده ها هم همینجوری یه چی ساختن که خودشون حال کنن[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
باید صبر کر و دید گرچه در لیست خفن 2015 که خوشبختانه اکثرا برای PC هم میان، این بازی، حتی اواخر لیست هم جایی نداره
(12-10-2014, 12:14 AM)'مجید نصر' نوشته است: [ -> ]حالا باید بیاد ببینیم چی میشه ولی برای نسخه های قبلی هم همین رو گفته بودند و یه چیزی که خیلی بدم میاد توی این بازی اینه که تمام دشمن ها زوم میکنند روی مت و فقط مارو میزند نمیدونم بقیه ی یار های ما بوق هستند که تا اونجایی که از تریلر این نسخه جدیده دیدم بازم همین جوری بود این قضیه و هوش مصنوعی رو درست کنند داستان پیشکششون.

آخ گفتی مجید جان
یعنی انگار فقط من اون وسط افتادم بقیه بوقن برای خودشون
جالبه کلا شاید یارات 4 نفر هم تو مل بازی نکشن و بقیش رو دوشه خودته من موندم 2 تا یا 3 تا یار میدی که چی بشه ؟ یدفعه نده مارو خلاص کن

(12-10-2014, 12:27 AM)Paraziiit نوشته است: [ -> ]
(12-10-2014, 12:14 AM)'مجید نصر' نوشته است: [ -> ]حالا باید بیاد ببینیم چی میشه ولی برای نسخه های قبلی هم همین رو گفته بودند و یه چیزی که خیلی بدم میاد توی این بازی اینه که تمام دشمن ها زوم میکنند روی مت و فقط مارو میزند نمیدونم بقیه ی یار های ما بوق هستند که تا اونجایی که از تریلر این نسخه جدیده دیدم بازم همین جوری بود این قضیه و هوش مصنوعی رو درست کنند داستان پیشکششون.

آخ گفتی مجید جان
جالبه کلا شاید یارات 4 نفر هم تو مل بازی نکشن و بقیش رو دوشه خودته من موندم 2 تا یا 3 تا یار میدی که چی بشه ؟ یدفعه نده مارو خلاص کن

احتمالا نمیخوان شخصیت اصلی بازیرو (اگه بشه بهش گفت شخصیت) سوپرمن جلوه بدن و میخوان ادای کال آف رو دربیارن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(12-10-2014, 12:34 AM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]
(12-10-2014, 12:27 AM)'Paraziiit' نوشته است: [ -> ]

آخ گفتی مجید جان

احتمالا نمیخوان شخصیت اصلی بازیرو (اگه بشه بهش گفت شخصیت) سوپرمن جلوه بدن و میخوان ادای کال آف رو دربیارن.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

باو به جان خودم لااقل توی کالاف میبینی یارت تیر میخوره و میفته روی زمین ولی اینجا هیچ اینا دیگه سوپر من رو هم رد کردند یه قهرمان جدید معرفی کردند.[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

باید بهشون بگیم سوپرفیلدز [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

به جانه خودم از وقتی تریلر بخش داستانی رو دیدم (این آخری که اومده بود ) کلا پشیمون شدم از بازی
همش نشونش رو درمیاره همه رو دستگیر میکنه یا با شوکر فقط شوک میده این کجاش شد میدون جنگ
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تریلری جدید از گیم پلی بازی Battlefield Hardline منتشر شد 

[تصویر:  date.png] دی ۱ام, ۱۳۹۳| ۲۲:۱۰ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485] 

[تصویر:  Battlefield_Hardline-250x180.jpg]

امروز یک تریلر جدید از بازی Battlefield Hardline منتشر شده است که در آن ما شاهد بخش هایی از گیم پلی بخش چندنفره و تک نفره هستیم. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا تریلر جدید را دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.این تریلر که به خاطر نام آهنگ آن “Karma” نامگذاری شده است، دارای لحظات مختلفی از بخش تک نفره می باشد و به علاوه آن ما شاهد قسمت هایی از بخش چندنفره هم هستیم. اینطور که به نظر می رسد، Hardline داستانی قوی تر از عناوین قبلی در سری Battlefield را ارائه خواهد کرد.Battlefield: Hardline جدیدترین عنوان در سری بازی Battlefield می باشد که این بار در ساخت آن استدیو Visceral Games که به عنوان سازنده Dead Space شناخته می شود، به جای DICE حضور خواهد داشت. تفاوت اصلی Hardline با سری های قبلی، مضمون آن می باشد. دیگر خبری از میدان های بزرگ جنگ نیست در عوض ما شاهد مبارزات نیروهای پلیس با تبهکاران خواهیم بود. بازی Battlefield: Hardline در ۱۹ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۲۸ اسفند)  برای Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.

باکس آرت نسخه Battlefield: Hardline Deluxe منتشر شد

[تصویر:  date.png] دی ۱۸ام, ۱۳۹۳| ۱۸:۱۰ [تصویر:  user.png] عرفان استادی [تصویر:  1419448057-bpfull.jpg&w=48&id=21456&random=1419448057]
[تصویر:  battlefield-hardline-feautre-672x372-250x138.jpg]

خود را برای مبارزه با خلافکاران آن هم با طعم نبردهای بزرگ در Battlefield: Hardline آماده کنید! به نظر می رسد که به همراه نسخه دیجیتالی Deluxe بازی، الکترونیک آرتز می خواهد برای Hardline یک نسخه فیزیکی نیز (XBO/PS3/PS4/Xbox 360) عرضه کند. در صفحه این نسخه ویژه در آمازون، شاهد باکس آرت متفاوتی هستیم که با کاور نسخه معمولی متفاوت است. برای مشاهده تصاویر کاورها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

تصویر نسخه Deluxe:

[تصویر:  battlefield-hardline-deluxe-edition-box-art.jpg]

تصویر نسخه معمولی:

[تصویر:  battlefield-hardline-box-art.jpg]
[url=https://gamefa.com/go.php?https://gamefa.com/wp-content/uploads/2015/01/battlefield-hardline-box-art.jpg]
Hardline توسط Visceral سازنده سری Dead Space ساخته می شود و شما را در هفدهم مارس ۲۰۱۵ (۲۶ اسفند ماه) به مبارزه با خلافکاران بر روی PC/PS3/PS4/Xbox One/Xbox 360 دعوت می کند.
Battlefield Hardline دارای ۵۱ اسلحه، ۲۷ خودرو و ۲۸ ابزار می باشد

[تصویر:  date.png] دی ۲۱ام, ۱۳۹۳| ۲۰:۱۰ [تصویر:  user.png] آرش سعادتمند [تصویر:  1408346485-bpfull.jpg&w=48&id=16607&random=1408346485]
[تصویر:  Battlefield_Hardline-250x180.jpg]

تا به حال شده است که با خود بگویید یک بازی به قدری تشکیلات و اسلحه دارد که آدم نمی داند چطور از همگی آنها استفاده کند؟ اگر نه بایستی بگوییم که بازی Battlefield Hardline قرار است دقیقا همین مسئله را تداعی کند و شما شاهد دریایی از تشکیلات مختلف درون بازی خواهید بود. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.
یکی از کاربران به تازگی در سایت توئیتر، از آقای Steve Papoutsis به عنوان تهیه کننده اجرایی Battlefield Hardline پرسیده اند که این عنوان چند اسلحه دارد؟ پاسخ اینطور است:
نقل‌قول: بیشتر از آن چیزی که بتوانید حمل کنید. اما جدی بخواهم بگویم این بازی دارای ۵۱ اسلحه، ۲۷ خودرو و ۲۸ ابزار می باشد.
در ادامه همین کاربر باز پرسید که چند اتوموبیل سواری در بازی موجود است؟  آقای Papoutsis هم گفته اند:
نقل‌قول: Battlefield Hardline دارای ۲۷ خودرو جدید است.
Battlefield: Hardline جدیدترین عنوان در سری بازی Battlefield می باشد که این بار در ساخت آن استدیو Visceral Games که به عنوان سازنده Dead Space شناخته می شود، به جای DICE حضور خواهد داشت. تفاوت اصلی Hardline با سری های قبلی، مضمون آن می باشد. دیگر خبری از میدان های بزرگ جنگ نیست در عوض ما شاهد مبارزات نیروهای پلیس با تبهکاران خواهیم بود. بازی Battlefield: Hardline در ۱۹ مارس ۲۰۱۵ (مصادف با ۲۸ اسفند)  برای Xbox One ،Xbox 360 ،PS3 ،PS4 و PC عرضه خواهد شد.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12