Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Mortal Kombat X | Offical thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(09-06-2014, 05:22 PM)'Arthas' نوشته است: [ -> ]
(09-06-2014, 02:45 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]
(09-06-2014, 02:30 PM)'shadows.boss' نوشته است: [ -> ]
(07-03-2014, 12:33 AM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]
(07-02-2014, 11:45 PM)'Arthas' نوشته است: [ -> ]همیشه از اسکورپین متنفر بودم... شخصیت مورد علاقم همیشه ساب زیرو هست ولی متاسفانه تو کامبت ها همیشه ساب زیرو جزو ضعیف ها هست :| خدایی هیچ حرکت خفنی براش نذاشتن... خدا کنه یکم بیشتر بهش توجه کنن تو این نسخه. بخاطر این ضعفش تو نسخه 10 من دیگه نوب سایبات رو همیشه انتخاب می کنم.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

داداش ساب زیرو ضعیف نیست بلکه سبک بازیش خاصه و شاید هرکسی (ازجمله خودم) نتونه راحت باهاش بازی کنه البته برعکس شما من عاشق اسکورپیون هستم و باهاش دمار از روزگار همه درمیارم ولی اصلا با ساب زیرو نمیتونم خوب بازی کنم ولی درعوض خواهرزاده 12 سالم با هیچکس مثل ساب زیرو نمیتونه خوب بازی کنه و حتی شاوکان رو هم میزنه و تنها کسیه که میتونه باهاش منو شکست بده البته اونجور که تو تریلرش دیدم، تو این نسخه ساب زیرو بهتر شده و به قول گزارشگر ای3، پویاتر شده.

اسکورپین یکی از سریع ترین مبارز ها تو مورتال کامبته 
ساب زیرو هم یکم بدنش سنگینه و تو مبارزات سرعتش خوب نیست ولی اگه تاکتیک مبارزاتیت خوب باشه میتونی به راحتی دشمنات رو شکست بدی
نوب سایبات هم بدلیل ساده بودن کد هاش خیلی طرفدار داره و ایکس ری جذاب
ولی خداییش اسموک یه چیزه دیگست smoke

sub zero بدبخت کجا ضعیفه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم یکی از شخصیت هایی که همیشه بر می دارم sub zero هست شما تو مورتال باید اول فن های هر شخصیتی رو که می خوای باهاش مبارزه کنی رو یاد بگیری بعد ی جوری با هم ترکیبش کنی(حالا هر جور که میبینی بهتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

آقا شما فرض کن دو نفر برای اولین بار می خوان مورتال بازی کنن. یکیش برای 1 ماه با نوب میره یکیش یک ماه با ساب زیرو. در نهایت این دوتا رو می ندازن جلو هم می گن بجنگین. الان کی برنده میشه؟ صد در صد نوب! ساب زیرو باید کلی وقتت رو صرفش کنی تا بشی قوی. بخوای حرفه ای بشی باید بالای یک سال همش باهاش بازی کنی! ساب زیرو سخت تر و ضعیف تر هست مخصا xray ساب زیرو کاملا به درد نخوره و راحت بلاک میشه و خودش باعث میشه حدود 30 درصد جون طرف رو مجبور شی با مشت و لگد کم کنی و نقطه ضعفه این! همین یعنی ضعیف شدی. بعضی حرکتا هم هستن که ساب زیرو خودشو جر بده نمی تونه ازشون فرار کنه و صد در صد دریافتشون می کنه. اون یخی هم که پرت می کنه تا به طرف برسه، طرف می تونه بره نهار بخوره و برگرده بعدش بلاکش کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حرکتای پشت سر هم خوبی هم نداره که پشت سر هم طرفو بزنی و نتونه از جاش تکون بخوره ولی اکثر شخصیتای دیگه حرکتای پشت سر هم خوبی دارن و همون بروسلی خودمون ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) یکیشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

حرکات پشت سر هم خوبی نداره!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حال درسته باید وقت صرف کنی ولی حرکاتش خیلی خوبه بهترین حالتش برا حرکات پشت سر هم میتونه 34 درصد کم کنه دیگه از این بهتر می خوای؟؟؟

(09-06-2014, 05:39 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]
(09-06-2014, 05:22 PM)'Arthas' نوشته است: [ -> ]
(09-06-2014, 02:45 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]
(09-06-2014, 02:30 PM)'shadows.boss' نوشته است: [ -> ]
(07-03-2014, 12:33 AM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]داداش ساب زیرو ضعیف نیست بلکه سبک بازیش خاصه و شاید هرکسی (ازجمله خودم) نتونه راحت باهاش بازی کنه البته برعکس شما من عاشق اسکورپیون هستم و باهاش دمار از روزگار همه درمیارم ولی اصلا با ساب زیرو نمیتونم خوب بازی کنم ولی درعوض خواهرزاده 12 سالم با هیچکس مثل ساب زیرو نمیتونه خوب بازی کنه و حتی شاوکان رو هم میزنه و تنها کسیه که میتونه باهاش منو شکست بده البته اونجور که تو تریلرش دیدم، تو این نسخه ساب زیرو بهتر شده و به قول گزارشگر ای3، پویاتر شده.

اسکورپین یکی از سریع ترین مبارز ها تو مورتال کامبته 
ساب زیرو هم یکم بدنش سنگینه و تو مبارزات سرعتش خوب نیست ولی اگه تاکتیک مبارزاتیت خوب باشه میتونی به راحتی دشمنات رو شکست بدی
نوب سایبات هم بدلیل ساده بودن کد هاش خیلی طرفدار داره و ایکس ری جذاب
ولی خداییش اسموک یه چیزه دیگست smoke

sub zero بدبخت کجا ضعیفه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

من خودم یکی از شخصیت هایی که همیشه بر می دارم sub zero هست شما تو مورتال باید اول فن های هر شخصیتی رو که می خوای باهاش مبارزه کنی رو یاد بگیری بعد ی جوری با هم ترکیبش کنی(حالا هر جور که میبینی بهتره[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img])

آقا شما فرض کن دو نفر برای اولین بار می خوان مورتال بازی کنن. یکیش برای 1 ماه با نوب میره یکیش یک ماه با ساب زیرو. در نهایت این دوتا رو می ندازن جلو هم می گن بجنگین. الان کی برنده میشه؟ صد در صد نوب! ساب زیرو باید کلی وقتت رو صرفش کنی تا بشی قوی. بخوای حرفه ای بشی باید بالای یک سال همش باهاش بازی کنی! ساب زیرو سخت تر و ضعیف تر هست مخصا xray ساب زیرو کاملا به درد نخوره و راحت بلاک میشه و خودش باعث میشه حدود 30 درصد جون طرف رو مجبور شی با مشت و لگد کم کنی و نقطه ضعفه این! همین یعنی ضعیف شدی. بعضی حرکتا هم هستن که ساب زیرو خودشو جر بده نمی تونه ازشون فرار کنه و صد در صد دریافتشون می کنه. اون یخی هم که پرت می کنه تا به طرف برسه، طرف می تونه بره نهار بخوره و برگرده بعدش بلاکش کنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حرکتای پشت سر هم خوبی هم نداره که پشت سر هم طرفو بزنی و نتونه از جاش تکون بخوره ولی اکثر شخصیتای دیگه حرکتای پشت سر هم خوبی دارن و همون بروسلی خودمون ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) یکیشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

حرکات پشت سر هم خوبی نداره!!![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حال درسته باید وقت صرف کنی ولی حرکاتش خیلی خوبه بهترین حالتش برا حرکات پشت سر هم میتونه 34 درصد کم کنه دیگه از این بهتر می خوای؟؟؟

من سخت ترین درجه کامپیوتر رو انداختم جلو خودم (ساب زیرو بود) بیشتر 24 درصد حرکات پشت سر هم نداشت که تازه خیلیم شانسی می گرفت! بحث سر صدم ثانیه بود تا این حد ولی مثلا سونیا فکر کنم بود که خیلی راحت و سریع حرکات پشت سر هم می زد (شایدم جانی کیج بود یادم نیست). ساب زیرو یه یخ می ندازه تکل می زنه زیر پاش حدود 3 تا حرکت دیگه هم می تونه بزنه (تا جایی که امتحان کردم) و صد در صد نتونستم باهاش 34 بزنم و حتی کامپیوترم ندیدم بزنه...

بفرما اولی تو یوتیوب بود!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

سه تای بعدی هم الان من بازی کردم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

[تصویر:  bv5kkkafrs2cjg9asrpi.png]
[تصویر:  m2hfo7lhheuqzfckakdh.jpg]
[تصویر:  8b0j6ympcrk8gum5zpj0.jpg]
[تصویر:  8rxro2jzwp0pkzd301hj.jpg]
(09-06-2014, 06:04 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]بفرما اولی تو یوتیوب بود!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

[تصویر:  bv5kkkafrs2cjg9asrpi.png]
[تصویر:  m2hfo7lhheuqzfckakdh.jpg]
[تصویر:  8b0j6ympcrk8gum5zpj0.jpg]
[تصویر:  8rxro2jzwp0pkzd301hj.jpg]

دادا ببخش ولی
دهنت سرویس[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

ایناااااااااااااااااااااااااااااا چی میگن
برین تو یوتیوب ببین چی هست با ساب زیرو دیدم من الان یه چندتا ضربه و بعد Xray
عجب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(09-06-2014, 06:04 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]بفرما اولی تو یوتیوب بود!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

خب برادر من دیگه حرفی ندارم حق با تو هست[img]images/smi/s0 (45).gif[/img] ولی خب زمان بندی جهنمی می خواد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(06-13-1970, 09:11 AM)'AMIR_PC نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول:  

دادا ببخش ولی
دهنت سرویس[img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

ایناااااااااااااااااااااااااااااا چی میگن
برین تو یوتیوب ببین چی هست با ساب زیرو دیدم من الان یه چندتا ضربه و بعد Xray
عجب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

اونی که تو یوتیوب بود فکر کنم ماله نسخه بتا هست که ایراد داشت

و همچنین اگه به خواد تو مسابقه بزنه نمی شه تو ویدئو هم داشت تمرین می کرد[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

نه من xray بعدش چند ضربه رو نمی گم! اونجوری که دست بچه هم بدی بلده بزنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حرکات معمولی ولی پشت سر هم. مثلا 4 تا لگد بندازه پشتش دوتا مشت بزنه مثلا 31 درصد بده. اینجوری من میگم وگرنه من خودم 50 درصد رو راحت با ایکس ری و حرکات بعدش می زنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Rain مثلا چنین کار کردن باهاش سادست
(09-06-2014, 07:22 PM)'Arthas' نوشته است: [ -> ]نه من xray بعدش چند ضربه رو نمی گم! اونجوری که دست بچه هم بدی بلده بزنه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] حرکات معمولی ولی پشت سر هم. مثلا 4 تا لگد بندازه پشتش دوتا مشت بزنه مثلا 31 درصد بده. اینجوری من میگم وگرنه من خودم 50 درصد رو راحت با ایکس ری و حرکات بعدش می زنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] Rain مثلا چنین کار کردن باهاش سادست

خب شما اون 29 درصد رو نمی بینی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اگه بخوای تا 30 درصد هم هست بزارم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

به نظر من همه ی شخصیت های بازی خوبن ولی بستگی داره چقدر بهش علاقه داشته باشید و چقدر باهاش تمرین کنید و چقدر کمبو داشته باشه. مثلا با رین که خیلی هم فکر نکنم روی حرکاتش کار کرده باشن، میتونید بالای 30 درصد بزنید پشت سر هم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] همه شخصیت ها قدرت کافی رو دارن . از لحاظ سرعت اول سونیا و بروسلی([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) بعدش کیتانا هم خیلی سریعه و نوب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بچها توی قسمت چند نفره یا وقتی داره با یکی دیگه بازی میکنی باید همین کارا رو بکنی 5 تا ضربه بعد یه Xray اونم Xray نوب یا Raiden
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29