Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Mortal Kombat X | Offical thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
یعنی گند زدن به این مورتال کمبت رفت یعنی چی نوب رو نیاوردند همه شخصیت ها رو آوردند غیر از نوب مگه چیش کمتر از بقیه ی شخصیت ها بود.
اصلا یه مورتال بود و یه نوب همین و بس
خدا کنه توی یه آپدیت شخصیت ن.ب رو هم به بازی اضافه کنه.
کلاً همینان؟
از اولشم با MK نتونستم ارتباط بر قرار کنم |:
من فکر نمی‎کنم این لیست کامل باشه.
خب بازی رسما نه گرافیک درستی داره، نه کاراکترهای زیادی، نه گیم پلی کاملی ( مرده شورشونو ببرن با اون تعامل با محیطشون :/) ، نه داستان درست حسابی ای....
خب طرفدارا مث این که باید جمع کنیم بریم، متای زرد و حتی قرمز رو شاخ بازیه  :exclamation:  اد بون، رسما هم گند زد به بازی هم به سابقش.
(04-04-2015, 11:13 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]خب بازی رسما نه گرافیک درستی داره، نه کاراکترهای زیادی، نه گیم پلی کاملی ( مرده شورشونو ببرن با اون تعامل با محیطشون :/) ، نه داستان درست حسابی ای....
خب طرفدارا مث این که باید جمع کنیم بریم، متای زرد و حتی قرمز رو شاخ بازیه  :exclamation:  اد بون، رسما هم گند زد به بازی هم به سابقش.

واقعا نبود نووب و خیلی های دیگه برام عجیبه!!! امیدوارم که این لیست کامل نباشه...
(04-04-2015, 11:14 PM)Mohammad-A₩$N78 نوشته است: [ -> ]
(04-04-2015, 11:13 PM)The Last Resort نوشته است: [ -> ]خب بازی رسما نه گرافیک درستی داره، نه کاراکترهای زیادی، نه گیم پلی کاملی ( مرده شورشونو ببرن با اون تعامل با محیطشون :/) ، نه داستان درست حسابی ای....

واقعا نبود نووب و خیلی های دیگه برام عجیبه!!! امیدوارم که این لیست کامل نباشه...

خب مثل این که لیست از بازی نهایی لو رفته و به گفته خودشون کنشی آخرین شخصیتی بوده که معرفی میکنن. حالا امکان این هست که شخصیتا یا به مرور زمان در داستان باز بشند که بعید میدونم و ممکن هست که به صورت دی ال سی بعدا بفروش برسند.
شایعه شده ریکو هم هست ولی باید ازادش کرد.
اما کلیت همینان. تقریبا نزدیک 30 تا شخصیت. ظاهرا یه سری از شخصیت ها مثل کابال و باراکا تو داستان هستن ولی قابل بازی نیستن. خب معلومه دیگه! آقای اد بون همینا رو هم به زور با اسکی رفتن از بازیای دیگه ساخت! دیگه زورش نمیرسید چهارتا کاراکتر دیگه هم اضافه کنه و واسه اونا هم variation های مختلف (که همین ورییشن هم از رو SF اسکی رفته) بسازه!
باز حالا یه هفته بیشتر نمونده! شما بگید: MKX   یا     GTAV      :D
واقعاً بد کسایی رو جا گذاشت. مثلاً من خودم از اسموک خوشم اومده بود بعد مثل اینکه نیست بین اینا. |: دلیلی برای خریدش وجود نداره مخصوصاً برای من که با این عنوان کنار نمیام. الان امیدم به SF بیش تره. حتی به TN بیش تر امید دارم تا این |:
TN دیگه چیه؟
(04-04-2015, 11:58 PM)PWLG نوشته است: [ -> ]TN دیگه چیه؟
همون تکن خودمونه D:
حالا صادق اصلا اسکی و اینا رو بی خیال وقتی نوب توی بازی نباشه اصلا بازی کردن این سری از مورتال اصلا حال نمی ده.
بازی DOA با اون اوضاعش حدود 35 تا شخصیت با چه امکاناتی داشت ولی این نسخه از مورتال فقط 24 تا تازه با DLC میشه 25 تا.
اصلا مورتال 9 شخصیت هاش خیلی بیشتر از این قسمتش بود.
حالا گرافیک رو هم اگه بخوایم حساب کنیم از اون E3 تا این E3 و دمو های جدیدی که داده خیلی پیشترفت کرده ولی جلویی آنریل 4 کم میاره که رقیبان این نسخه یعنی تیکن و SF دارند استفاده می کنند.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29