Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Mortal Kombat X | Offical thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
(11-06-2015, 11:33 AM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]انصافا من ترجیه میدم با جیسون بازی کنم تا باراکا تو نسل 8 ! اینکه شخصیت های مهمون رو زیاد کردن خیلی اتفاق خوبی هم هست (سود مالی) حالا اینکه یکم سود جوی زیاده برمیگرده به ریشه های این دزدی ها (EA و بتسدا)

باشه جنابعالی بشین با predator و alien (احتمالا) حال کن و اصلا تو تییترش بگو فردی کروگر و "کریمپوس" رو هم برگردونه و Noob و smoke و Kabal و خیلیای دیگه رو بکنه تو خاک. 
خاک بر سرش اصلا نوب نماد اصلی خود ادبون ـه (از این به بعد بهش میگیم اد نوب S0 (25) ) اونوقت بخاطر شخصیت های مسخره ی مهمان (البته کریم و ادی باحال بودنا S0 (25) ) اونارو فدا میکنه!
درضمن به احتمال خیلی خیلی زیاد کمبت پک 2 ایناس:
Rain-Baraka-Sindel-Alien
نگو نوب که اشک تو چشام حلقه زد  :cry:
اینو یادم رفته بود
کلا تو کمبت 9 همیشه میدرخشید
ولی خدا رو چه دیدید یهویی دیدین که... یه پک زدن کلا اختصاصی نوب
(11-06-2015, 12:04 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]نگو نوب که اشک تو چشام حلقه زد  :cry:
اینو یادم رفته بود
کلا تو کمبت 9 همیشه میدرخشید
ولی خدا رو چه دیدید یهویی دیدین که... یه پک زدن کلا اختصاصی نوب

آره چون به طرز ناجوانمردانه ای (بدون اینکه عمدی در کار باشه S0 (25)) قوی تر از همه بود S0 (45)
البته درکل شخصیت خوفی بود.

آره یه پک اختصاصی میزنن به قیمت 60دلار توش هم یدونه نوب میذارن با هزارتا اسکین. 
اونوقت یه زمانی به کپکام میگفتن پول پرست درحالی که بازی رقیب... S0 (83)
از همه شرکاتا پول پرست تر و دزد تر بتسدا هست که سر ابلیویون فاعجه درست کرده بود با DLC هاش
EA هم یه زمان واسه هر پک سیمز 40 دلار به جیب میزد
کمبتم که زیاد ما مهم نیست برامون ما که پول نمیدیم یه آپدیت کرک شده رو شاخشه  S0 (37)
(11-06-2015, 12:14 PM)BadBoy4Ever نوشته است: [ -> ]کمبتم که زیاد ما مهم نیست برامون ما که پول نمیدیم یه آپدیت کرک شده رو شاخشه  S0 (37)

EXCELENT

WOHAHAHAHA
OUTSTANDING
احتمال خیلی زیاد یک شخصیت مهمان دیگه هم توی پک جدید بذارن چون میخوان فروششون تضمین بشه. دلیل؟
الان اکثر طرفدارای Casual ، دارن آماده میشن واسه فال اوت و آنچارتد و ...  و تنها چیزی که باعث میشه برگردن به MKX این هست که یه شخصیت مهمان محبوب به بازی اضافه بشه.

من خودم با تمام وجود دوست دارم اینا توی KP2 باشن:

فوجین - ریکو - هویک - لی می- سایرکس

ولی از بین نوب و اسموک و سکتور و رین و باراکا و سیندل و سارینا و درامین و بو رای چو هم هر کدوم باشه خیلی خوشحال میشم.

در ضمن، ادبون کاملا اسکینهای جدید برای 8 شخصیت تازه وارد MKX رو تایید کرد:
https://twitter.com/noobde/status/662458975443644416
(11-06-2015, 12:46 PM)DFSHINNOK7 نوشته است: [ -> ]احتمال خیلی زیاد یک شخصیت مهمان دیگه هم توی پک جدید بذارن چون میخوان فروششون تضمین بشه. دلیل؟
الان اکثر طرفدارای Casual ، دارن آماده میشن واسه فال اوت و آنچارتد و ...  و تنها چیزی که باعث میشه برگردن به MKX این هست که یه شخصیت مهمان محبوب به بازی اضافه بشه.

من خودم با تمام وجود دوست دارم اینا توی KP2 باشن:

فوجین - ریکو - هویک - لی می- سایرکس

ولی از بین نوب و اسموک و سکتور و رین و باراکا و سیندل و سارینا و درامین و بو رای چو هم هر کدوم باشه خیلی خوشحال میشم.

در ضمن، ادبون کاملا اسکینهای جدید برای 8 شخصیت تازه وارد MKX رو تایید کرد:
https://twitter.com/noobde/status/662458975443644416

اصلا کلا خیلی ترول بود این MKX چقدر شخصیت باحال تو داستان و کاتسینا بودن که هیچکدوم تو لیست نبودن مثل فوجین و کابال و استرایکر و اون دختره که یه تیکه موهاش سفید بود. (همونکه ساب زیرو تو نسخه "اساطیر" نجاتش میده و به راه راست هدایتش میکنه)
بعد اونوقت اون سه تا که تو بازی هم قشنگ میشد باهاشون مبارزه کرد ولی غیرقابل بازی بودن هم بهشون اضافه کن.
با این وضعیتی که"اد نوب" سر این بازی درآورده توصیه میکنم انتظاراتتون رو درحد خیــــــــــلی پایین نگهدارید و همین که noobsaibot تایید شد راضی باشید و به فکر بقیه نباشید.

حدس من اینه که "اد نوب" شخصیت های باحال رو به همراه یه لیست بلندبالا (در حد 40تا مثل Ultra street fighter IV) واسه نسخه بعدی که سه چهار سال دیگه منتشر میشه نگه داشته!
که خب کار کثیفیه!
به تازگی گیم پلی جدیدی از mortal kombat pack 2 منتشر شده که متاسفانه نتونستم لینک دانلود رو پیدا کنم بجاش لینک آپارات میزارم برین ببینین خیلی قشنگه!
لینک
(01-13-2016, 12:15 AM)Yves Guillemot نوشته است: [ -> ]به تازگی گیم پلی جدیدی از mortal kombat pack 2 منتشر شده که متاسفانه نتونستم لینک دانلود رو پیدا کنم بجاش لینک آپارات میزارم برین ببینین خیلی قشنگه!
لینک

بفرما عزیزم وقتی من و داری غم نداری [تصویر:  Sheklak-Khandeh-19.gif]

Mortal Kombat X
[ Kombat Pack 2 Gameplay Trailer ]

kombat pack 2 که به کنار. کلا هیچی S0 (2)
اومدم تا یه خبر جالبتر رو بهتون بدم:
از بین تمام شخصیت هایی که تو این نسخه راه پیدا نکردن، "باراکا" بیشتر از همه عصبانی شد و احساس میکرد که حقشو کاملا خوردن. از این رو با عصبانیت تمام به WB و Netherrealm و شخص Ed boon، انگشت وسط دستش رو نشون میده و به همشون میگه:
F**k YOU 

درحال حاضر هم مهاجرت کرده به ایران و رفته مشهد و با همکاری شرکت رضوان داره شکلات تولید میکنه. S0 (2) شکلاتاش هم حرف نداره؛ حتما امتحان کنید.:

[تصویر:  logo.png]
[تصویر:  image-9371_4F0D58B8.jpg]
[تصویر:  dsc04184_800x600.jpg]
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29