Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Mortal Kombat X | Offical thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
منم از همون اول به tekken اعتقاد بیشتری داشتم و اون فضای بیش از حد خشن مورتال منو زده کرد. بعد هم که Street fighter واسه pc اومد و کلا باعث شد بقیه بازی های سبک فایتینگ رو بیخیال بشم. ولی اینو هم بگم که همیشه finisher های مورتال برام جالب بوده!

اتفاقا من عاشق ساب زیرو ام و با ساب زیرو و اسکورپیون و نوب و رایدن پدر شاوکان رو در میارم.
فرانچایز مورد علاقه من :X
خدا کنه شماره دهم مثل شماره قبلیش افت فریم نداشته باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اینکه بعضی ها میگن چرا همیشه ساب زیرو کتک میخوره به خاطر این نیست که ضعیف تر از اسکورپیون هست! به خاطر اینه که اسکورپیون انتقام قتل عام طایفه + زن و بچه خودش رو از ساب زیرو میخواد بگیره.
یکی از دوستان مقالات جالبی رو درباره کاراکترهای MK نوشته. یه سرچ بزنین پیدا میشه.
فقدددددددددددددد اسکورپین.
فک کنم اسکورپین اراکیه! چون نمیزاره دنبال یارو ، یارو رو میکشونه طرف خودش، تازه بهش هم میگه:
"بی اینجا بنوم پدر سو خته"
[تصویر:  hha3ixyww7denapyisu5.jpg]
هشچ کدوم از شخصیت های mortal ضعیف نیستند فقط کافی کمی با شخصیت مورد نظرتون تمرین داشته باشید(به شخصه از سال 2011 mortal بازی می کنم و بیشتر مواقع هم sub zero رو بر می دارم)
عکس های جدیدی که از این بازی اومد واقعا نشون داد که سازندگان این بار پاشون رو خیلی جلوتر گذاشتن و صرفا یه عدد به شماره بازیشون اضافه نکردن... کاری که خیلی از بازی های حتی بزرگ انجام میدن!
در کل من عاشق اسکورپیون و Mortal Kombat X هستم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Vikings

(07-04-2014, 01:53 PM)'John Watson' نوشته است: [ -> ]عکس های جدیدی که از این بازی اومد واقعا نشون داد که سازندگان این بار پاشون رو خیلی جلوتر گذاشتن و صرفا یه عدد به شماره بازیشون اضافه نکردن... کاری که خیلی از بازی های حتی بزرگ انجام میدن!
در کل من عاشق اسکورپیون و Mortal Kombat X هستم![img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

درسته از نظر گرافیکی فوق العاده پیشرفت داشتن و هم استفاده از محیط[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

Vikings

فردا منتظر رونمایی از کاراکتر جدید Mortal Kombat X باشید | Fatality !
یک کاراکتر جدید برای Mortal Kombat X فردا در طی EVO 2014 معرفی خواهد شد. این اطلاعات معتبر می باشد و از طریق سازنده ی این سری یعنی Ed Boon منتشر شده است.  برای کسانی که با این سری آشنا نیستند باید بگویم نسخه ی X بازی کمی قبل تر از E3 2014 منتشر شد و در طی این بازی نمایشی داشت. این عنوان فایتینگ قرار است مرگ را به نسل بعدی ببرد.
[تصویر:  10525971_779381075426625_1848576949608564600_n.png]
این سری یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین بازی های Fighting می باشد و بسیار خون بار می باشد. این بازی توسط  NetherRealm Studios ساخته شده است و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر می شود. بازی Mortal Kombat X قرار است برای کنسول های نسل هفتمی و هشتمی و PC منتشر خواهد شد. این بازی که در سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد بدون شک یکی از مورد انتظار ترین ها خواهد بود و همانطور هم که گفته شد فردا قرار است کاراکتر جدیدی به جمع ۴ کاراکتر شناخته شده راه یابد.
[تصویر:  BsPCLLYIYAAz0Mv.jpg]

منبع: گیمفا
نویسنده: محمد(ارشیا) جباری زادگان
داداش 4 کاراکتر نیست که، 6تاس. (6تاییاش)
scorpion, sub zero, kotal khan, cassy caje, devora & ferra tore (البته شاید املای بعضیاشون غلط باشه.)
(07-11-2014, 10:53 PM)'PWLG' نوشته است: [ -> ]داداش 4 کاراکتر نیست که، 6تاس. (6تاییاش)
scorpion, sub zero, kotal khan, cassy caje, devora & ferra tore (البته شاید املای بعضیاشون غلط باشه.)

شاید منظورش 4 تا کارکتری جدیدی هست که قبلا معرقی شدت
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29