Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
نقشه فیزیکی بازی هم لو رفت!

[تصویر:  Hmw08JH.jpg]
بله متاسفانه افت گرافیکی بسیار آشکاره . در کل اگه شاید بزرگنمایی نمیکرد با تریلر های قدیمی شاید الان ازش ایراد نمیگرفتند .
عنوان خیلی بزرگیه و مطئنا بدون مشکل نخواهد بود . ما امیدواریم که باگ ها کمتر باشن و البته افت فریم .
ممنون از ابراهیم عزیز .
ممنون از ابراهیم عزیز بایت تصاویر جالبی که صفحه قبل قرار داده
به نظر میاد افت گرافیکی داشته باشه، بخصوص من توی چمن های تریلر ها این مسئله رو دیدم و بعضی وقتا اون قضیه محو شدن درخت ها؛ ولی از طرفی تریلرها همشون کیفیت مشابهی نداشتن، بعضی ها خوب بودن و بعضی هاشون کیفیت پایینی داشتن.
در کل شاید بهتره که همه بازیسازها اولین نمایش ها از بازیشون و کیفیت گرافیکی اون رو کنترل کنن تا بعدا توش نمونن! یعنی شاید بعدها و هنگام عرضه بازی نتونن اون کیفیت ابتدایی رو پیاده کنن یا مجبور بشن که کمی از گرافیک بازی پایین بیارن.
در هر صورت امیدوارم نماهای بصری این بازی خیلی خوب و زیبا باشه؛ البته امیدوارم گیم پلیش گیراتر باشه، چون گرافیک ممکنه اوایل چشم گیر باشه ولی شاید در ادامه، داستان و گیم پلی،  تأثیر بیشتری بر روی بازی کننده برای ادامه بازی  داشته باشه.

در مورد اون قضیه امارات و ... فقط S0 (43)
به نظر من اصلا گرافیک توی این بازی و یا در کل بازی های دیگه مهم نیست حالا بازی کمی گرافیک اومده پائین مشکل خاصی پیدا نمی کنه مهم گیم پلی و داستان و چالش های توی بازی هست که این بازی سنگ تموم گذاشته و تمام این ها کنار هم جلوه ی گرافیک بازی رو کم رنگ می کنه.
وقتی آدم داره با یک یا چند تا دشمن مبارزه می کنه و یا با چند تا باس ها مبارزه می کنه اصلا اهمیت به گرافیک نمیده بلکه تمام تمرکز میره سمت مبارزه کردن با دشمن ها که میشه گیم پلی که اون موقع بازی باز تمام هیجان بازی رو از گیم پلی و مبارزه میبره نه گرافیک پس بحث کردن سر گرافیک اونم این بازی اصلا کار جالبی نیست.
از درس عربی و زبان عربی هم متنفر هستم.
مجید من کاملا با حرف هات موافق هستم. حتی همین حالاش هم که گرافیک کم شده، باز هم در یه سطح راضی کننده مونده، اما خب چیزی که باعث شده که طرفداران تا حدودی ناراحت بشن، اینه که چرا گرافیک نسبت به چیزی که قبلا نشون دادن، افت کرده. مثلا اگه سازنده از همون اولش یه گرافیکی پایین تر از حال حاضر نشون میداد، اما بعدش به این سطحی که الان هست میرسوندش، باعث خوشحالی طرفداران هم میشد.
منم با مجید موافقم . شاید گرافیک فقط اول بازی که شروع میکنی یکم برا بازیباز مهم باشه اما وقتی که وارد گیم پلی میشی و اگه بتونه تو رو درگیر خودش کنه اصلا به گرافیک توجهی نداری . اما الان متاسفانه همه منتظر یک ضعف از بازین تا بکوبوننش چون با هایپ هایی که کرد انتظارات رو بالا برد . با اینکه گرافیک پایین تر از چیزیه که در تریلر ها بوده اما بازم مناطق طبیعی بسیار خوب طراحی شدن و چشم نوازن .
خب گرافیک بازی کمتر شده و این ی حقیقتیه و طرفداران هم ناراحت شدن و اینم باز طبیعیه و حقم دارن. گرافیک افت کرده چرا نباید ناراحت بشن؟ خیلی‎ها دوست داشتن این بازی با این عظمتش رو با گرافیک بیش‎تری تجربه کنن ولی خب بازم این افت گرافیکی چیزی از ارزش‎های این بازی کم نمی‎کنه.
درضمن بازی بیش از یک میلیون نسخه پیش فروش کرده...!! بعد اینکه الان در توپخونه موجوده ولی قیمت خیلی خیلی بالاست.
تشکر از همه دوستان.
خب با اینکه هیچ انتظاری از این بازی نداشتم، متاش 93 شد
به احتمال زیاد دومین بازی برتر سال هم می شه
گیم اسپات 100؟! عالیه عالی. 
خدارو شکر که هایپ رو متا بازی تاثیر نذاشت .
البته اگه متاش کم هم میشد من بازم بازی میکردم . الان قیمت ها خیلی نجومیه نسخه ps4  الان 260 تومان هستش .
تا هفته دیگه 220 و 200 هم ممکنه کاهش پیدا کنه .
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49