Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
از شاهکار بودن این بازی ک هیچ شکی نیست.
از نظر مشکلات هم که مقداری روی کنسول ها مشکل داشت که آپدیت حل شد.روی PC هم زیاد مشکل نداشت ولی بازم با سه آپدیتی که براش اومد و آپدیتی که قرار توی هفته ی بعد منتشر بشه مشکلاتتش حل میشه.
تا جایی هم که من دیدم اکثر باگ ها و مشکلاتش روی کنسول بوده نه PC.
بعد اینکه شما می خواستی بقیه ترغیب کنی برای بازی چهار تا عکس قشنگ قرار می دادی چیه اینا آخه قرار دادی؟
حالا این ها رو هم گذاشتی ایراد نداره یه عکس هم از محیط بازی قرار میدادی ملت ببینند بازی چه گرافیک توپی داره.
خلاصه بازی بسیار عالی ای هست در انجام دادن این بازی شک نکنید اگه نسخه های قبلیش رو هم بازی نکردید اون ها رو هم حتما بازی کنید.
(06-05-2015, 12:25 PM)مجید نصر نوشته است: [ -> ]از شاهکار بودن این بازی ک هیچ شکی نیست.
از نظر مشکلات هم که مقداری روی کنسول ها مشکل داشت که آپدیت حل شد.روی PC هم زیاد مشکل نداشت ولی بازم با سه آپدیتی که براش اومد و آپدیتی که قرار توی هفته ی بعد منتشر بشه مشکلاتتش حل میشه.
تا جایی هم که من دیدم اکثر باگ ها و مشکلاتش روی کنسول بوده نه PC.
بعد اینکه شما می خواستی بقیه ترغیب کنی برای بازی چهار تا عکس قشنگ قرار می دادی چیه اینا آخه قرار دادی؟
حالا این ها رو هم گذاشتی ایراد نداره یه عکس هم از محیط بازی قرار میدادی ملت ببینند بازی چه گرافیک توپی داره.
خلاصه بازی بسیار عالی ای هست در انجام دادن این بازی شک نکنید اگه نسخه های قبلیش رو هم بازی نکردید اون ها رو هم حتما بازی کنید.

آره منم باگ خاصی ندیدم تو بازی. روون هم اجرا میشه.
عکس به این قشنگی. دیگه قشنگ تر از این چی میخوای؟ منظره که مهم نیست مهم قطع شدن سره. انقد این حرکت حال میده هنوز هم که اجراش می کنم خرکیف میشم. :D
اقا من با yen و uma رفتم به kaer morhan. چقد دیگه از بخش داستانی بازی مونده؟
oh my god :|

همین الان تمومش کردم. یعنی با تمام احترام رسما خاک بر سر اون کسایی که می گفتن این بازی هیجان نداره :|
فوق العاده بود. به معنی واقعی کلمه پرفکت بود. CD project دوس داره با آدم بازی کنه ها. چند بار تو بازی این کارو کرده. آدم فکر می کنه چیز بدی شده دپرس میشه. من دیگه داشت گریم در میومد. بعد میری جلوتر می بینی همه چی روبراهه. اون لبخندی که تو اون لحظه می زنم رو با هیچی عوض نمی کنم. می تونم بگم بهترین بازی عمرم. داستان به این درگیر کنندگی تا حالا به عمرم ندیدم. حتما برین بازیو. من الان شروع کنم دوباره اینبار با جزییات بیشتر برم.
(06-06-2015, 09:12 PM)sheep2014 نوشته است: [ -> ]اقا من با yen و uma رفتم به kaer morhan. چقد دیگه از بخش داستانی بازی مونده؟

داداش منم همونجام چقدر دگ باید برم؟
مراحل فرعی چه قدر تاثیر داره اخه بیشترش رو نرفتم
(06-08-2015, 10:08 PM)ehsan1377 نوشته است: [ -> ]
(06-06-2015, 09:12 PM)sheep2014 نوشته است: [ -> ]اقا من با yen و uma رفتم به kaer morhan. چقد دیگه از بخش داستانی بازی مونده؟

داداش منم همونجام چقدر دگ باید برم؟
مراحل فرعی چه قدر تاثیر داره اخه بیشترش رو نرفتم

مراحل فرعی برو لول رو بالا ببر. حالا خیلی داری. راحت 20 ساعت دیگه بازی طول می کشه تازه اگه سریع بری. با ciri خوب رفتار کن. نکنی پدرت در میاد. :|
دوستان من يجا گير كردم اعصابمو بهم ريخته
يه دژه ك بايد بره داخلش اما از در راش نميدن 
بايد از يه جايي بره بالا اما هرچي ميگردم نميشه
توروخدا بهم بگين چيكار كنم
اين نوشته مياد:

climb up through the old well to onter the castle
(06-11-2015, 07:55 PM)farhad422 نوشته است: [ -> ]دوستان من يجا گير كردم اعصابمو بهم ريخته
يه دژه ك بايد بره داخلش اما از در راش نميدن 
بايد از يه جايي بره بالا اما هرچي ميگردم نميشه
توروخدا بهم بگين چيكار كنم
اين نوشته مياد:

climb up through the old well to onter the castle
شما باید باید به این لینک برید و مشکلات خودتون رو بگید 
(06-05-2015, 12:02 PM)sheep2014 نوشته است: [ -> ]من یه 60-70 ساعتی بازی کردم الان اونجا که با yennefer اون مرده رو زنده می کنیم و باهاش حرف می زنیم رو رد کردم با مرحله ای که با ciri هستیم. لول 20 هستم.
هرکی از بازی ایراد گرفته چرت گفته بازی فوق العادست. اینم دلیل برای خرید بازی اگه نیاز دارید :))
[تصویر:  5xfnxo4ldrw2g9te7szk.jpg]

[تصویر:  ettc5awb8163lmwjos92.jpg]

[تصویر:  xs4lx2v9zpb9z1gitsxn.jpg]

اين بازي يه شاهكار ب تمام معناست
بازي ب اين درگيركنندگي نديده بودم
نميدونم از كجاش شروع كنم! از وسعت بي حدش
گرافيك عاليش    زيباييه مناظرش كوههاش رودخونه ها روستاهاي كوچيكو بزرگش 
تعامل و روابطي ك با خيلي از ادما تو بازي بوجود مياد
داستان بازي دقيقاً هم سبك گيم اف ترونزه مثله همون پيچيده و جالب
اما اين پيچيده بودنو مكالمه هاي زياد يكم زيادي زياده
بعضي مراحل سخت ميشه اما خوبيش اينه هر مرحله اي ك انتخاب ميكني رو نوشتش علامت قرمز مياد ك يعني لقمه بزرگتراز دهنت برندار
چرا انقدر كند لولم ميره بالا! اينهمه بازي كردم هنوز لول يازدهم !
لباساي قشنگشم پيدا نكردم
البته تازه دو روزه رسيدم به جزيره 
بيشتر علامت سوالارو ميرم تا لولم بره بالا
مبارزاتش خيييلي حال ميده
اوايل بيشتر فرار ميكردم اما قلق مبارزاتش دستت بياد خيلي لذتبخش ميشه
به معناي واقعي اپن ورلد، هيچ جايي ارامش نيست يجا گرگها دو قدم اونورتر موجوداتو هيولاها
لذتبخش ترين قسمتشم صحنه اهسته شدنو با يه حركت باحال سرو قطع ميكنه
بدترين قسمتشم گيم پلي خشكش موقع راه رفتنه
كاش يكم نرمتر بود 
اين تصميمات تو باضيم بعضي وقتا بدجور ضدحال ميزنه
يه تصميم اشتباه ميگيري بعد يهو متوجه ميشي كاش گزينه بعدي رو ميزدم
با سيري گزينه بدو زدم يه صحنه باحال سيري با پسري ك كمكش كرده بودو از دست دادم :/

هنوز خيييلي دارم تا بازي تموم بشه
پس فعلا تا بعد..
سلام دوستان

برای اپدیت کردن ویچر باید همه اپدیت هارو بگیرم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49