Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
اون آقای بالایی که عکس گذاشته :حاجی برو آرمور کرفت کن چرا مثل نوب ها آرمور میخری؟آرمور های فروشی مقاومت کمتری دارند
من 3تا آمور تا آخرین آپگریدش تکمیل کردم لول 36
با عرض ادب ، دوستان برای اتمام فقط مراحل اصلی که مربوط به بخش داستانی می شن چقدر وقت نیاز هست ؟ (یا به زبان آمیانه تر چقدر این بخشش گیم پلی داره ؟ )
شما اگر مسیر مراحل رو بلد باشی و با گیم پلی بازی هم اشنا باشی و توی بازی فقط مرحله ها رو رد کنی و دنبال حالت های خاص نباشی.
تغریبا 15  ساعت
اگر اون بالایی ها رو نداری تا 30 ساعت هم طول می کشه
The Witcher 3 تعداد ۸۲۰,۰۰۰ کلمه، ۲,۰۰۰ طراح،‌ ۱,۵۰۰ شخصیت و ۱۶,۰۰۰ انیمیشن دارد

اشکان عالی خانی
۲۴ دی ۱۳۹۴ | ۱۰:۱۲

[تصویر:  The-Witcher-3-Geraltl-672x372-250x138.jpg]

امروز استودیوی CD Projekt RED که به عنوان بهترین استودیوی سال ۲۰۱۵ نیز شناخته شد ویدیویی جدید از عملکرد و مراحل ساخت عنوان  The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرد. این ویدیو به مناسبت دریافت جایزه Creator of Culture از مجله هفتگی Polityka منتشر شده است.

ویدیوی منتشر شده به زبان لهستانی است اما زیرنویس انگلیسی دارد. این ویدیو اطلاعاتی از ساخت بهترین بازی سال ۲۰۱۵ به ما می‌دهد که هر بازی‌بازی را انگشت به دهان می‌گذارد.
  • ۱,۵۰۰ نفر مشغول ساخت بازی‌ بودند که شامل نویسنده، طراح‌های هنری، طراح‌های محیط، طراح‌های شخصیت، انیماتورها، برنامه نویس‌ها، بازیگران، سینماگرها، طراح‌های موسیقی، آهنگ‌سازان، بدل کاران، طراح‌های کلی، تهیه کنندگان، آزمایش کننده‌ها، بازاریاب‌ها، مدیران و… می‌شوند.
  • بازی‌نامه تعداد ۸۲۰,۰۰۰ کلمه است
  • ۲,۰۰۰ نقاش و طراح روی بازی کار کرده‌اند
  • وسعت دنیای بازی ۱۳۶ کیلومتر مربع است
  • بازی ۱,۵۰۰ شخصیت دارد
  • انیمیشن این شخصیت‌ها با ۱۶,۰۰۰ انیماتور ساخته شده است
قطعا بهترین شدن The Witcher 3: Wild Hunt اتفاقی نبوده و پشت موفقیت فوق‌العاده این بازی، افراد زیادی عرق ریختند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

سازندگان: بسته الحاقی جدید Witcher 3 از بازی اصلی بهتر خواهد بود

آرش سعادتمند
۲۴ دی ۱۳۹۴ | ۱۹:۲۳

[تصویر:  The-Witcher-3-Wild-Hunt-1-250x133.jpg]

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در سال میلادی که گذشت افتخارات زیادی کسب کرد و بارها هم به عنوان بهترین بازی سال معرفی شد اما ظاهرا قرار است که این بازی از قبل هم بهتر شود زیرا سی دی پراجکت رد به عنوان سازنده این عنوان، معتقد است که بسته الحاقی جدید آنها برای بازی نامبرده، از خود عنوان اصلی هم جذاب تر می باشد.
بسته الحاقی جدیدی که از آن در ابتدای خبر صحبت کردیم، همان Blood and Wine است که در گذشته هم معرفی شده بود و آقای جکوب سیزامالک به عنوان نویسنده ارشد، طی صحبت های اخیر خود با سایت یوروگیمر ایتالیا پیرامون همین مورد توضیحاتی را ارائه کرده اند. بسته الحاقی نامبرده پایان دهنده داستان گرالت به عنوان یک شخصیت قابل بازی در سری The Witcher است و آقای سیزامالک  می گویند با دریافت بازخوردها از The Witcher 3: Wild Hunt، سازندگان کاری کرده اند که این بسته از خود بازی اصلی هم بهتر شود.
ایشان به نبود یک دشمن جذاب و با شخصیت در Wild Hunt اشاره کرده اند و می گویند که  Blood and Wine این مورد را با حریفی به یاد ماندنی رفع می کند. آقای سیزامالک همچنین می گویند که بازیبازها، پیچیدگی داستان جدید را ستایش خواهند کرد.
بعد از اینکه Blood and Wine منتشر شود ایشان قصد دارند که به سراغ پروژه بعدی خود یعنی Cyberpunk 2077 بروند.
بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان در دسترس است. اولین بسته الحاقی این عنوان Hearts of Stone نام دارد که درسال ۲۰۱۵ منتشر شد. Blood and Wine انتظار می رود که در نیمه اول سال ۲۰۱۶ عرضه شود.

بسته الحاقی جدید Witcher 3 لزوما از بازی اصلی بهتر نخواهد بود

امیرحسین دهنوی
۲۷ دی ۱۳۹۴ | ۲۰:۱۳ 

[تصویر:  The-Witcher-3-Wild-hunt-10-Bartar-PC.jpg]

چند روز پیش بود که یکی از توسعه دهندگان سی دی پراجکت‌رد اعلام داشت بسته الحاقی جدید Witcher 3 از بازی اصلی بهتر خواهد بود؛ حال سی دی پراجکت‌رد در جدیدترین مصاحبه‌ای که داشته است منظور خود را از حرفی که زده بود روشن‌تر بیان کرد.

Michal Platkow-Gilewski مدیر بخش بازاریابی سی دی پراجکت در مصاحبه‌ای با وبسایت گیم‌اسپات چنین گفت که The Witcher 3 Blood and Wine عنوانی خواهد بود که از بازی اصلی لزوما «بهتر» نیست بلکه «اصلاح شده‌تر» است.
نقل‌قول:
بسته الحاقی Blood and Wine خلاصه تمامی تجربیات ما در ساخت Wild Hunt است. پس مطمئنا محصولی اصلاح شده‌تر است اما این لزوما بدین معنی نیست که از بازی اصلی بهتر خواهد بود. من به‌صورت تک تک نمی‌توانم بگویم که این بسته الحاقی چه خوبی‌هایی دارد اما اگر به Wild Hunt نگاه کنید ما بیش از ۱۰ به‌روزرسانی منتشرکرده‌ایم که تجربه بازی The Witcher را بسیار بهتر و عمیق‌تر کرده است، پس بازی اصلی با وجود الحاقات آن بسیار بهتر از بازی اولیه خواهد بود.
Blood and Wine دومین و آخرین بسته الحاقی عنوان Witcher 3 است. The Witcher 3 Blood and Wine آخرین نسخه‌ای است که Geralt of Rivia به عنوان نقش اصلی آن حضور دارد و قرار است پایانی بر داستان وی باشد. این بسته الحاقی دارای  ۲۰ ساعت گیم‌پلی خواهد بود و در اواسط سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

http://wccftech.com/the-witcher-3-blood-...main-game/

سلام ببخشید من اینجا سوالمو مطرح میکنم ولی خیلی مهمه 
حجم پچ ۱.۱۲عنوان ویچر خود سایتتون و تمام سایتای دیگه زدن ۱ .۴گیگ ولی من الان اومدم دانلود کنم روی کنسول ps4 زده ۱۷.۷۰۰گیگ !!!
ضمن اینکه من تا خرین بروز رسانی این بازی که ۱.۱۱بودم انجام دادم 
لطفاا یکی منو راهنمای کنه تا دیوانه نشدم
(01-18-2016, 07:19 AM)Hamoon نوشته است: [ -> ]سلام ببخشید من اینجا سوالمو مطرح میکنم ولی خیلی مهمه 
حجم پچ ۱.۱۲عنوان ویچر خود سایتتون و تمام سایتای دیگه زدن ۱ .۴گیگ ولی من الان اومدم دانلود کنم روی کنسول ps4 زده ۱۷.۷۰۰گیگ !!!
ضمن اینکه من تا خرین بروز رسانی این بازی که ۱.۱۱بودم انجام دادم 
لطفاا یکی منو راهنمای کنه تا دیوانه نشدم

سلام‌‍ علیکم
بهتره چنین سوالاتی رو در پست رفع اشکال بازی بپرسید.
  رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt
ظاهرا تاریخ انتشار بسته الحاقی Blood and Wine مشخص شده.
The Witcher 3: Wild Hunt Blood and Wine

[تصویر:  i6sg_the_witcher_3_blood_and_wine_2-1152x648.jpg]
26 آوریل 2016- 7 اردیبهشت 95
وقت بخیر. چندتا سوال داشتم:
1- چرا از روی بردها مرحله فرعی بر میدارید، اتفاقی نمیفته؟ نه توی لیست ماموریت ها چیزی میاد نه چیزی اعلام میشه که مارک کنی. کوئستی اصلا شروع نمیشه برای همین فقط الان محدود به مراحل اصلی هستم که با این وضع هم پول کم میاد، هم جونش در میاد لول بده!
2- معجون ها، oil ها و غیره دستور تهیه دارند ولی همشون نیستند توی لیست. الان مثلا برای کشتن Cockatrice من Draconid Oil میخوام که دستور تهیه اون تو لیستم نیست. نحوه ساختش رو از کجا بیارم؟
3- روی هر محله یه لول پیشنهادی خود بازی داره که اگر قرمز رنگ بشه، انجام اون غیر ممکن یا فوق العاده سخته. الان من لول 5 هستم و سطح پیشنهادی رو زده 8 ولی سبز رنگه یعنی میشه از پس اون بر اومد. سیستم پیشنهادی درست کار میکنه؟ واقعا با 3 لول پایین تر الان این ماموریت برام استانداره؟ 
4- چه راههایی رو برای پر کردن جون پیشنهاد می دید؟ غذا خوردن گرون تموم میشه بعد پولی برای خرید اسلحه و زره نمیزاره. معجون swallow هم این همه drowner میکشم نمیدونم چرا مغز (Brain) نمیزاره ازشون به عنوان لوت بردارم  S0 (43) در نتیجه اینم نمیشه ساخت.
(04-06-2016, 12:41 AM)A.R.A.$.H نوشته است: [ -> ]وقت بخیر. چندتا سوال داشتم:
1- چرا از روی بردها مرحله فرعی بر میدارید، اتفاقی نمیفته؟ نه توی لیست ماموریت ها چیزی میاد نه چیزی اعلام میشه که مارک کنی. کوئستی اصلا شروع نمیشه برای همین فقط الان محدود به مراحل اصلی هستم که با این وضع هم پول کم میاد، هم جونش در میاد لول بده!
2- معجون ها، oil ها و غیره دستور تهیه دارند ولی همشون نیستند توی لیست. الان مثلا برای کشتن Cockatrice من Draconid Oil میخوام که دستور تهیه اون تو لیستم نیست. نحوه ساختش رو از کجا بیارم؟
3- روی هر محله یه لول پیشنهادی خود بازی داره که اگر قرمز رنگ بشه، انجام اون غیر ممکن یا فوق العاده سخته. الان من لول 5 هستم و سطح پیشنهادی رو زده 8 ولی سبز رنگه یعنی میشه از پس اون بر اومد. سیستم پیشنهادی درست کار میکنه؟ واقعا با 3 لول پایین تر الان این ماموریت برام استانداره؟ 
4- چه راههایی رو برای پر کردن جون پیشنهاد می دید؟ غذا خوردن گرون تموم میشه بعد پولی برای خرید اسلحه و زره نمیزاره. معجون swallow هم این همه drowner میکشم نمیدونم چرا مغز (Brain) نمیزاره ازشون به عنوان لوت بردارم  S0 (43) در نتیجه اینم نمیشه ساخت.

سلام ارش جان. 

اگر یه بار از روی یه برد ماموریت هاش رو برداشته باشی و انجام داده باشی دفعات بعد که بری باز می بینی روی برد پر از کاغذه که می تونی برداری لی دیگه هیچ کدوم ماموریت نیستن. وقتی برخی از کاغذها رو بر می داری باید بری توی قسمت کتاب هات و روی کاغذها و کتاب ها کلیک کنی و بخونیشون تا ماموریت فعال بشه. اگر نخونده باشه فعال نمیشه. البته این جور کاغذها توی قسمت کوئست ایتمت هم می مونن تا نخونیشون (مطمئن نیستم) پس بهترین کار اینه که بری توی بخش کتاب ها همه رو بخونی.

توی کل بازی دو 3 بار هست که خود بازی بهت میگه مثلا برای کشتن فلان موجود فلان محلول رو درست کن که توی این دو سه تا ماموریت به طور خودکار دستور ساخت اون محلول میره توی لیست دستورات محلول سازیت اخرین اخرین گزینه.
ماموریت ها از 3 لول بالاتر تا 3 لول پایین تر برات نرمال تلقی میشن. البته وقتی با لول 5 ماموریت 8 رو بری کاملا قابل انجامه ولی سخت تر از ماموریت 8 هست که با لول 11 بری والبته پاداشش برای لول 5 که هستی خیلی بیشتر به دردت می خوره. ارش هرگر نذار ماموریت هات سفید شه. یعنی مثلا لولت بشه 15 ولی هنوز ماموریت 10 داشته باشی چون دیگه مفت نمی ارزه اصلا و اون ماموریت دیگه هدر رفته

توی درجه سختی نرمال و پایین تر هر بار بخوابی بیدار شی خونت پر میشه. از این کار استفاده کن بهترین راهه برای نرمال. منظورم این نیست که کامل بری توی اتاق بخوابی. هر جا هستی یه ساعت زمان ساعت بازی رو تنظیم کن (که میشه 2 ثانیه واقعی) بشین روی زمین و بعد پاشو تا خونت پر شه.
ارش کلا نرو توی کار محلول ها زیاد چون پولت رو می گیرن و برای کارای مهم تر نداری دیگه. من کل بازی به غیر از همون چند تا ماموریت دیگه محلول خاصی نساختم. البته بمب ها و روغن خوبن. وقتی یه بار درستشون کنی و بیان توی لیستت هر بار بخوابی بیدار شی اگر اشتباه نکنم پر میشن دوباره (این رو مطمئن نیستم). تمام پولت رو نگه دار تا بعدا که ماموریت های مدرسه های مختلف رو برای گرفتن لباس هاو شمشیرهای خاص اون مدرسه (گرگ و خرس و گربه و..) انجام میدی پول داشته باشی اون ها رو ارتقا بدی چون قویترین و زیباترین لباس ها و شمشیرهای بازی هستن و الیک پولت رو واسه خرید شمشیر توی بازی نده و فقط جمع کن.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49