Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: The Witcher 3: Wild Hunt | Official Thread
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49
[تصویر: The-Witcher-3-new-logo.png]
نام: The Witcher 3: Wild Hunt
سازنده: CD Project Red
ناشران: Warner Bros، Bandai Namco، 1C Company، Chun Soft
تاریخ انتشار: 24 فبریه 2015
سبک: ARPG
انجین ساخت بازی: Red Engine 3
پلتفرم های مقصد: PC، XBOX ONE، PS4

____________________________________________________________________

اطلاعات کامل و تکمیلی از این عنوان:
با قدرت بسیار زیاد جدیدترین کنسول های صنعت بازی های رایانه ای یعنی PS4 و Xbox One سازندگان در تلاش هستند که نه تنها کیفیت بافت ها و anti-aliasing را افزایش دهند، بلکه انیمیشن ها را هم بهبود بخشند. برنامه نویس ارشد موتور مخصوص استدیو CD Projekt RED آقای Balázs Török اعلام کرده اند که The Witcher 3 بیش از ۱۰,۰۰۰ انیمشن منحصر به فرد خواهد داشت.
 
 
آقای  Török در رابطه با این موضوع و مصاحبه خود با Gamereactor گفته اند:
 
"""اینبار ما سیستم انیمیشن سازی خود را نوشتیم و حال تراکم انیمیشن مخصوص خود را دارا هستیم که این مسئله بدین معنی خواهد بود که دوبرابر The Witcher 2 ما انیمیشن خواهیم داشت که در گذشته  ۷,۰۰۰ عدد  انیمیشن منحصر به فرد قلمداد می شود. در حال حاضر هدف ما ۱۲,۰۰۰ انیمیشن برای The Witcher 3 است."""
 
__________________________________________________________________________________
The Witcher 3: Wild Hunt با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه بر روی Xbox One و PS4 اجرا خواهد شد.
 
در مصاحبه ای با سرپرست jdl برنامه نویسان عنوان The Witcher 3: Wild Hunt، آقای Balázs Török، او گفته است که تیم برنامه نویسان این بازی بر روی سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه بر روی دو کنسول نسل هشتمی Xbox One و PS4 تمرکز دارند. او گفته است که:
 
"""در حال حاظر ما بر روی اجرای Witcher 3: The Wild Hunt با سرعت ۳۰ فریم بر ثانیه بر روی کنسول های Xbox One و PS4 تمرکز داریم. ما هدفمان این است که یک دنیای بسیار زیبا را خلق کنیم. این بازی بیش تر درباره عمیق تر شدن در میحط بازی است، و نه درباره اجرای فن های بسیار سریع. این عنوان یک بازی نقش آفرینی است، نه یک بازی مبارزه ای."""
__________________________________________________________________________________
در این هفته اطلاعات زیادی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر شده است، در میان این اطلاعات نقشه ای از Ard Skellig دیده می شود، جزیره ای که قسمتی اصلی از بازی در آن خواهد بود، این جزیره به طور سرسام آور بزرگ است. سایت Dualshockers ادعا می کند که این اطلاعات از اکانت گوگل هک شده ی یکی از سازندگان بازی به دست آمده است. خیلی از این اطلاعات حاوی طرح هایی بودند که حاوی اسپویلر بازی بوده است، البته آن ها را در این خبر نشان نمی دهیم تا بازی را تجربه کنید.
 
 
در میان این تصاویر، یک تصویر هنری از Triss دیده می شود که این جادوگر را در حالت های مختلف خود نشان می دهد.
 
 
 
 
 
ولی جالب تر از تمامی اطلاعات نقشه ای از شکارگاه های جزیره ی Ard Skellig می باشد، جزیره ای که خود از مجمع جزایر دیگری پدید آمده است. این مکان هم مانند Novigrad و No Man’s land از مکان های کلیدی بازی می باشد. تنها همین جزیره ۶۴ کیلومتر مربع مساحت دارد! در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:
 
 
 
 
 
در ادامه ی این اطلاعات گفته شده است که هر نقطه در این جزیره شامل یک تجربه ی جدید از گیم پلی بازی می باشد و می تواند یک مکان مهم و یا محل رویداد مهمی باشد. همچنین شما باید با گشتن در این محل ها چیزهای جالبی را کشف کنید.
 
این فشردگی به شما اجازه ی گشتن متداول را می دهد. این به بازیکن کمک می کند تا در نقشه به صورت هدفمند جلو بود و وقتش بیهوده نگذرد. این POI ها ( Points Of Interest ) حتی مواقعی به دریا هم کشیده می شود و شما باید از ساحل خارج شوید. همانطور که دیده هم می شود تراکم دریا در کوهستان های شرقی بیشتر است.
 
پس این طور که مشخص شده است هر محل داستان مخصوص به خودش را خواهد داشت، و این که مآموریت ها ممکن است به درون دریا هم کشیده شود. اطلاعاتی هم از این مکان ها منتشر شده است که به دلیل اسپویلر بالا برای شما بازگو نخواهد شد. همچنین در تصویر بعد شما می توانید نسبت این جزیره به کل بازی را ببینید، این نسخه از Witcher بسیار بزرگ خواهد بود:
 
________________________________________________________________________
سازنده عنوان The Witcher 3: Wild Hunt؛ یعنی CD Project Red در رابطه با ۵ قابلیت سحر و جادو، دو راهکار مبارزه و بیش از ۹۶ انیمیشن مختلف برای مبارزه سخنانی را اذعان داشته است که در ادامه مطلب مشاهده خواهید کرد.
 
 
طراح ارشد این عنوان، Maciej Szcześnik در مصاحبه ای که با ClickOnline داشته است اعلام کرده که در ابتدا گرالت قادر به انتخاب ۵ نوع قدرت برای سحر و جادو خواهد بود. ایشان گفتند:
 
این پایان کار نیست، به هر حال تیم ما در حال ایجاد راه های مختلف ریخته گری هستند که به طور کلی دو برابر تعداد جادوهای اولیه را در اختیارتان قرار خواهد داد. این “ویژگیهای خاص و جایگزین” با توسعه بیشتر شخصیت باز خواهند شد اما فکر نمی کنم این جایگزینها قدرت بیشتری به نسبت جادوها داشته باشند. آنها برای موارد تاکتیکی مختلفی کاربردی خواهند بود. سیستم جادوهای ما به صورت ثانویه خواهند بود. برای مثال شما از جادویی استفاده میکنید که بر زمین ضربه زده و دشمن روبروی خود را از پای در میآورید اما با پیشرفت در بازی قادر به باز کردن حالت ثانویه این جادو خواهید بود و با کمک آن دشمنان بیشتری تحت تاثیر ضربات و جادوها قرار خواهند گرفت. تمامی جادوهای موجود در بازی از قابلیت ثانویه برخوردار خواهند بود.
 
همانند نسخه های قبلی ویچر شما انییشنهای مختلفی را برای مبارزات شاهد بودید و اکنون ۹۶ انیمیشن جدید را در گیم پلی شاهد خواهید بود. جالب اینجاست که بخش QTE از بازی حذف شده است. طراح ارشد این عنوان ویچر۳ را به Dark Souls نسبت داده و گفته است که دفاع کردن در این بازی به اندازه مبارزه حائز اهمیت خواهد بود.
 
________________________________________________________________________
طرفداران ویچر این یکی بهترین اخبار برای شماست!این ها صحبت هایی هستند که مستقیما CD Projekt RED آنها را گفته است.  این شرکت به تازگی مصاحبه ای باStructure Gaming داشته است.آقای Dominika Gonsierowska تولید کننده ی بازی در این مصاحبه اظهار کرده اند که بازی ۳۵ برابر بزرگتر از نسخه ی قبلی خود یعنی Witcher 3 است!
 
آقای Dominika گفته است که :
 
“مادر حال بزرگ کردن این بازی فقط بخاطر اینکه اسمش Open-World نیستیم.بازی ماشامل محتوای بسیار زیادی است و این فضای بزرگ زمینه ایست که باید این محتوا را درخود جادهد.ما جهانی ساخته ایم که بتواند بازیکن را به خود جذب کند.ما راه های مختلفی و نقاط جانبی بسیاری ایجاد کردیم!”
 
در ادامه آقای Tomasz Kozera طراح گیم پلی بازی توضیحاتی دادند که کسانی که از سیستم Witcher 2 نا امید شده اند بدانند که در Witcher 3 باهمان سرنوشت روبه رو نخواهند شد: Wild Hunt به طور کلی تغییر کرده و به طور قطع انتظارات طرفداران رابرآورده خواهد کرد!
 
Tomasz Kozera گفت :
 
“طراحی بشدت قوی تر از قسمت قبل است.ما درپی ایجاد مکانیزمی شفاف هستیم البته پیچیدگی ها را حفظ کرده ایم.چیز هایی که ما میتوانیم بسازیم تقریبا مشابه Witcher 2 هست اما اینها بسیار رضایت بخش تر هستند!ما حتی راه های بیشتر برای بهتر کردن اوضاع هم پیدا کرده ایم اما بنظرم خیلی زود است که به جزییات دست بزنیم.”
________________________________________________________________________
 با این که به انتشار بازی The Witcher 3: Wild Hunt مدت زمان نسبتا زیادی مانده و این عنوان در سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد ، ولی تاکنون شاهد اطلاعات زیادی از بازی بوده ایم. البته این جای تعجبی نیست زیرا با چنین دنیای وسیعی در بازی ، این اطلاعات زیاد لازم می باشد. حال اگر در قسمت های اول و دوم از سیستم مبارزات بازی چندان راضی نبوده اید ، CD Projekt در اطلاعیه ای اعلام کرده است که این عنوان یکی از هیجان انگیز ترین سیستم مبارزات یک بازی نقش آفرینی را خواهد داشت.
 
 
Michał Platkow-Gilewski مدیر بازاریابی CD Projekt RED در مصاحبه ای با سایت RPS اعلام کرده است که بازی های قبلی این ری از لحاظ مبارزات چندان جالب توجه نبود و آن ها می خواهند در قسمت سوم سیستم مبارزات بازی را همان طوری طراحی کنند که طرفداران انتظار دارند .
 
وی در این مورد اعلام کرده است :
 
چیزی که ما همراه با سیستم مبارزات Witcher می خواستیم این بود که نشان بدهیم که چگونه Geralt از شمشیر خود استفاده می کند. او در شمشیر زنی استاد است. Geralt در مبارزه با جمعیتی زیاد دارای تسلطی بسیار خوب می باشد و می تواند پنج یا شش دشمن را شکست دهد.
 
اما در Witcher 2 اتفاقاتی افتاده بود که مردم و طرفداران این بازی به ما می گفتند که مبارزات این عنوان سرگرمی بیش از حد کمی دارد و صادقانه به ما می گفتند که مبارزات بازی نیز دارای قوانین بسیار ساده ای است. بنابر این ما تصمیم گرفتیم که بر روی تاکتیک های مبارزات مقداری بیشتر کار کنیم و تاکتیک های مبارزات به قدری هیجان انگیز است که احساس کنترلی مطلق در یک میدان جنگ را خواهید داشت. این چیزی است که ما در قسمت هدف خود قرار داده ایم.
________________________________________________________________________
به تازگی یک وب سایت آلمانی جزییات بسیار جالبی را از بازی The Witcher 3: Wild Hunt منتشر کرده است که در این جزییات اطلاعاتی در مورد اتمام زمان بازی که بیش از ۵۰ ساعت می باشد و بیشتر منتشر شده است.
 
 
۳۶ استان در جهان بازی و سه پایان نیز در این عنوان وجود خواهد داشت.
 
انواع متعددی از هیولاها در بازی وجود دارند ، اما یک نوعی که شما بیشتر در بازی با آن مواجه خواهید بود غول های یخی می باشند.
 
شما می توانید در بازی برای خودتان اسب بخرید و یا اگر به پول خرج کردن علاقه ندارید می توانید با استفاده از Axii اسب های وحشی را رام کنید.
 
Geralt شخصیت اصلی بازی خیلی چالاک تر از قبل شده است. در حال حاضر او می تواند از هر کجا که می خواهد بپرد و یا بالا برود.
 
جانوران وحشی نیز در بازی حضوری فعال دارند و Geralt ممکن است آن ها را شکار کرده و پوستشان را از آن خود کند.
 
داستان اصلی بازی ۵۰ ساعت طول خواهد کشید ، که البته بستگی به مسیرهایی که شما در بازی انتخاب می کنید ممکن است این مدت زمان اتمام برایتان متفاوت باشد.
 
شما می توانید در جهان بازی با اسب و یا قایق سفر کنید که هر دو این نیز در طول بازی پیشرفت خواهند کرد و قایق را نیز می توانید از کنار سواحل قرض بگیرید که در طی مدت زمان بازی این قایق ها پیشرفت هایی نیز خواهند داشت.
 
در حال حاضر مردم اگر زمانی ببینند که Geralt وسایل آن ها را سرقت می کند ، نگهبانان را مطلع خواهند کرد.
 
یک  سیستم مکانیکی جدید نیز شبیه VATS بازی Fallout 3 در این عنوان وجود دارد که می توانید در قسمت های خاصی از بدن هیولاها QTE های بیشتری اجرا کنید.
 
حداکثر پیشرفت Geralt تا ۶۰ سطح می باشد.
 
نسخه ی pc  و کنسول های بازی کاملا متفاوت با یک دیگر هستند.
 
امتیاز های تجربه نیز تنها با اتمام کامل ماموریت ها به شما داده خواهد شد و با شکار کردن نیز می توانید پول تهیه کنید.
 
دو مینی گیم شامل پرتاب تبر و کارت بازی نیز در بازی وجود دارد.
 
تفاوت اقتصاد در بازی بستگی به مناطق دارد. مثلا در بعضی مکان ها شما می توانید چیز ها را با قیمت کم تری بخرید و یا با قیمت بیشتری بفروشد.
_________________________________________
تصاویر بازی:
[تصویر: The-Witcher-3-new-screens-012814-11-156x87.jpg]
[تصویر: The-Witcher-3-new-screens-012814-21-156x87.jpg] [تصویر: The-Witcher-3-new-screens-012814-31-156x87.jpg]
[تصویر: the_witcher_3_wild_hunt_1-156x87.jpg] [تصویر: the_witcher_3_wild_hunt_2-156x87.jpg] [تصویر: the_witcher_3_wild_hunt_3-156x87.jpg]
[تصویر: the_witcher_3_wild_hunt_4-156x87.jpg] [تصویر: the_witcher_3_wild_hunt_5-156x87.jpg] [تصویر: the_witcher_3_wild_hunt_6-156x87.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0018.jpg]
[تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0007.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0009.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0008.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0004.jpg]  [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0015.jpg]
[تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0011.jpg]  [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0016.jpg]  [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0001.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0017.jpg]
[تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0020.jpg]  [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0024.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0026.jpg]
[تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0029.jpg] [تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0023.jpg]
[تصویر: thumb_image_the_witcher_3_wild_hunt-25398-2651_0027.jpg]

___________________________
دانلود تریلر E3 این عنوان در کیفیت های متفاوت:
SD
HD
Full HD
با تشکر ویژه از دوست عزیزمون  Punished Snake برای پیدا کردن اطلاعات و تصاویر
منبع اطلاعات، تصاویر و تریلر ها = گیمفا
موفق باشید....[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خیلی دنبال چنین مطلبی بودم . ممنون [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

منظورش از این که گفته نسخه ی pc  و کنسول های بازی کاملا متفاوت با یک دیگر هستند. دقیقا چیه ؟ چی شون فرق داره ؟ تفاوت خیلی زیاده ؟ به نفع کیه ؟

Vikings

صد در صد یه بازیه فوق العاده ای میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] چند روز پیش بود که ویچر دو رو نصب کردم و همون اولش..[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مثل اینکه اینم مثل ویچر دو مشکل داره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

ممنون بابت ترد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خیلی خوبه[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کلا ایجاد ترد خیلی کار خوبیه و کمک بسیاری به فروم می کنه البته اگه آپدیت بشه.
 آفرین به کارتون ادامه بدین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(07-03-2014, 12:38 AM)'HoomanGamer' نوشته است: [ -> ]خیلی خوبه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
کلا ایجاد ترد خیلی کار خوبیه و کمک بسیاری به فروم می کنه البته اگه آپدیت بشه.
 آفرین به کارتون ادامه بدین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

 

حتما آپدیت میشه [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
حیف نمی تونم بیش از این اعتبار بدم
خیلی آقایی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
(07-03-2014, 12:41 AM)'last assassin' نوشته است: [ -> ]حیف نمی تونم بیش از این اعتبار بدم
خیلی آقایی[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]

 

دوست عزیزمون پانیشد اسنیک یا همون یوس خودمون[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] هم کم نذاشته [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
ممنون[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عالی بود از تمامی ترد هایی که تا الان خونده بودم بهتر بود واقعا کارت عالی بود [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]اگه می تونستم بهت اعتبار بدم یه 1000 اعتباری می دادم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
دوستان میگم بجای تعریف کردن از ترد بهتره درباره بازی گفتگو کنید چون ترد یعنی => جایی برای بحث و گفتگو پیرامون بازی | قرار دادن اخبار و آپدیت نگه داشتنش | و مشکلاتی که کاربرا بعد از منتشر شدن بازی توی بازی پیدا می کنن!

پس بیخیال حرفایی مثل ایول و بهترین ترد و... بشید. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
و اینک این یونس است که کتابی می شود [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
سبزی خوردن بود که گیشنیز آراسته شد :|
این تاپیکا هم شد نون ؟ برین کار کنین خربزه آبه!
 به نظر من تمامی حرف های دنی به طور کامل درست هست و نشینید اینجا بگید ای یادته جعفر تو کوچه داشت آلوچه جنگلی میخورد :| یکم چیز تر!
من مخاطب خاصی حرفام نداشت و هر کی خواست ازش استفاده کنه چون مطمئناً در آینده به یک حمال تبدیل نخواهید شد اگه این راه رو نرین :| حمال بودن اسمش بده ولی رویه ـش خوبه! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] 100 کیلو سیمان بلند میکنی میبری دم چار راه میگی سیمان نمیخوای و اینا ... البته هیچ کسی این کارو نمی کنه چون هیچ کس تجربشو نداشته! [img]images/smi/s0 (37).gif[/img]بنده هم ندارم دارم چرت و پرت میگم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
پند آموزیم یعنی در حد جواد یصاری [img]images/smi/s0 (37).gif[/img] که میگه : خوش بحالت تکه سنگ، که نداری دل تنگ ... و بقیه!! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

استفاده لازم رو ببرید و این پست رو به عنوان یک اسپم حساب نکنید :دی
 
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49