Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تریلر جدیدی از Farcry4 منتشر شد(+توضیحات)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دیروز تریلری از بازی Farcry4 منتشر شد که اغلب قسمت های تریلر از قسمت های مختلف گیم پلی ای بود که در E3 مشاهده شده بود برگرفته شده بود و هدف اصلی این تریلر نشان دادن برخی ویژگی های جالب و هیجان انگیز این بازی بود.برخی از ویژگی هایی که می توان به آن اشاره کرد به تیراندازی اول شخص جالب و عالی که لایق یک عنوان نسل بعدیست اشاره کرد که بنظر روی آن عالی کار شده است.همچنین آنتاگونیست دیوانه وار،تیراندازی گیج کننده،برخی صحنه های آرام و صلح آمیز،رانندگی کردن و تیراندازی همزمان،افکت های خوب پرت شدن کامیون از دره و انفجار آن،فیل های وحشی و حملات آنها به انسانها همگی از چیزهایی است که تریلر مربوطه به ما یاد آور می شود است.
اگر می خواهید بیشتر متوجه حرف های من شوید تریلر زیر را دانلود یا تماشا کنید.
لینک با کیفیت 240P:
https://www.mediafire.com/?b3877ykvl751vnz
اگر تریلر با کیفیت تری می خواهید می توانید درخواست کنید.(حداقل 7 نفر)
[تصویر:  1087p48jfjyxzvjfg.jpg]
نکته جالب:در تصویر های جدید موجود در وب دقت کنید می بینید دیگر کسی در سمت راست پاگان که نارنجک به دست بود
وجود ندارد

شششششششششششششوووووووووووووووووو(سوت)[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
عجب چیز معرکه ایه!
من فک میکردم از ف.ک 3 کمتر باشه ولی خداوکیل خیلی زیاد معرکه هست.
موتورش هم فککنم یه درجه آپگرید کردن،چون خیلی من تو این ویدیو تفاوت میدیدم با فک3.
ولی واقعا فک کنم یه بازی میشه که تا 5 یا 6 سال دیگه(اگه نسخه 5ش نیاد)هنوز ملت بازیش میکنن...
خسته نباشن سازنده هاش...[img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 
(07-07-2014, 12:13 PM)4sadra yousefi نوشته است: [ -> ]خیلی خوب بود ممنون[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] عزیز میشه بگی کاربرد دکمه [تصویر:  postbit_thx.gif] زیر پست ها چیه؟‌ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فکر کنم از 12 تا پست 15 تا از پستاتون اسپم باشه [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]