Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ویدیو مقایسه The Last of Us: Remastered بر روی کنسول های PS4 و PS3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
به نام خدا
[تصویر:  usw5m3z59xuzivxkf1og.jpg]

همانطور که می دانید بازی The Last Of Us عنوان انحصاری ناتی داگ برای کنسول PS3 در سال ۲۰۱۳ توانست طرفداران زیادی جمع کند و از نظر خیلی ها بهترین بازی سال و حتی PS3 شود. این عنوان با تم آخرالزمانی خود بدون شک یک شاهکار بوده است و سونی دوست ندارد این بازی را تنها در نسل هفتم خود داشته باشد و به همین دلیل The Last Of Us: Remastered برای PS4 در دست ساخت است. بنابر آمارهای سونی تعداد زیادی از PS4 داران این بازی را تجربه نکرده اند.
در این نسخه کیفیت نور تقویت شده است و جزعیات سایه ها در بازی بهبود شده اند. شخصیت های Joel و Ellie دید با دقت تری دارند و وضوح بالاتری در جزعیات پیراهن کثیف Joel نمایان است. همچنین با توجه به ارتقا گرافیک در بازی جزعیات بیشتری در بازی اضافه شده است که هرگز در نسخه PS3 وجود نداشتند. از جمله این جزعیات می توان به چکیدن قطرات خون از دست Joel اشاره کرد. همچنین حرکت نامنظم موش ها در فاضلاب هم دیگر ویژگی های اضافه شده در نسخه نسل بعدی است. این بازی به طور ۶۰ FPS اجرا می شود اما مدتی قبل اعلام شد می توان نرخ فریم را بر روی ۳۰ فریم قفل کرد تا با افت فریم مواجه نشوید. همچنین دکمه های نشانه گیری و شلیک در بازی به R2 و L2 تغیر یافته اند. البته بازیکن می تواند به طور دلخواه این دکمه ها L1/R1 را تعویض کند و کنترلر را همانند نسخه PS3 تنظیم کند.

تصاویر مربوط به مقایسه گرافیک این بازی در هر دو کنسول
[تصویر:  xrzdk6b9zbdj89yp51zv.png]

[تصویر:  hemb7sxf877ajtt0kr3c.png]

[تصویر:  83nakaxhrjt75uc09qbv.jpg]

[تصویر:  5wpfkzinamwd5po7k114.png]

[تصویر:  80cm3w2x554zeeo20bd9.png]

حال شما میتوانید ویدیو منتشر شده از این عنوان را که تفاوت گرافیکی در نسخه های PS4 و  PS3 را دارد، دانلود کرده و مشاهد کنید.