Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: 10 عنوان اکشن برتر نسل هفتم از دیدگاه game informer
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
باسلام به شما گیمران ایرانی.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به تازگی سایت معتبر game informer لیستی از ده بازی  اکشن برتر نسل هفتم را منتشر کرده است که در زیر آن را میبینید.
1-the last of us
2-red dead redemption
3-grand theif auto V
4-god of war 3
5-uncharted2:among thieves
6-assassin's creed:brother hood
7-batman:arkham asylum
8-metal gear solid 4:guns of the patriots
9-dead space
10-tomb raider
باتشکر.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
AC:bh رو براچی گذاشته!
AC2 انتخاب منطقی تری بود

پ.ن:لامصب 4تا اختصاصی ps3 هست اونوقت خبری از  x360 (با وجود بازیهایی مثل halo و gears of war ) نیست.
(08-03-2014, 11:06 AM)'Batman 77' نوشته است: [ -> ]AC:bh رو براچی گذاشته!
AC2 انتخاب منطقی تری بود

پ.ن:لامصب 4تا اختصاصی ps3 هست اونوقت خبری از  x360 (با وجود بازیهایی مثل halo و gears of war ) نیست.

اونا اکشن شوترن.این لیست شوتر ها نیست.تو لیست شوتر ها gow چهارمه.
منبع رو هم ذکر کنید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

این..[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(08-03-2014, 11:42 AM)'Mohammad saed' نوشته است: [ -> ]منبع رو هم ذکر کنید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

منظورت گیم اینفورمره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(08-03-2014, 11:48 AM)'black.ghost' نوشته است: [ -> ]
(08-03-2014, 11:42 AM)'Mohammad saed' نوشته است: [ -> ]منبع رو هم ذکر کنید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

عزیز برا هر خبری باید اینا رعایت بشه! هر خبری...:
1- ذکر منبع ( با لینک مستقیم )
2- گذاشتن تصویر
3- سه چهار خط در باره ی خبر بنویسید!

ولی من نمیدونم او شکلک ( [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ) وسط خبر چیکار می کنه؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
من کاری ندرم ولی مدیر می بنده مطلبو! ... منبع ... عکس ...!

(08-03-2014, 11:48 AM)'black.ghost' نوشته است: [ -> ]

خب باید به طور دقیق لینک مستقیم منبع رو بذارید نه این که بگید گیم اینفورمر[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

تا اونجایی که من یادمه و زمانی که من تو فروم خبر میزاشتم ذکر منبع لازم بود ولی نیازی به لینک مستقیم نبود!الان اگه اسم سایت رو بگی بازم مورد قبوله ولی اگه منبع دقیقشو مشخص کنی بهتره. ما فقط منبع رو می خوایم که فقط بدونیم از منابع فارسی زبان کپی نکرده باشید!!! در مورد عکس تا نود درصد حق با محمد سعیده.الان اگه بالای هر کدوم از بازی ها عکس اونو میزشتی خودم بهت اعتبار می دادم. از شکلک و خندونک هم تو خبر استفاده نکن و در آخر هم سعی کن خبرت رسمی باشه
فکر کنم توضیحاتم کافی باشه
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 

(08-03-2014, 04:26 PM)'assassinwanted' نوشته است: [ -> ]تا اونجایی که من یادمه و زمانی که من تو فروم خبر میزاشتم ذکر منبع لازم بود ولی نیازی به لینک مستقیم نبود!الان اگه اسم سایت رو بگی بازم مورد قبوله ولی اگه منبع دقیقشو مشخص کنی بهتره. ما فقط منبع رو می خوایم که فقط بدونیم از منابع فارسی زبان کپی نکرده باشید!!! در مورد عکس تا نود درصد حق با محمد سعیده.الان اگه بالای هر کدوم از بازی ها عکس اونو میزشتی خودم بهت اعتبار می دادم. از شکلک و خندونک هم تو خبر استفاده نکن و در آخر هم سعی کن خبرت رسمی باشه
فکر کنم توضیحاتم کافی باشه
موفق باشید[img]images/smi/s0 (74).gif[/img] 

حتما زمان شما یه جور دیگه بوده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] اما وقتی که یه نفر یه خبر میذاره و به طور مثال میگه منبع من سایت IGN هست، شاید این ابهام به وجود بیاد که کاربرا فکر کنن از یه سایت فارسی زبان کپی کرده ( قصد توهین به فرد خاصی ندارم و کلی گفتم ) ولی وقتی که منبع به طور دقیق ذکر بشه باعث اشکار سازی و رفع ابهام میشه. شما هم یه نگاهی به بخش خبری فروم بنداز توی صفحه های قبل تر و قدیمی تر ببین خیلی وقت ها تاپیک بسته شده در همین حالت و طبق معمول اولش مدیرا میان و تذکر میدن اگر به توصیشون گوش فرا ندید میام و تاپیک رو قفل می کنن ولی نمیدونم چرا الان این اتفاق نیفتاده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

بدون منبع بسته شد.