Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: بتلفیلد 3 بازی کنید، سی دی کی هدیه بگیرید‬‎
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
[تصویر:  140709538435831.gif]

با سلام خدمت کاربران عزیز گیم فایی

از شما دوستان عزیز دعوت میکنم تا با بازی در سرور کدفنسدر بازی بتل 3 روش هک زلو گیم[/size]  از هدایای ویژه  بهرمند شوید[/size]

Best of Bests

با ثبت سرور در GameTracker  و دسترسی به نفرات برتر سرور این مسابقات تک نفره انجام میشود

از این رو تصمیم گرفتیم تا با قرار دادن جوایز نفیسی بازی کردن را کمی پر هیجانتر کنیم

البته دوستانی که تاکنون موفق به بازی کردن در سرور کدفنس نشده اند نگران نباشند چون این برنامه تا چند روز آینده شروع میشود و تمامی رکورد های قبلی صفر, و مجددا رقابت آغاز می شود

جوایزی نا قابلی هم در نظر گرفته شده است که شامل سی دی کی , گیفت استیم یا حتی اکانت کاهش پینگ می باشد که هر 2 هفته یک بار به نفر برتر سرور اهدا می شود

شایان ذکر است این هدایا با حمایت مادی فروشگاه محصولات مجازی پرشین کی تهیه شده که براساس استقبال کاربران عزیز در مراحل بعد بر ارزش جوایز افزوده خواهد شد

سیستم امتیاز دهی GameTracker بر اساس Score شما در بازی می باشد و تنها به تعداد کیل بسنده نمی کند,از این رو دوستان حتی می توانند با Medic شدن و حتی Capture کردن نیز در GameTracker امتیاز کسب کنند

راجع به اعتماد سازی هم باید عرض کنم که اگر شخصی که برنده می شود از افراد مورد شناس در تیم اسپیک باشد که به راحتی جایزشون اهدا میشه اما اگر امکان حضور در تیم اسپیک برای ایشون مقدر نبود با ارسال پیامی از اکانت زلو خودشون به اکانت بنده در زلو گیمز می توانند جایزه خودشون رو از طریق ایمیل دریافت کنند.
نکات
از هیچ کدام یک از پلیرهای مبلغی برا عضویت دریافت نمی شود

نکته : سرور, افرادی که پینگ بالای 150 را داشته باشد کیک می کند تا شرایط برای پلیر های ایرانی فراهم باشد

نکته 2 : برنده هر دوره هر شخصی و از هر کلن و هر وب سایتی که باشد جایزشون با کمال افتخار اهداشون میشه (من که نوبم اما اگر خودم شدم به نفر بعدی تعلق میگیره)

نکته 3 : نام سرور تنها و تنها به صورت زیر بوده و هیچ نام دیگری از کدفنس در سرور لیست متعلق به ما نمی باشد
[IR]COD FANS_FUN-Gifts_Watch Dogs [just iranian]

نکته 4 : در لیست مپ ها سعی می کنیم از DLC کمتر استفاده کنیم تا همه دوستان بتوانند استفاده کنند

نکته 5 : حداقل تعداد برای شروع راند و آغاز امتیاز گرفتن نیز بر روی 4 نفر قرار داده شده تا دیگر جای نگرانی برای Boost کردن نباشد

نکته 6 : پایان هر دوره مجددا لیست Score ها ریست می شوند
جوایز :
[size=14pt]پس از هماهنگی انجام شده بین گروه برگذاری و حامی مسابقات ، هدایای دور اول مسابقات Best Of Bests سرور کدفنس مشخص شد :[/size]
[size=14pt]به نفر اول این دوره یک عدد سی دی کی بازی Watch Dogs اهدا خواهد شد[/size]

[size=14pt]همچنین برای نفرات دوم و سوم نیز هدایای نفیسی درنظر گرفته شده است[/size]

[size=14pt]شایان ذکر است این هدایا با حمایت مادی فروشگاه محصولات مجازی پرشین کی تهیه شده که براساس استقبال کاربران عزیز در مراحل بعد بر ارزش جوایز افزوده خواهد شد[/size]

نام سرور تنها و تنها به صورت زیر بوده و هیچ نام دیگری از کدفنس در سرور لیست متعلق به ما نمی باشد
[IR]COD FANS_FUN-Gifts_Watch Dogs [just iranian]

و در پایان باید بگم که اگر دیدید شخصی خیلی خوب بازی می کنه نزارید رو حساب چیتر بودن چون طی صحبت هایی که با ادمین زلو داشتیم  مشخص شد " با این وضعیت جدید دیگر سرور ها نیازی به داشتن PB ندارند چرا که خودمون قوی تر از PB رو نوشتیم و راه اندازی کردیم" , البته ما همیشه سعی می کنیم حداقل یک admin در سرور حضور باشد تا دیگر جای بحثی باقی نماند

سعی میشود سرور  همیشه آپ نگه داشته شود اما اگر هم مشکلی پیش آمد نگران Score هایتان نباشید چون در GameTracker باقی می ماند

تماشای نفرات برتر به صورت آنلاین

وب سایت ها و فروشندگانی که علاقه مند هستند تا به عنوان اسپاسنر در این طرح شرکت کنند به بنده پیام خصوصی داده تا باهاشون هماهنگی های لازم انجام بشود, البته این طرح را کدفنس راه اندازی کرده و با همکاری اسپانسرها نیز میتواند ادامه پیدا کن

این تاپیک آپدیت میشه و برای اطلاعات بیشتر به سایت اصلی رجوع کنید

آی پی تیم اسپیک:

5.144.129.214:5000

این اطلاعیه در وب سایت ها و فروم های دیگر نیز ایجاد شده است

اگر سوالی  بود همینجا یا در پ.خ بپرسید

هدف ما فقط فقط رفاه گیمر های ایرانی می باشد

ببخشید بتل 3 رو باید اورجینال خریداری کنیم؟یا کپی؟؟
افرادی که پینگ بالای 150 دارن رو چکار می کنی؟ من نفهمیدم

من پینگم بالاست 300 
اما کانتر رو راحت بازی می کنم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
(08-04-2014, 01:45 AM)'Amirkarabi' نوشته است: [ -> ]ببخشید بتل 3 رو باید اورجینال خریداری کنیم؟یا کپی؟؟

خیر عزیز کپی
با روش زلو

(08-04-2014, 03:56 AM)'peyman333' نوشته است: [ -> ]افرادی که پینگ بالای 150 دارن رو چکار می کنی؟ من نفهمیدم

من پینگم بالاست 300 
اما کانتر رو راحت بازی می کنم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

به صورت اتومات از سرور کیک میشن
البته مطمئنا اگر از کر*و استفاده نکنید پینگتون زیر 100 هست

Amir Game

نقل‌قول:
با سلام خدمت کاربران عزیز پردیس 
ما گیمفایی هستیم نه پردیسی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

کاربران پردیس چی میگه اون اول کار [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
آها پس اگه کپی هستش اگر جایی برای خرید سراغ دارید برام خصوصی بفرستید.ممنون 
(08-04-2014, 09:34 AM)'Amir Game' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول:
با سلام خدمت کاربران عزیز پردیس 
ما گیمفایی هستیم نه پردیسی [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(08-04-2014, 09:38 AM)'p.s' نوشته است: [ -> ]کاربران پردیس چی میگه اون اول کار [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

شرمنده
اصلاح شد
(08-04-2014, 11:07 AM)'Amirkarabi' نوشته است: [ -> ]آها پس اگه کپی هستش اگر جایی برای خرید سراغ دارید برام خصوصی بفرستید.ممنون 

پخ شد

آقا نیازی نیست اسممون تو بازی رو اعلام کنیم ؟
درضمن من هر موقع خواستم به سرور CODFANs Just Have Fun وصل بشم پینگم Timedout بود در حالی که بقیه سرور ها 40 بود!

(08-04-2014, 06:08 PM)'pooyafb.910' نوشته است: [ -> ]آقا نیازی نیست اسممون تو بازی رو اعلام کنیم ؟
درضمن من هر موقع خواستم به سرور CODFANs Just Have Fun وصل بشم پینگم Timedout بود در حالی که بقیه سرور ها 40 بود!

خیر نیازی نیست
بعد ها از طریق اکانت زلو شما با شما ارتباط برقرار می کنیم
موردی نداره ما اون رو از دستی اونجوری کردیم تا خارجی ها نیان تو و الا اگر شما وارد سرور شوید پینگتون مشکلی نداره

صفحه‌ها: 1 2 3