Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: دموی گیم پلی Quantum Break در گیمزکام شما را ساکت خواهد کرد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با نزدیک شدن به همایش Gamescome امسال، رفته رفته بر هایپ ها پیرامون عناوین بزرگ و مورد انتظار بیشتر می شود. و مسلما یکی از مورد انتظار ترین عناوین امسال نیز بازی Quantum Break می باشد. حال استدیو Remedy در تویتر در جواب به سوالاتی که مبنی بر کیفیت این عنوان پرسیده شده بود بیان کرده است که، کیفیت دمو ( نمایش گیم پلی ) این بازی در Gamescome سال جاری شما را لال می کند.
[تصویر:  xnv8jlp1e8wn4krf8e3a.jpg]
این موضوع بدیهی است که این بازی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است اما این حرف که بازیبازان با دیدن نمایش این بازی ساکت ( لال! ) می شوند ناشی از اعتماد به نفس بالای استدیوی Remedy می باشد. اسدیویی که پیش از این در ساخت عنوان Alen Wake نیز برای پلتفرم های شرکت ماکروسافت توسعه داده بود. حال نظر شما چیست؟ این صحبت ها به واقعیت تبدیل خواهد شد یا هدف از این کار تنها افزایش امید بازیبازان به این عنوان می باشد؟

منبع 
من همین الانشم لال شدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
البته با وجود آنچارتد کار بسیار سختی دارن [img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ای کااااااااااااااااااااااااش برای ps4  هم میومد ......................
بدون شک باید از همین الان بگم که یکی از برترین عناوین ساله.
من شخصا خودم فن وفادار سونیم ولی واقعا به نظرم این عنوان می تونه رقیبی برای عناوین انحصاری سونی شامل Uncharted و bloodborn باشه.
نوش جون فن های مایکرو.[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
امیدوارم همینطور باشهConfused25:
اما بعید میدونم چیزی بالاتر از uncharted 4 بشه،پس در نتیجه دهنمون وا نمیمونه Lol

الکیه .... گرافیک انحصاری های ایکس باکس وان چندسال بعد تازه میشه عین گرافیک beyond رو ps3
(08-07-2014, 06:40 PM)ho3ein 3ezar نوشته است: [ -> ]الکیه .... گرافیک انحصاری های ایکس باکس وان چندسال بعد تازه میشه عین گرافیک beyond رو ps3

فقط کم مونده بود کارای Sam Lake بره زیر سوال! :|

هر کی که اون عینک فن بازی رو در بیاره می تونه تشخیص بده همین الان خیلی بازی های دیگه ای هستن از Beyond گرافیک به مراتب بهتری دارن. شما سخت افزار Xbox One رو با PS3 مقایسه می کنید؟ [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] البته فکر می کنم منطق شما اینه که PS3 سخت افزار بهتری داره LOL

[تصویر:  TG-Beyond-Two-Souls-resim3.jpg]

[تصویر:  RYSE_08.jpg]
یکی از بهترین بازی میشه چون همیشه بازی های Remedy عالی بودند مثل Alane Wake[img]images/smi/s0 (37).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
نمی شه از الان نظر داد چون بهترین بازی رمدی تا الان max payn بوده (اگر اشتباه نکنم) باید بازی بیاد اول