Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Ryse: Son of Rome میهمان جدید PC بازان / تحقق رویا در قالب یک گلادیاتور + تصاویر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
مرتضی جان! ( [size=16px][b]spartacus[/size][/b] ) این بحث فروش و اینکه ملت فقط به جلد بازی توجه می کنن رو قبول دارم شدید[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]  خودم به شخصه دیدم یارو اومده بازی بگیره، فقط به جلد نگاه می کنه! نمونش این بازی رمبو ( بر اساس فیلم بود و فاجعه بود...[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) یه فروشگاهی هست قسم می خوره میگه از اون با اسپایدرمن شگفت انگیز 2 هفته ای 50 تا می فروشه! در حالی که WD و ولفنشتاین تا حالا 20 تا هم نفروخته[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

این بازیم درسته داستان مالی نداره! و گیم پلی خوبی هم نداره[img]images/smi/s0 (25).gif[/img] ولی گرافیکش عالیه! شرط می بندم اکثر کسایی که میگن این بازی چرته جزو اولین نفراتی هستن که می خرن بازی رو! و شایدم تو بازار جهانی اونم رو PC [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] فروش خوبی نکنه ولی تو ایران فروشش عالی میشه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

یه بازی مضخرف فوق العاده افتضاح در راه PC! مایکروسافت خیلی به فکر مشتریاش هست واقعا! کاملا مشخصه![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چندتا گند پشت سر هم؟ بعد از افتضاحی که توی E3 2013 به بار آوردن اومدن 180 درجه سیاست هاشون رو عوض کردن، بعد دیدن بازی های انحصاری کنسول مثلا نسل هشتمیشون! ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) روی اون فروش مناسب نداره میان اجازه ی عرضه ی اونا رو واسه PC می دن!
رایز هم که همین طوریش افتضاح به تمام معنا هست! یاد حرف های مدیران اسبق مایکروسافت افتادم که می گفت:
نقل‌قول: وقتی عنوان "رایز: فرزند روم" رو بازی می کنم، هر دفعه پا می شم و برای کرایتک برای خلق چنین شاهکاری دست می زنم[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
متای 60 این بازی شاهکار ([img]images/smi/s0 (45).gif[/img]) رو که یادتون نرفته؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کلا مراحل اصلیش (جدای از DLC های عرضه شده واسه بازی) 3 ساعت گیم پلی داره که 2 ساعتش دکمه زنی هست![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
نمی دونم مایکروسافت کی می خواد از این سیاست های پول پرستانه ی خودش دست برداره. یکی مثل سونی که ضرر هم می ده تا مخاطباش رو راضی نگه داره اما آخرش این ضرر به سود منجر می شه؛ یکی هم مثل مایکروسافت![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] واقعا نمی دونم چی بگم.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ممنونم بابت خبر.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
واقعا خبر خوشحال کننده ای بود برام.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
با اینکه خودم فن سونیم ولی همیشه دوست داشتم Ryse رو بازی کنم.
البته با این سیستم که فکر نمیکنم بتونم با کیفیت مورد دلخواه بازی کنم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img]
ایول به crytek  که دوباره یه بازی باحال زد کاری ندارم داره ورشکست میشه(که ایشالله نمیشه و گرنه همون یه شرکتی که هوای pc داران عزیز رو داره از بین میره!) ولی کلا میگن از اسب افتاده از اصل که نیافتاده 
همه دیگه دارن ایمان میارن.
اینم از بچه رم!
100% دیدن که پول خوبی توشه،برا همین با کله رفتن به گیجش...
حالا این که هیچی اون 3 تا ناقالی باحال بودن،که بعد این همه ادعا،آخر، از ترس اینکه روزگار نزنه تو کمرشون،مجبور نشن سیگار بفروشن ،اومدن واسه پی سی هم واسادن به رقاصی...(جی تی ای وی رو گفتم.)
صفحه‌ها: 1 2