Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: پایان دزد-اولین نگاه به uncharted 4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
در این مطلب قصد داریم تا به اولین نگاه به یکی از جدید ترین و البته برترین بازی های سونی برای  ps4 که به تازگی در e3 2014 معرفی شده است بپردازیم . اگر شما هم مشتاق uncharted 4  هستید ما را در ادامه ی مطلب همراهی کنید
[تصویر:  yvk8ggh5k18ln6o9iqhv.png]
نام:uncharted 4 a thief's end
سازنده:ناتی داگ
ناشر: Sony Computer Entertainment
ژانر:اکشن ماجراجویی
تاریخ انتشار:نامعلوم
پلتفرم:playstation 4
مقدمه:یکی از برترین بازی های تاریخ انحصاری های سونی را میتوان سری uncharted  دانست که به تازگی عنوانی جدید از این سری منتشر شده است. این بازی که uncharted 4 a thief's end نام دارد به احتمال زیاد عنوان پایانی این سری میباشد و اخرین ماجرا در این سری را به روایت میگیرد در مطلب پیش روی شما ما قصد داریم تا اولین نگاه به این عنوان را با توجه به اطلاعات منتشر شده رقم بزنیم البته اخبار کمی در این مورد به انتشار در امده اما عمده ی ان ها در این مطلب قرار گرفته شده است. سه سری قبلی در این فرانچیز نقاط قوت بسیار مانند گیمپلی جذاب و بافت های فوق العاده در قسمت گرافیک داشتند داستان این عناوین اکثرا جنبه ی ماجرایی داشته اند اما نو اوری هایی در این قسمت از بازی در این نسخه در سری uncharted صورت گرفته است با ارزوی موفقیت

شاهکاری دیگر:صدایی اشنا به گوش میرسد مردی را میبینم به نظر خسته میاید اما او غریبه نیست.  نام عنوان بر صفحه نقش می بندد ایا ماجرایی دیگر در راه است؟ و پایان دزد معرفی میشود. تقریبا همه چیز از e3 2014  و گمانه زنی های قبل از ان شروع شد جایی که در انتهای کنفرانس سونی ناتی داگ دست به معرفیه uncharted 4 : a thief's end زد این بازی با تریلری گرچه کوتاه اما فوق العاده معرفی شد در این تریلر ما ناتان دریک را میبینیم که صحبت های خود و سالی را مرور میکند. تریلر بافت های گرافیکی فوق العاده ای داشت و انچارتد را به برترین گرافیک e3 2014 تبدیل کرد پس از نمایش تریلر بیشتر سوال ها راجع به گرافیک تریلر  این عنوان بود تا اینکه ناتی داگ به سوال ها پایان بخشید و اطلاعاتی درمورد بازی منتشر کرد : بازی با همان گرافیک اجرا خواهد شد و تریلر در اصل با پلی استیشن 4 به دست امده بود شخصیت بازی همان طور که مشاهده کردید ناتان دریک است و قرار بر این میباشد که داستان ماجرایی دیگر از او روایت شود
طرفداران از شادی در پوست خود نمی گنجیدند وبه این صورت سونی کنفرانس را رویایی به پایان رسانید      

پس از ان ناتی داگ تریلر یا اسکرین شاتی از بازی منتشر نکرده است و تنها به دادن اطلاعات از بازی مشغول بوده
داستان بازی:داستان این بازی که به تازگی منتشر شده یکی از مهم ترین اخبار گفته شده است. خلاصه ی داستان بازی بدین شکل است که: در نسل بعدی ناتان دریک در یک اکتشاف به طور اجبار دوباره وارد جهان دزدان می شود واراده ی خود را به کار میگیرد تا در بزرگترین ماجراجویی خود حاضر به نجات جان ان هایی که دوستشان دارد بشود و در تعقیب یک توطئه ی تاریخی در پشت یک گنج دزدان دریایی موفق ظاهر شود
[تصویر:  Uncharted-4-A-Thiefs-End-E3-2014-1.jpg]
تغییراتی داستانی:اگر داستان های قبلی را مشاهده کرده باشید متوجه کمی تقییر ازجمله حادثه ای شدن داستان و سبک دید احساسی شده اید, این سبک بازی را حساس تر میکند و در واقع باری را بر دوش بازیباز قرار میدهد که در نوع خود تاثیر گذار است و به نظر میرسد که این بازی هیجان بیشتری نسبت به سه نسخه ی قبلی خود در این فرانچیز داشته باشد

لوکیشن احتمالی:اگر تریلر این بازی را دیده اید به یاد دارید که در قسمتی از ان زندان هایی متعلق به دزدان دریایی کارائیب را میبینید و با اطلاعاتی که از داستان بازی به دست میاید میتوان به لوکیشن بازی پی برد, به همین دلیل کارائیب لوکیشن احتمالی این قسمت از سری بازی های uncharted است که به نظر بسیار مناسب میاید و به ماجرا های داستان می افزاید در واقع کارائیب به طور کلی علی رغم لوکیشن مناسب بودن به بازیسازان قابلیت افزایش المان های مخفی کاری میدهد

پایانی بزرگ:میتوان اتمام سری انچارتد را کابوسی برای طرفداران سونی دانست اما اگر بخواهیم مثبت بیندیشیم پایانی با ارزش و در حد نام این سری برای ان درنظر گرفته شده و ما شاهد یک ماجراجویی تمام عیار خواهیم بود اما به هرحال امکان تمام نشدن این سری وجود دارد
[تصویر:  uncharted4athiefsend.jpg]
4 کار غیر منتظره:
تغییرات گرافیکی:پس از ان ناتی داگ دست به یک کار بزرگ زده است و به گفته ی مجله ی یوروگیمر طبق مصاحبه ی ان ها با Arne Meyer گفته شده که تیم سازنده در تلاش اند تا به 60 فریم بر ثانیه در رزولوشن 1080 دست پیدا کنند.پس از ان انیماتوری که در این بازی دست دارد به نام Corrine yu  اعلام کرده است که:من و ما بیش از پیش میکوشیم تا چند ضلعی هایی با وضوح بالاتر و چشم انداز های بصری برتر خلق کنیم)

محیطی روشن: ان ها سعی کرده اند تا دراین سری نقطه ی عطف را در نور ببینند و طرفداران را راضی نگه دارند. به همین علت باری دیگر محیطی شاد و اتمسفری روشن تدارک دیده اند البته خیلی از افراد اتمسفر تاریک رو پیشنهاد میدن اما باید گفت فرانچیز انچارتد همیشه اتمسفر داستانیه تاریک در محیطی روشن داشته که یکی از نو اوری های این سری میباشد

بازگشت گیمپلی روان:سری انچارتد را میتوان همواره با گیمپلی فوق العاده ی این بازی به یاد اورد همانند حرکات ناتان که در uncharted 3 بسیار دقیق کار شده بودند با به یاد اوردن سری های قبلی قدرت این بخش همواره میتواند بسیار زیاد باشد بخاطر همین المان ها در گیمپلی احتمال دارد تغییر زیادی متحمل نشده  و همان بهینه سازی را داشته باشند البته قابلیت های جدیدی وجود دارد که هنوز اعلام نشده اند
در اتمام:در پایان میتوان معرفی شدن انچارتد را با توجه به اطلاعاتی که از ان منتشر شده اتفاقی بزرگ خواند گیمپلی به احتمال با شناختی که از این بازی وجود دارد تغییر انچنان نخواهد کرد گرافیک همانطور که در تریلر دیده اید بسیار قوی شده است و در این بخش شاهد نو اوری هایی بزرگ خواهیم بود به داستان تقییراتی نه چندان کم متحمل شده لوکیشن بازی بسیار عالی انتخاب گردیده است و به همین دلایل است که میتوان این عنوان را یکی از نامزد های goty سال 2015 دانست باید دید که ناتی داگ چگونه پایانی برای دزد روایت میکند و ناتان دریک در اخرین ماجراجویی خود چه میکند
ناتی داگ اعلام کرده است که تاریخ انتشار این بازی دقیقا معلوم نیست اما به احتمال زیاد این شاهکار در اواسط سال 2015 منتشر خواهد شد

این اولین پیش نمایشم هست خواهشا تمام ایرادات رو برای عبرت گرفتن مطرح کنید

اول از همه سلام

خوب ایرادات:
1-این بازی هیچ تریلری از گیمپلیش نیومده چه  طوری پیش نمایش نوشتی؟(بکنش اولین نگاه)
2-مقدمه خیلی کوتاه و نامناسب بود در بخش پیش نمایش در مورد تاریخچه بازی صحبت کن
3-شما در این پیش نمایش(اولین نگاه)بیشتر اخبار که از بازی منتشر شده رو نوشتی.
4-پیش نمایش ها و اولین نگاه های تو ی سایت رو بخون تا بیاد دستت فنه نویسندگی.

نکته مثبت هم این هست که اگر اولین مارت بود خیلی خوب بود

(تمام این نکاتی که گفتم برای اینه که ایرادات رو بفهمی و رفعشون کنی وگرنه من شخص خاصی نیستم اولین نقدی هم که خودم نوشتم 1000 حرف هم نمی شد اما حالا آخریش 3000 تا شد)اینم لینک اولین نقدم بیشتر از بقیه نقدام دوستش دارم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%B2%D...last-of-us

امیدوارم ناراخت نشده باشی

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-11-2014, 04:55 PM)'Rocksteady' نوشته است: [ -> ]اول از همه سلام

خوب ایرادات:
1-این بازی هیچ تریلری از گیمپلیش نیومده چه  طوری پیش نمایش نوشتی؟(بکنش اولین نگاه)
2-مقدمه خیلی کوتاه و نامناسب بود در بخش پیش نمایش در مورد تاریخچه بازی صحبت کن
3-شما در این پیش نمایش(اولین نگاه)بیشتر اخبار که از بازی منتشر شده رو نوشتی.
4-پیش نمایش ها و اولین نگاه های تو ی سایت رو بخون تا بیاد دستت فنه نویسندگی.

نکته مثبت هم این هست که اگر اولین مارت بود خیلی خوب بود

(تمام این نکاتی که گفتم برای اینه که ایرادات رو بفهمی و رفعشون کنی وگرنه من شخص خاصی نیستم اولین نقدی هم که خودم نوشتم 1000 حرف هم نمی شد اما حالا آخریش 3000 تا شد)

امیدوارم ناراخت نشده باشی

موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دم شما گرم که ایراداتم رو گفتی ناراحت نشدم خب اگه ایرادام رو نمیگفتی دفعه ی بعد هم همینجوری مینوشتم [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من موندم اصلا از رو سی ثانیه میشه پیش نمایش نوشت {پوکر پیس (فیس[img]images/smi/s0 (83).gif[/img])}[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
(08-11-2014, 05:06 PM)'The Last Resort' نوشته است: [ -> ]من موندم اصلا از رو سی ثانیه میشه پیش نمایش نوشت {پوکر پیس (فیس[img]images/smi/s0 (83).gif[/img])}[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

درسته که باید می نوشت اولین نگاه(که برا اولین نگاه هم زوده) ولی خوب کاره اولش هستهیچ کس از اول کامل نیست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(08-11-2014, 05:06 PM)'The Last Resort' نوشته است: [ -> ]من موندم اصلا از رو سی ثانیه میشه پیش نمایش نوشت {پوکر پیس (فیس[img]images/smi/s0 (83).gif[/img])}[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

شرمنده اصلاح شد ولی توی همون 30 ثانیه میشد گرافیک - لوکیشن احتمالی - داستان بازی رو البته نصفش رو فهمید پس اون سی ثانیه 30 ثانیه معمولی نبوده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

مشکلا مقاله: (با ما همراه باشید. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
1. نکات نگارشی فرت:| رعایت کن، حتا نقطه هم نذاشتی :|
2. اصلا منظم نیست؛ نظم رو حتما تو دستور کارت قرار بده.
3. مقدمه لازم نیست حتما تاریخچه یا چیز دیگه ای باشه مقدمه میتونه فانتزی یک فرد هم در مورد حقایق بازی باشه!
4. پر از غلط املایی:
نقل‌قول: تقییرات گرافیکی
تقییر؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (عامو کلاس چندمی؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
5. ادبی بنویس
6. کلمه هایی مثل میبینید، میشوید، میخورید، عملاً غلطن، صحیحش اینه: می‌بینید، می‌شوید و...
7. پیش نمایش باید سرتاسر اطلاعات منتشر شده از بازی باشه و احتمالاتش؛ کلا نباید نسخه های قبلیو تعریف کنی.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
8. حالا از کجا معلوم این بازی آخرین نسخه ی سری آنچارتد باشه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] احتمالاً پایانِ کار نیتنِ. اطلاعات غلط نده!
9. فن بازی سرتاسر مقالت هست. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بابا مقاله می‌نویسی بگو بینم نونت کمه؟ آبت کمه؟ چرا فن بازی در میاری؟ با این که مطمئنم ناتی بازی بد نمی سازه ولی از کجا معلوم شاهکار بشه؟ از کجا معلوم Goty بشه؟ (امکان نداره بشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون که بازی های آر پی جی و کلا طولانی شانس بسیار بیشتری از یه بازی اکشن ادونچر دارن؛ اصل کاریا متال گیر و ویچرن + بتمن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

با این که مشکلات بیشتره ولی حال نیس[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
البته یه چیز که نباید ازش غافل بشیم پتانسیل بیرون کشیدن اطلاعات از بازیه، آورین آورین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
نقل‌قول: از کجا معلوم Goty بشه؟ (امکان نداره بشه[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]چون که بازی های آر پی جی و کلا طولانی شانس بسیار بیشتری از یه بازی اکشن ادونچر دارن؛ اصل کاریا متال گیر و ویچرن + بتمن[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]) [تصویر:  s0%20%2843%29.gif]

با MGS موافقم که اونم معلوم نیست 2015 میاد! اما نمیشه سبک رو ملاک قرار داد همین 2013 GTA V حدوداً 100 و خورده ای GoTY گرفت اما TLoU که Action-Adventure بود تونست 250 GoTY بگیره. البته تو شاهکار بودن GTA V شکی نیست. ولی در کل موافقم فن بازی تو مقاله اصلاً چیز خوبی نیست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
(08-11-2014, 07:47 PM)'Venom Snake' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول: از کجا معلوم Goty بشه؟ (امکان نداره بشه[تصویر:  s0%20%2843%29.gif]چون که بازی های آر پی جی و کلا طولانی شانس بسیار بیشتری از یه بازی اکشن ادونچر دارن؛ اصل کاریا متال گیر و ویچرن + بتمن[تصویر:  s0%20%2825%29.gif]) [تصویر:  s0%20%2843%29.gif]

با MGS موافقم که اونم معلوم نیست 2015 میاد! اما نمیشه سبک رو ملاک قرار داد همین 2013 GTA V حدوداً 100 و خورده ای GoTY گرفت اما TLoU که Action-Adventure بود تونست 250 GoTY بگیره. البته تو شاهکار بودن GTA V شکی نیست. ولی در کل موافقم فن بازی تو مقاله اصلاً چیز خوبی نیست [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

منظورم اسپایک بود کاری به سایتا ندارم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] [img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

(08-11-2014, 07:41 PM)'The Last Resort' نوشته است: [ -> ]مشکلا مقاله: (با ما همراه باشید. [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
1. نکات نگارشی فرت:| رعایت کن، حتا نقطه هم نذاشتی :|
2. اصلا منظم نیست؛ نظم رو حتما تو دستور کارت قرار بده.
3. مقدمه لازم نیست حتما تاریخچه یا چیز دیگه ای باشه مقدمه میتونه فانتزی یک فرد هم در مورد حقایق بازی باشه!
4. پر از غلط املایی:
نقل‌قول: تقییرات گرافیکی
تقییر؟! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] (عامو کلاس چندمی؟ [img]images/smi/s0 (25).gif[/img])
5. ادبی بنویس
6. کلمه هایی مثل میبینید، میشوید، میخورید، عملاً غلطن، صحیحش اینه: می‌بینید، می‌شوید و...
7. پیش نمایش باید سرتاسر اطلاعات منتشر شده از بازی باشه و احتمالاتش؛ کلا نباید نسخه های قبلیو تعریف کنی.[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
8. حالا از کجا معلوم این بازی آخرین نسخه ی سری آنچارتد باشه! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] احتمالاً پایانِ کار نیتنِ. اطلاعات غلط نده!
9. فن بازی سرتاسر مقالت هست. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] بابا مقاله می‌نویسی بگو بینم نونت کمه؟ آبت کمه؟ چرا فن بازی در میاری؟ با این که مطمئنم ناتی بازی بد نمی سازه ولی از کجا معلوم شاهکار بشه؟ از کجا معلوم Goty بشه؟ (امکان نداره بشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] چون که بازی های آر پی جی و کلا طولانی شانس بسیار بیشتری از یه بازی اکشن ادونچر دارن؛ اصل کاریا متال گیر و ویچرن + بتمن[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]) [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

با این که مشکلات بیشتره ولی حال نیس[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
البته یه چیز که نباید ازش غافل بشیم پتانسیل بیرون کشیدن اطلاعات از بازیه، آورین آورین[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
موفق باشی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون بابت اطلاع رسانی

اقا من اطلاعات غلط نمیدم شما یه سر به این لینک بزنی همه چیز رو متوجه میشی https://gamefa.com/161848/uncharted-4-a-...%88%D8%AF/
من دلم نمیخواد اسپم بدم ولی دیگه مجبور شدم
مثل اینکه اخبار رو دنبال نمیکنی

عزیز من فن بازی دیگه چیه من احتمال دادم فهمیدی؟ توی مقالات احتمال دادن جزو ارایه های ادبی هست درضمن نکته ی 3 هم غلط نیست فقط پیشنهاده[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

دوست عزیز اون ناتانه
نیتن تلفظشه
صفحه‌ها: 1 2