Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصاویر و اطلاعاتی از عنوان جدیدLife Is Strange
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
امروز DONTNOD Entertainment اعلام کرد که در حال کار بر بازی جدیدLife Is Strangeمیباشد.
[تصویر:  26048901270814259437.png]
داستان این بازی از شهری خیالی به نامOregonشروع میشود.دختری به نام maxوبه همراه دوست صمیمی خود یعنی chloeدر جست و جوی دوست دیگر خود یعنی rachelمیباشند.در این بازی یک قابلیت وجود دارد که ان هم برگرداندن زمان است.که من بشخصه از این قابلیت خیلی خوشم میاید.
این بازی برای پلتفرم هایPS4,XBOX ONE,PS3,XBOX 360وPCمیباشد.
نظر شما در مورد قبلیت این بازی چیست؟
منبع
تصاویر بازی:
[تصویر:  80969040406588699291.jpg][تصویر:  34739086168912641690.jpg][تصویر:  00007000520863221481.jpg][تصویر:  95991326809310028432.jpg]

اون تصویری که chloe اسلحه دستش گرفته بی نهایت بی کیفیته و معلومه اصلا رو گرافیکش کار نکردن ولی امیدوارم بازی خوبی در بیاد.
حالا انحصاریه ؟ اشتغالیه؟ انقلابیه؟
برا پی سی هم میاد؟
اصلا هست همچین چیزی؟
اصلا دااااریم؟
نه،داااریم؟
بعد حالا موضوش چیه؟
سبکش چیه؟ (البته این که معلومه، 3یوم شخصه)
خوب بعد برا چی یارو میخواد دوست صمیمیشو پیدا کنه؟
یه خرده اطلاعات بده دمت گرم.
با این که هیچ اطلاعاتی ازش منتشر نشده حتی سبکش ولی محیطش خیلی جالبه. من از همین الان عاشق این بازی شدم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-12-2014, 05:46 AM)'Mr.B' نوشته است: [ -> ]حالا انحصاریه ؟ اشتغالیه؟ انقلابیه؟
برا پی سی هم میاد؟
اصلا هست همچین چیزی؟
اصلا دااااریم؟
نه،داااریم؟
بعد حالا موضوش چیه؟
سبکش چیه؟ (البته این که معلومه، 3یوم شخصه)
خوب بعد برا چی یارو میخواد دوست صمیمیشو پیدا کنه؟
یه خرده اطلاعات بده دمت گرم.

فقط همین اطلاعات از این بازی منتشر شده[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

والا تو همون منبعی که گذاشتی، نوشته میتونی زمان رو برگردونی و برای همه پلتفرم ها هم هست...
به بازی و عنوانی که داره میخوره بازی ساختار شکنی باشه, گرچه حس میکنم که از کوانتوم بریک هم الهام گرفته, البته شباهتشون در کنترل Time و این مقوله ها هست.از اونجایی هم که اسکوئر انیکس, یکی از محبوب ترین ناشران و سازندگان از برای من, ناشر این عنوان هست, واسه بازی کردنش لحظه شماری میکنم.

(08-12-2014, 02:24 AM)'p.s' نوشته است: [ -> ]اون تصویری که chloe اسلحه دستش گرفته بی نهایت بی کیفیته و معلومه اصلا رو گرافیکش کار نکردن ولی امیدوارم بازی خوبی در بیاد.

اخوی بازی دو روز نیست که معرفی شده بعد رو چه حسابی میگی "معلومه رو گرافیکش اصلاً کار نشده" ؟ مگه گفتن بازی گلد شده و تصاویر مربوط به نسخه گلد شدس؟ به علاوه گرافیک هنری رو همه تصاویر + همین تصویر بسیار خوب کار شده.
پس قبل از اینکه فکت صادر کنی یکم تامل کن! [img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

(08-12-2014, 07:13 PM)'Mr.B' نوشته است: [ -> ]والا تو همون منبعی که گذاشتی، نوشته میتونی زمان رو برگردونی و برای همه پلتفرم ها هم هست...

شرمنده داداش فکر کردم پلتفرم ها رو نوشتم.
در باره ی برگرداندن زمان هم ممنون که یاد اوری کردی.