Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Dragon Age: Inquisition دارای 200 ساعت گیم پلی است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  Dragon_age_inquisition_5.jpg]
به تازگی Bioware (سازندگان بازی) تایید کرده اند عنوان فانتزی، حماسی و نقش آفرینی Dragon Age: Inquisiton برای این که بتوانید آن را 100 درصد کنید و همه چیز را کشف، نیاز به 100 ها ساعت وقت می باشد. Cameron Lee تولیند کننده بازی در صحبت با IGN، در این باره می گوید :
نقل‌قول: برای کامل کردن بازی بالای 200 ساعت بازی کردن لازم است! همچنین برای طی کرد خط داستانی در سریع ترین زمان 20-30 ساعت وقت نیاز دارید.
Bioware تایید می کند 200 ساعت زمان بدین معنا نیست شما تمامی مکان ها را دیده اید بلکه بنا بر انتخاب های شما ممکن است با کامل کردن بازی برخی از چیز ها از دیدتان مخفی مانده باشد.

Source

درود بر شما.

درسته که عناوین RPG معمولا مدت زمان گیم پلی بالایی دارند ولی 200 ساعت تو عمر گیمریم ندیده بودم! بازیباز رو درگیر چه مسائلی می خوان بکنند خدا می دونه!

ممنون بابت خبر.

یونس جان یک نکته
نوشته بودی:
نقل‌قول:
به تازگی Bioware (سازندگان بازی) تایید کرده اند عنوان فانتزی، حماسی و نقش آفرینی Dragon Age: Inquisiton
برای این که بتوانید آن را 100 درصد کنید و همه چیز را کشف، نیاز به 100 ها ساعت وقت می باشد. 
از نظر نگارشی جمله بندی اشتباه هست.بهتر بود می گفتی: برای این که بتوانید آن را 100% و همه چیز را کشف کنید، نیاز به 100ها ساعت وقت دارید.

موفق باشی
ممنون بابت خبر. 200 ساعت[img]images/smi/s0 (5).gif[/img] راستی یونس جان همونطور که آقای زاهدی گفتن نباید فعل اولو حذف میکردی. فعل اول در صورتی حذف میشه که با فعل دوم یکی باشه و بهش حذف به قرینه لفظی میگن[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] موفق باشی[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

ممنون از راهنماییتون حرفتون صحیح هست ولی تو حس مقاله نویسی نبودم (:D) گذرا رد کردم ولی در خبرای بعدی رعایت میشه [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
خوب این 200 ساعت واسه کسایی هست که میخوان تمام نقاط بازی رو پیدا کنند . ولی من که حداکثر تو 30 ساعت تموم میکنم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آقا کی 200 ساعت رو تا آخرش میره ؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
200 ساعت؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
200؟[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
اگر 24 ساعته هم بشینی بازی کنی بدون در نظر گرفتن زمان قضای حاجت و خورد و خوراک و خواب، تا بیای تمومش کنی، جی تی ای وی نسل 8 اومده و دیگه فکر نمیکنم کسی بخواد اونو ول کنه بیاد دراگن ایج بزنه...

خلاصه فقط امیدوارم داستان اصلیش کوتاه باشه، من از 2ش خیلی خوشم نیومد ولی 3 ش رو میخرم که ببینم شاید باحال شده باشه...