Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آیا Saints Row 5 در PAX Prime معرفی خواهد شد ؟!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  SaintsRowTheThird_Hero1_vf3.jpg]

سازنده سری بازی های Saint's Row؛ یعنی استودیو Volition طبق خبر منتشر شده انگار قرار است نسخه جدید Saints Row جدید را معرفی کند. طبق شایعات منتشر شده در طی هفته جاری و مراسم PAX Prime امسال این استودیو قرار است بازی جدیدی معرفی کند. آیا بازی ای که معرفی خواهد شد Saints Row 5 است یا عنوانی دیگر؟ گفته شده در طول پنل این استودیو بازیگران کارکتر هایی نظیر Kinzie و Natalie Lander در این پنل حضور خواهند داشت که به وجود Saints Row بیش از پیش قوت می بخشد. در این پنل قرار است اطلاعات و تصاویری از این بازی منتشر شود و افرادی نظیرِ کارگردان شرکت Deep Silver و تهیه کنندگان بازی Saints Row و رئیس استودیو Volition در این پنل خواهند بود. این مراسم در جمعه همین هفته، در ساعت 10 شب به وقت آمریکا آغاز خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا شاهد نسخه جدید SR خواهیم بود؟!

آخرین نسخه از سری SR در سال 2013 برای پلتفرم های Xbox 360, PS3 و PC منتشر شد.

Source

جان هفت جدتون معرفی کنید [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] 
 معرفی بشه که عالیه[تصویر:  shad7.gif]
نسخه چهارمش شده بود اوج مسخره بازی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] باز نسخه سوم خیلی جذاب تر و بهتر بود. ممنون بابت خبر[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]ا
منم با van helsing موافقم نسخه سوم عالی بود نسخه چهارم هم خوب بود ولی خیلی تخیلی شده بود امیدوارم نسخه جدید معرفی بشه و تخیلش کمتر باشه
نسخه ی سوم که مراحلش خیلی سخت بود
من تو دارک سولز گیر نکردم ولی توی این بازی پاکش کردم((3))
ولی با 4 خیلی حال کردم
ای اون تفنگه هست میزنی با اواج اهنگ همه رو میترکونه روانی [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]