Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: Adam Bhatti:فیفا شبیه Ping Pong است
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  pes_2015.jpg]

همانطور که می دانید Fifa از بیشتر لحاظ ها پادشاه فوتبال است اما تیم بازی PES فکر می کنند کار آنها در ساخت چنین بازی بهتر است.
امسال هم مانند سال های گذشته FIFA 15 در مقابل حریف خود یعنی PES 15 قرار می گیرد.FIFA 15 قرار است در ماه سپتامبر منتشر شود در حالی که PES 15 در نوامبر منتشر خواهد شد.Konami از همین حالا فکر می کند که بازی بهتری را نسبت به FIFA 15 عرضه خواهد کرد.

Adam Bhatti مدیر بخش تجاری PES  در اروپا به  NowGamer گفته است که PES دارای سیستم شوتینگ بهتر و دروازه بانی واقع بینانه تر است.
Klaus Garner دستیار تولید عنوان FIFA گفته است:
نقل‌قول: FIFA این اجازه را به شما می دهد که یک فوتبال واقعی را تجربه کنید.شما در بازی بر تمامی بخش های کنترل دارید.با ضد حمله و پاس عمقی شما یک بازی تاکتیکی را بازی می کنید.

Bhatti در ادامه گفت:
نقل‌قول: FIFA فقط در مورد گل زدن است.طراحی این بازی طوری است که هدف فقط گل زدن و به سادگی برنده شدن است.

مشخص است که PES به ظرافت بیشتری نیاز دارد و قطعا در بخش فروش و بازاریابی ضعیف است.اینطور که معلوم است Konami مصمم است که یک عنوان بهتر از FIFA منتشر کند که بیشتر واقعی بنظر برسد.

هر دوی این عناوین برای پلتفرم های PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360 و Xbox One.در تاریخ های ذکر شده منتشر خواهند شد.

VG247

نظر شخصی:

قصد ندارم به سلیقه شخصی توهین کنم اما اصولا شرکت ها و افرادای که دارای ضعف و ناتوانی نسبت به رقیب خود هستند برای اینکه کمی خودشان را خالی کنند و تلقین کنند که چقدر خوب هستند سعی می کنند به رقیب توهین کنند و آن را زیر سوال ببرند
واقعا برایت متاسفم !!!!!!

داداش سام Ping Pong همون بازی پینگ گونگ نیست احیاناً؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اونو ویرایش کنی به نظرم بهتر به نظر میاد و ابهامات هم از بین میره. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظر من که هر دو عناوین PES و FIFA در سطح استانداردی قرار ندارند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] برای همین همیشه گیمرها باید به صورت اجباری بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فروش موفقیت آمیر این بازی ها هم همش به خاطر گیمرهای نه چندان حرفه ای و تازه کاره! مثل کسایی که فکر می کنند مثلاً Call of Duty بهترین بازی قرنه، چون هیچ تجربه دیگه ای نداشتند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنونم بابت خبر [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(08-29-2014, 03:16 PM)Zack نوشته است: [ -> ]داداش سام Ping Pong همون بازی پینگ گونگ نیست احیاناً؟! [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] اونو ویرایش کنی به نظرم بهتر به نظر میاد و ابهامات هم از بین میره. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
به نظر من که هر دو عناوین PES و FIFA در سطح استانداردی قرار ندارند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] برای همین همیشه گیمرها باید به صورت اجباری بین بد و بدتر یکی رو انتخاب کنند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فروش موفقیت آمیر این بازی ها هم همش به خاطر گیمرهای نه چندان حرفه ای و تازه کاره! مثل کسایی که فکر می کنند مثلاً Call of Duty بهترین بازی قرنه، چون هیچ تجربه دیگه ای نداشتند. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
ممنونم بابت خبر [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

EA خودش گفته ما همیشه به حرف طرفدارا گوش میدیم 
نوشتن بخش نظر شخصی حرکت بسیار جالبی بود.
متن خبر هم خوب بود اما اشکالاتی داشت که در ادامه بهتون میگم و امیدوارم که در اخبار بعدیتون اون ها رو اصلاح کنید.
نقل‌قول: Adam Bhatti:فیفا شبیه Ping Pong است 
پس از گذاشتن علامت های نگارشی یک فاصله با کلمه بعدی بزارید و بعد شروع به نوشتن کنید.
در تیتر خبر نوشته شده "فیفا" اما در متن اصلی خبر این کلمه به صورت انگلیسی نوشته شده، اما اگه متن خبر و تیتر با هم هماهنگی بیشتری داشته باشند بهتره. یعنی یا این کلمه رو در همه جا انگلیسی (من این رو پیشنهاد میکنم) بنویسید و یا فارسی.
نقل‌قول:
اینطور که معلوم است Konami مصمم است
از دو فعل مشابه پشت سر هم استفاده نکنید. میتونستید این جمله رو به این صورت بنویسید.
"اینطور که معلوم است Konami قصد دارد"
نقل‌قول:
Klaus Garner دستیار تولید عنوان FIFA گفته است
با توجه به منبع خبرتون Klaus Garner دستیار تولید کننده عنوان PES 2015 میباشد که به انتقاد از گیمپلی FIFA پرداخته است. یعنی که در اولین نقل قول باید کلمه FIFA رو به PES تغییر بدید.
همچنین یک خط از گفته های ایشون ترجمه نشده.
نقل‌قول: Which you can’t do in the other title, where it’s more like ping-pong.
"کارهایی که شما نمیتواند در آن عنوان انجام دهید. عنوانی که بیشتر به ping pong شباهت دارد."
بخش نظر شخصی با این که جالبه اما به صورت خوبی نوشته نشده. به نظر من بهتره که "قصد ندارم به سلیقه شخصی توهین کنم" و "واقعا برایت متاسفم !!!!!!" رو از بخش مذکور حذف کنید.

(08-29-2014, 05:11 PM)Blue Sun نوشته است: [ -> ]نوشتن بخش نظر شخصی حرکت بسیار جالبی بود.
متن خبر هم خوب بود اما اشکالاتی داشت که در ادامه بهتون میگم و امیدوارم که در اخبار بعدیتون اون ها رو اصلاح کنید.
نقل‌قول: Adam Bhatti:فیفا شبیه Ping Pong است 
پس از گذاشتن علامت های نگارشی یک فاصله با کلمه بعدی بزارید و بعد شروع به نوشتن کنید.
در تیتر خبر نوشته شده "فیفا" اما در متن اصلی خبر این کلمه به صورت انگلیسی نوشته شده، اما اگه متن خبر و تیتر با هم هماهنگی بیشتری داشته باشند بهتره. یعنی یا این کلمه رو در همه جا انگلیسی (من این رو پیشنهاد میکنم) بنویسید و یا فارسی.
نقل‌قول:
اینطور که معلوم است Konami مصمم است
از دو فعل مشابه پشت سر هم استفاده نکنید. میتونستید این جمله رو به این صورت بنویسید.
"اینطور که معلوم است Konami قصد دارد"
نقل‌قول:
Klaus Garner دستیار تولید عنوان FIFA گفته است
با توجه به منبع خبرتون Klaus Garner دستیار تولید کننده عنوان PES 2015 میباشد که به انتقاد از گیمپلی FIFA پرداخته است. یعنی که در اولین نقل قول باید کلمه FIFA رو به PES تغییر بدید.
همچنین یک خط از گفته های ایشون ترجمه نشده.
نقل‌قول: Which you can’t do in the other title, where it’s more like ping-pong.
"کارهایی که شما نمیتواند در آن عنوان انجام دهید. عنوانی که بیشتر به ping pong شباهت دارد."
بخش نظر شخصی با این که جالبه اما به صورت خوبی نوشته نشده. به نظر من بهتره که "قصد ندارم به سلیقه شخصی توهین کنم" و "واقعا برایت متاسفم !!!!!!" رو از بخش مذکور حذف کنید.

خوبه که متن رو مطالعه کردید دوست و مدیریت عزیز

اما من به حرفهای دیگران در زمینه های ترجمه و نوشتن هیچ توجهی ندارم چون هیچکس تو این انجمن از سابقه من خبر نداره و حتی یکبار هم توی وبسایت های گیم اسم من رو ندیده 
پیشنهاد می کنم تو این زمینه خیلی به من کاری نداشته باشید چون تازه کار نیستم دلیلم هم برای فعالیت در این انجمن خیلی خیلی شخصیه

اینجا فضای مجاری هست مدیریت عزیز هیچکس نمی تونه کاری توش بکنه پس فرقی نداره که من چجور نظرم رو برسونم چه مودبانه چه با بی ادبی