Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: ساخت موسیقی بازی
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان
بنده قسمتی رو برای موسیقی بازی ها پیدا نکردم!
به همین دلیل مجبور شدم اینجا پیغام خودمم رو بگذارم ...

من نوازنده پیانو و گیتار هستم و ساز تخصصی من گیتار هستش خیلی به گیم علاقه دارم خیلی
من و دوستانم یک گروه موسیقی داریم که با ترکیب نرم افزار و ساز های زنده تشکیل شده و همه
در یک منطقه زندگی هم می کنیم و دسترسی بهم داریم ، خیلی دوست دارم به دنیای گیم کمک کنم
تا به حال گروه ما و خود من توی ساخت دو اهنگ برای صدا سیما دست داشتیم ،بنده خوشحال میشم کمکی
به دوستان و افراد با استعداد کنم چون به نظر من یکی از نقطه ضعف های بازی های ایرانی موسیقی و صداگذاری هستش
بنده خیلی به بازیسازان مستقل احترام می ذارم و در صورت وجود مشکل مالی به صورت رایگان در خدمتشون هستم البته اگر بازیشون مناسب باشه و دیگه ضعیف نباشه و ارزش وقت گذاری و عرضه داشته باشه برای بازیسازای گروهی هم پروژشون مناسب بود حتما کمک می کنم بنده حقیر هیچ ادعایی هم ندارم و فقط میخوام کمک کنم به یه سری استعداد ، دنبال جنبه مالی نیستم هر چند وجود دست مزد دلگرمیه خیلی عالیه ...
اگر پروژه در خوری دارین و نیاز به کمک در خدمتم ...

من یه گیمر ام و خوره بازی تو این قسمت ادعا دارم خخخ از شوخی بگذریم منظورم این بود می دونم یه بازی چ چیزی چ جایی نیاز داره ، (ترس: سازی مثل ویالون سل ، نقطه احساسی بازی یک ملودی پیانو احساسی ... ) .
راه ارتباطی :

با این ایمیل با ما در ارتباط باشید : musicmangame@gmail.com
شاید اینجا سر نزنم ولی ایمیل رو هر روز چک می کنم
برای ایمیل کارگردان بازی پیغام بفرسته بهتره که بدونم چه نوع سبکی و چه چیزی نیاز داره مثلا( موزیک برای باس فایت ، منوی اصلی ، لحظه های حساس ، موزیک متن و خیلی چیزای دیگه )