Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مسابقه: اسم بازی را کامل کنید!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
خب، اونی که سریع تر گفت اعتبار گرفت.
Lftfde
left for dead ?
 left 4 dead
همونی که بالایی گفت.
دوستان برای امروز کافیه، سوال های جدید انشاءالله فردا پرسیده می شود. زنده و سربلند باشید. [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
راستی اسم بازی Left 4 dead هست نه Left for dead. پس یک F زیادی هست توی اسم ناکامل[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
مسابقه ی جدید! :
Snrte 
خیلی سخته! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یک راهنمایی، بازی در مورد یکی از مامور های OSS می باشد که ماموریت دارد با تیر خود افرادی نژاد پرست را از پای در آورد، سبک بازی هم مخفی کاری می باشد.
sniper elite?
(09-08-2014, 12:51 AM)'Arthas' نوشته است: [ -> ]راستی اسم بازی Left 4 dead هست نه Left for dead. پس یک F زیادی هست توی اسم ناکامل[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

بله شما درست میگی و من خودم میدونستم left 4 dead هست فقط برای اینکه جواب به سوال بخوره گفتم for چون اگه دقت کنی سوال میگه Lft(f)de که این f همون for رو میگه و از لحاظ معنی هم هیچ تغییری به وجود نمیاره در اسم بازی و سازنده هم برای زیبا تر شدن اسم بجای for ، 4 گذاشته[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]میدونم که 4 رو four مینویسن ولی از اینجور کارها زیاد میکنن مثل you too ، you 2 یا for you ، 4 you [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] پس f اضافه نیست و البته بهتره که بگیم left 4 dead فقط چون به سوال بخوره گفتم[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(09-08-2014, 12:09 PM)'Garrys' نوشته است: [ -> ]مسابقه ی جدید! :
Snrte 
خیلی سخته! [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
یک راهنمایی، بازی در مورد یکی از مامور های OSS می باشد که ماموریت دارد با تیر خود افرادی نژاد پرست را از پای در آورد، سبک بازی هم مخفی کاری می باشد.

زیاد از حد معلومه ک Sniper Elite هست!

Sniper Elite?[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]