Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: مشاوره برای خرید PS4
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56
(08-30-2015, 12:15 PM)Dead ■ Man نوشته است: [ -> ]من میخواستم یه Ps4 بخرم ولی نمیدونم کدوم ریجن برای آنلاین بهتره 
و چه بازی ای مخصوص آنلاین باشه فقط آنلاین باشه

سلام  هیچ تفاوتی بین ریجن ها  در انلاین زدن نیست
بازی هم که کالاف(نسخه جدیدش چند ماه دیگه میاد) استاروارز (اینم مثل کالاف) بتلفیلد هست، دستینی هست و مولتی لست اف اس هم قشنگه
(08-30-2015, 12:15 PM)Dead ■ Man نوشته است: [ -> ]من میخواستم یه Ps4 بخرم ولی نمیدونم کدوم ریجن برای آنلاین بهتره 

از نظر انلاین بخوای حساب کنی هیچ فرقی نداره ریجن ها. 1 یا 2 رو بخر فقط 3 رو نخر که یکم دکمه ها فرق داره و قاطی میکنی.

بازی مخصوص انلاین بستگی داره بعضی بازی ها هست سینگل داره اما انلاینش هم فوق العاده هست مثل GTA V متال گیر هم که دو روز دیگه میاد ولی انلاینش چند هفته دیگه میاد اونم سینگلش و انلاینش فوق العاده هست اگر فقط انلاین دوست داری سینگل رو بیخیال شو یه راست برو انلاین بازی کن نمیخواد که حتما فقط بری سراغ بازی های online only که!!!

(08-30-2015, 12:24 PM)p.s نوشته است: [ -> ]

از نظر انلاین بخوای حساب کنی هیچ فرقی نداره ریجن ها. 1 یا 2 رو بخر فقط 3 رو نخر که یکم دکمه ها فرق داره و قاطی میکنی.

بازی مخصوص انلاین بستگی داره بعضی بازی ها هست سینگل داره اما انلاینش هم فوق العاده هست مثل GTA V متال گیر هم که دو روز دیگه میاد ولی انلاینش چند هفته دیگه میاد اونم سینگلش و انلاینش فوق العاده هست اگر فقط انلاین دوست داری سینگل رو بیخیال شو یه راست برو انلاین بازی کن نمیخواد که حتما فقط بری سراغ بازی های online only که!!!
این فرق دکمه ها هم که میگید فقط تو منو کاربری ... ( نه بازی ) .
خواستم دوستان بدونند .
(08-30-2015, 12:24 PM)p.s نوشته است: [ -> ]

آقا هرچی ارزونتر بود بخر اون رجین 3 میشه جای دکمه هاشو تو 30 ثانیه عوض کرد هیچ فرقی ندارن
سلام دوستان
میخواستم یه پی اس 4 بخرم ولی نمیدونم چه رجینی بخرم و اینکه تو بازار رفته بودم قیمت بگیرم 2جور قیمت میدادن میگفتن پی اس 4 چینی فلان قیمت،پی اس 4 ژاپنی فلان قیمت ....
حالا بعد میگن به طور مثال رجین 2 برای کشور های مختلف داره مثلا برای انگلیس هست برای افریقا هست و .... حالا موندم این حرفا درسته یا نه؟!؟!؟؟؟
به طور کلی میخوام وقتی میرم برای خرید بدونم چی بگم که همونو بهم بدن تا بخرم؟
بعد اینکه برای انلاین بازی کردن باید کابل وصل باشه با وایرلس؟
(08-30-2015, 05:07 PM)CoLoNeL_F نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
میخواستم یه پی اس 4 بخرم ولی نمیدونم چه رجینی بخرم و اینکه تو بازار رفته بودم قیمت بگیرم 2جور قیمت میدادن میگفتن پی اس 4 چینی فلان قیمت،پی اس 4 ژاپنی فلان قیمت ....
حالا بعد میگن به طور مثال رجین 2 برای کشور های مختلف داره مثلا برای انگلیس هست برای افریقا هست و .... حالا موندم این حرفا درسته یا نه؟!؟!؟؟؟

سلام 
ابتدا بریم سراغ ریجن ها در کنیول ps4  پنج ریجن وجود دارد ریجن ۱ امریکا ریجن ۲ اروپا ریجن ۲ ژاپن ریجن ۳ اسیا و ریجن ۴ استرالیا شما هر کدوم رو که خواستی میتونی انتخاب کنی و هیچ فرقی هم ندارن یعنی هیچ فرقی ولی پشت کنسول ریجن ۲ ژاپن نوشته شده ساخته ژاپن که واقعیتن نمیدونم راسته یا نه اونم که میگن چینی باید بگم اگه شما غیر از چینی پیدا کردی دارن بهت میندازنش چون تمام اجناس الکترونیکی (بیشترشون) ساخت چین هستند کلا کارخونه سونی به نام FOX توی چین هستش حالا شما هر ریجنی دوست داری میتونی انتخاب کنی و ریجن ها هیچ فرقی ندارن
(08-30-2015, 05:13 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]

سلام 
ابتدا بریم سراغ ریجن ها در کنیول ps4  پنج ریجن وجود دارد ریجن ۱ امریکا ریجن ۲ اروپا ریجن ۲ ژاپن ریجن ۳ اسیا و ریجن ۴ استرالیا شما هر کدوم رو که خواستی میتونی انتخاب کنی و هیچ فرقی هم ندارن یعنی هیچ فرقی ولی پشت کنسول ریجن ۲ ژاپن نوشته شده ساخته ژاپن که واقعیتن نمیدونم راسته یا نه اونم که میگن چینی باید بگم اگه شما غیر از چینی پیدا کردی دارن بهت میندازنش چون تمام اجناس الکترونیکی (بیشترشون) ساخت چین هستند کلا کارخونه سونی به نام FOX توی چین هستش حالا شما هر ریجنی دوست داری میتونی انتخاب کنی و ریجن ها هیچ فرقی ندارن

پس فرقی ندارن به طور کلی و نباید سخت بگیرم ولی بنظرتون کدوم رو بگیرم مطمئن تره؟
(08-30-2015, 05:35 PM)CoLoNeL_F نوشته است: [ -> ]
(08-30-2015, 05:13 PM)Be the story نوشته است: [ -> ]

سلام 

پس فرقی ندارن به طور کلی و نباید سخت بگیرم ولی بنظرتون کدوم رو بگیرم مطمئن تره؟

زیجن انتخاب کردن سلیقیه هستش من خودم دارم میرم ریجن ۳ یا ۲ اروپا بگیرم هفته دیگه حالا شما چی دوست داری خودت میدونی توی ایران ریجن ۱ و ریجن ۲ ارپا و ژاپن و ریجن ۳ هست قرعه کشی کن هرکدوم درومد برو بگیر :)
سلام دوستان
یک سوال داشتم که امیدوارم خیلی بی ربط به موضوع تاپیک نباشه
بنده میخوام ps4 دست دوم از یکی از دوستان بخرم، ریجن 3 هست و یک ماه هم ضمانت میکنه
با تصور اینکه دستگاه کاملا سالم و متعلقاتش هم کامل باشه قیمت 1070.000 (یک میلیون و هفتاد هزار تومان) قیمت خوبیه؟
و ریجن 3 مشکلی که نداره؟ میگفتن DLC ها برای ریجن 3 دیرتر میاد واقعیته؟
(08-31-2015, 01:03 PM)CAESAR نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
یک سوال داشتم که امیدوارم خیلی بی ربط به موضوع تاپیک نباشه
بنده میخوام ps4 دست دوم از یکی از دوستان بخرم، ریجن 3 هست و یک ماه هم ضمانت میکنه
با تصور اینکه دستگاه کاملا سالم و متعلقاتش هم کامل باشه قیمت 1070.000 (یک میلیون و هفتاد هزار تومان) قیمت خوبیه؟
و ریجن 3 مشکلی که نداره؟ میگفتن DLC ها برای ریجن 3 دیرتر میاد واقعیته؟

در رابطه با قیمت نظری ندارم
ولی این رو بدونید دکمه ی تایید در ریجن سه با دایره هست و دکمه ی برگشت با ضبدر
و سوال اخرتون که برای ریجن 3 dlc دیرتر میاد اصلا درست نیست! علاوه بر اینکه دیر تر نمیاد بلکه dlc ربطی به ریجن دستگاه نداره! و ربط به ریجن اکانت داره ;)
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56