Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: نمیتونم صبر کنم|مورد انتظار ترین بازی های2015
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
1_Batman ARkham Knight
[تصویر:  Arkham-Knight-Logo.gif]
سالی 2015 سالی پر از بازی های عالی است آخرین سری از سه گانه بتمن آرکام یعنی Arkham Knight مورد انتظار ترین بازی این سال است که با توجه به نمایش های فوق العاده اش و نفس گیرش همه ی توجه ها را به خود جلب کردن راک استدی از چند سال پیش مشغول ساخت این بازی بود در طی این چند سال این شرکت مارا با نسخه فرعی یعنی Origins سرگرم کرد تا بتواند یک بازی عالی به طرفداران بتمن بدهد.البته به دلیل گرافیگ و موتور بازی سازی قوی این نسخه برای نسل هقت منتشر نمیشود.این بازی یک دلیل خوب برای کنسول بازان برای مهاجرت به نسل هشتم است.
2-Uncharted 4 :A thiefs end
[تصویر:  uncharted-4-ps4-logo_vf1.png]
بعد از بتمن نوبت به آخرین نسخه از سری محبوب آنچارتد میرسد این بازی در انحصار سونی است و ساخت آن را  سازنده The Last Of US هست یعنی naughty dog بر عهده دارد در تریلر نفس گیر E3 این بازی که آخرین تریلر کنفرانس سونی بود و همه را سورپرایز کرد از یک گرافیک عالی خبر میدهد از این بازی اطلتعات زیادی منتشر نشده فقط تاریخ انتشار آن در 2015 است.
3-Quantum Break
[تصویر:  f02ec329-48c6-4096-b22e-d457ff2fce33.png...uantum.png]
قطعا همه شما سم لیک و استودیو رمدی رو میشناسید سم لیک سازنده نسخه 1و2 بازی مکس پین و آلن ویک
نسل گذشته سم لیک با یک انحصاری خوب یعنی Alan Wake طرفداران زیادی برای xbox 360 جمع کرد سم این نسل با هم میخواهد برای Xbox One یک بازی بسازد بنام Quantum break این بازی مانند دو بازی بالا نمایش های بسیار خوبی رو داشته و فن های سونی رو هم به خود جذب کرده در این که بازی های سم لیک شاهکارند شکی نیست باید منتظر ماند و دید آیا این بازی میتواند کنسول Xbox One را از PS4 جلو بیاندازد.
4-The witcher 3
[تصویر:  The-Witcher-3-Logo.jpg]
این بازی هم مثل بقیه نمایش طولانی در E3 داشت این بازی رو شما میشناسید بهترین بازی RPG و غول گرافیک CD project red با ویچر معروف است سری سوم این بازی میتواند جزو کاندیدا های برترین بازی سال شود اما رقیب های زیادی پیش رو دارد باید دید که این شرکت برای game of the year شدن چکار میکند.
5- Halo 5: Guardians
[تصویر:  H5G_Logo.png]

بی  شک سری هیلو جزو برترین شوتر های تاریخ است که در انحصار مایکروسافت قرار دارد نسخه قبل که در سال 2012 منتشر شده توانست جایزه های زیادی بگیرد و بهترین گرافیک سال هم شود  از هیلو 5 اطلاعات زیادی در دسترس نیست به غیر از یک تریلر و چند آرت ورک این نسخه بر روی Xbox One فوق العاده خواهد بود هیلو در سال 2015 رقیبی ندارد باید دید که سونی برای مقابله با این شاهکار چه بازی جدیدی معرفی میکند.

[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]ارشیا صابری[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
مطالب من:
برترین های FPS

هیچ وقت در نوشتن مقاله عجول نباشید! عجول بودن در نوشتن مقاله باعث افت کیفیت آن می شود، شما 3 تا مقاله در یک روز به ثبت رساندید که این امری رضایت بخش است اما باید زمان بیش تری را برای نوشتن
یک مقاله با کیفیت مناسب صرف کنید.
(09-13-2014, 07:59 PM)'Garrys' نوشته است: [ -> ]هیچ وقت در نوشتن مقاله عجول نباشید! عجول بودن در نوشتن مقاله باعث افت کیفیت آن می شود، شما 3 تا مقاله در یک روز به ثبت رساندید که این امری رضایت بخش است اما باید زمان بیش تری را برای نوشتن

با سلام ممنون
من راستش یکی از مقاله ها رو قبلا تو یه سایت دیگه خودم نوشتم امروز دوتا نوشتم میتونم لینک بدم
سوال:چجوری باید اعتبار بگیرم

(09-13-2014, 08:02 PM)'arshiasaberi' نوشته است: [ -> ]
(09-13-2014, 07:59 PM)'Garrys' نوشته است: [ -> ]هیچ وقت در نوشتن مقاله عجول نباشید! عجول بودن در نوشتن مقاله باعث افت کیفیت آن می شود، شما 3 تا مقاله در یک روز به ثبت رساندید که این امری رضایت بخش است اما باید زمان بیش تری را برای نوشتن

با سلام ممنون
من راستش یکی از مقاله ها رو قبلا تو یه سایت دیگه خودم نوشتم امروز دوتا نوشتم میتونم لینک بدم

برای دریافت اعتبار باید لینک مطلبتون را به مقامات بلند پایه ارسال کنید تا به مطلب مورد شما مراجعه کنند و در صورت رضایت اعتبار بدهند و در صورت بد بودن مقاله نکات منفی و مثبت مقاله رو می گویند.
فقط یک چیزی، مطالب باید انحصاری گیمفا باشند و حتی اگر در سایت های دیگر به اسم خودتون ثبت کردید نباید این جا کپی پیست کنید. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-13-2014, 08:06 PM)'Garrys' نوشته است: [ -> ]

با سلام ممنون

برای دریافت اعتبار باید لینک مطلبتون را به مقامات بلند پایه ارسال کنید تا به مطلب مورد شما مراجعه کنند و در صورت رضایت اعتبار بدهند و در صورت بد بودن مقاله نکات منفی و مثبت مقاله رو می گویند.
فقط یک چیزی، مطالب باید انحصاری گیمفا باشند و حتی اگر در سایت های دیگر به اسم خودتون ثبت کردید نباید این جا کپی پیست کنید. [img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله همه انحصاری گیمفان غیر برترین باندل ها

(09-13-2014, 08:06 PM)Garrys نوشته است: [ -> ]

با سلام ممنون

ینی میشه اول اینجا بزاریم بعد یه سایت دیگه کپی پیست کنیم؟؟ 
(09-13-2014, 09:12 PM)'Awaken' نوشته است: [ -> ]
(09-13-2014, 08:06 PM)'Garrys' نوشته است: [ -> ]

با سلام ممنون

ینی میشه اول اینجا بزاریم بعد یه سایت دیگه کپی پیست کنیم؟؟ 

لطفا تاپیکو منحرف نکنین
امضاتون توهین آمیزه

سلام. بنظر من پر انتظار ترین عنوان، Uncharted 4 :A thiefs end هستش که خیلی خوب درخشید. البته باید تریلر های بیشتری از بازی دید تا نتیجه گیری کرد، مخصوصا گیم پلی. مقاله خوب ولی کم بود
مورد انتظار ترین بازی برای من اول PES بعد هم فیفا است.پی اس رو طبق معمول میگیرم ولی میخوام بدونم این همه فن های فیفا میگن چمن فلانه و بهمانه چیه؟دمو هم بازی نکردم که کاملش بیاد اونجوری حالش هم بیشتره. در رده ی سوم بازی های مورد انتظارم فار کرای که عاشق شخصیتش شدم.دررده ی 4 بازی اساسین یونیتی.
Metal gear solid V
Quantom break
Rise of the tomb raider
Mortal comabt X
Rainbow 6
Homefront
The Division
اینا تو لیست نیستن و کلا تاپیک خیلی تهی هست! برادر اسطوره ها رو نذاشتی بعدش Halo 5 گذاشتی؟!
به شخه Witcher 3 رو بهترین بازی 2015 می دونم[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
صفحه‌ها: 1 2