Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: آموزش یونیتی : قسمت اول - محیط نرم افزار
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام.
از این به بعد قصد دارم تا آموزش های نرم افزاریونیتی رو براتون قرار بدم اولین آموزش رو به صورت پاورپوینت قرار میدم در صورتی که خوب بود بقیه رو هم همینطور قرار میدم اما اگر خوب نبود به صورت PDF قرار میدم اگر بازم خوب نبود دیگه تو خود تاپیک آموزش رو میدم البته PDF فکر نکنم اشکالی داشته باشه.
در قسمت اول به معرفی محیط نرم افزار می پردازیم تا در آموزش های بعد با محیط این نرم افزار آشنا باشید پس برای استفاده از این آموزش فایل زیر را دانلود کنید و نظرتون رو حتما درباره اینکه آموزش های بعدی هم پاورپوینت باشن یا نه بگید.
این هم تصویری از پاورپوینت:
[تصویر:  POWERPOINT.png]

دانلود فایل

پسورد: forum.gamefa.com

حجم: 563KB
سلام دوستان می خواستم بگم چون من در سایت cg-school.ir نویسنده شدم و در اون سایت آموزش یونیتی قرار داده می شه دیگه نمیتونم اینجا آموزش یونیتی قرار بدم برای آموزش های یونیتی به سایت cg-school.ir برید آموزش های مقدماتی کامل گذاشته شده و پروژه space shooter هم کامل گذاشته شده و ساخت بازی برای اندروید هم سه قسمت گذاشته شده.
من نفهمیدم نرم افزار ساخت بازی ایا؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(10-14-2014, 04:52 PM)'hlzon' نوشته است: [ -> ]من نفهمیدم نرم افزار ساخت بازی ایا؟
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله یک موتور بازی سازی هست[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]