Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: برنامه زمانی پخش زنده نمایش های سونی اعلام شد!
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  wcdpvbojch8q0dof63cc.jpg]

معمولا بیشتر کسانی که از کنسول های شرکت سونی استفاده می کنند و طرفدار این شرکت بزرگ هستند ، به دلیل بازی های انحصاری این شرکت می باشد که در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

سونی نیز برای رفع عطش هواداران نسبت به بازی های انحصاری ، هر ساله در تمامی نمایشگاه ها و مراسم های صنعت گیم ، یا انحصاری های جدیدی معرفی می کند و یا اگر قبلا یک بازی انحصاری را معرفی کرده است ، با کوله باری پر از تریلر و گیم پلی برای هواداران به مراسم یا نمایشگاه مورد نظرش می رود.

به همین دلیل، سونی نیز از قافله TGS 2014 عقب نمانده و برنامه زمانی پخش زنده نمایش هایش را در این مراسم اعلام کرده است. 

مهم ترین نمایش ها در این مراسم عبارت اند از 30 دقیقه گیم پلی از بازی Bloodborne که در انحصار کنسول PS4 می باشد و دیگری ، چندین نمایش از بازی MGS 5 می باشد.

Brenna Hillier ، خبرنگار سایت VG247 در طی مراسم در توکیو خواهد بود ، پس شما می توانید اخرین خبر ها و گزارشات را از سکوی اجرا با مراجعه به این سایت داشته باشید.

شما هم چنین می توانید برای تبدیل زمان گزارش شده به زمان محلیتان به این صفحه مراجعه نمایید.
( زمان های اعلام شده بر طبق زمان محلی شهر توکیو می باشد )

با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا ببینیم در TGS امسال ، سونی برای ما چه برنامه هایی در نظر گرفته است.

18 سپتامبر (27شهریور)

12:00 ظهر _ نمایش زنده گیم پلی بازی Dragon Quest Heroes بر روی کنسول PS4 

1:00 ظهر _ اخرین اطلاعات و گیم پلی زنده از بازی Metal Gear Solid 5 : Phantom Pain 

20 سپتامبر (29  شهریور)

11:30 صبح _ دمو بازی Destiny 

1:00 ظهر _ اخرین اطلاعات و گیم پلی زنده از بازی Metal Gear Solid 5 : Phantom Pain 

2:15 ظهر _ مسابقات بازی Pro Evolution Soccer 2015 

4:00 ظهر _ نمایش دوباره بازی Dragon Quest Heroes بر روی کنسول PS4 

21 سپتامبر (30 شهریور)

10:30 صبح _ دور نهایی تورنومنت The United Front Tournament National بر روی PS Vita 

12:30 ظهر _ تورنومنت بازی Driveclub 

2:30 ظهر _ تورنومنت بازی Guilty Gear Xrd 

4:30 ظهر _ اخرین اطلاعات و گیم پلی از بازی Bloodborne

عالی بود!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
واقعا ازت ممنونم!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هیچ اشکالی هم از نظر من نداشت فقط اگه میشه عکس رو وسط چین کن![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(09-16-2014, 04:33 PM)'GREAT ASSASSIN' نوشته است: [ -> ]عالی بود!![img]images/smi/s0 (62).gif[/img][img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
واقعا ازت ممنونم!![img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
هیچ اشکالی هم از نظر من نداشت فقط اگه میشه عکس رو وسط چین کن![img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

متشکرم . وسط چین رو هم چشب. از خبر بعدی انجام میدم.

خودم هم شخصا دارم برای نمایش گیم پلی Bloodborne لحظه شماری می کنم.

مطمئنا MGS 5 هم نمایش خوبی رو از خودش به اجرا میذاره.

در tgs2014نمایشی برای اولین بار از گیم پلی انچارتد4و جی تی ای vرا شاهد خواهیم بود[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
(09-16-2014, 07:48 PM)'دیاکو' نوشته است: [ -> ]در tgs2014نمایشی برای اولین بار از گیم پلی انچارتد4و جی تی ای vرا شاهد خواهیم بود[img]images/smi/s0 (29).gif[/img][img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

شما تو این لیست اسمی از این دوتا بازی می بینی؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]