Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تصاویر و ارت ورک های جدید بازی Bloodborne در مجله Famitsu رونمایی شد
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
[تصویر:  8125jeyrobixqlag2raz.jpg]

اخرین شماره از مجله هفتگی ژاپنی Famitsu از ویژگی های گسترده بازی Bloodborne، انحصاری PS4 می گوید.
هم چنین این مجله تصاویر و ارت ورک های بسیار عالی و ترسناک جدیدی را نیز رونمایی نمود. در تصاویر رونمایی شده، امکانات جدیدی از بازی، محیط شگفت انگیز و ترسناک شهر و از همه مهمتر، یک Boss Fight یا باس جدید را می توان دید.
شما میتونید تصویر رونمایی شده را در زیر مشاهده کنید:

[تصویر:  vukli9s1i36zog2bpwgu.png][تصویر:  v0uafg5dbh039r5x36hf.png][تصویر:  f39vwap6yy7t50cbcija.png][تصویر:  j0r59xxomtalivqv5sja.png][تصویر:  2fmerbysrjot85fj6o9w.png][تصویر:  jo05hat4err9ugp1lp0e.png][تصویر:  j06g4suk6x6lvfuph8e6.png][تصویر:  c5kmkzl620vr55nt8gh7.png]

Bloodborne، یک بازی در سبک RPG یا اکشن نقش آفرینی می باشد که توسط استودیو های From Software و SCE Japan Studio در حال تولید است و شرکت سونی وظیف نشر این بازی را بر عهده دارد. این بازی انحصاری کنسول نسل هشتمی سونی یعنی PS4 میباشد و توسط هیدتاکا میازاکی، سازنده عنوانین RPG بزرگ مانند Dark Souls و Demon Souls، در حال ساخته شدن میباشد. این بازی در شهری به نام Yharnam جریان دارد که مردم ان از یک بیماری به شدت رنج می برند.این بازی در تاریخ ۶ فوریه سال ۲۰۱۵ برابر با ۱۷ بهمن ۹۳ به صورت انحصاری برای کنسول PS4 خواهد آمد.

خوبه فقط عکسا رو بدونه  لینک گذاشتی ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img=18x18]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

(09-21-2014, 12:17 AM)'amir82' نوشته است: [ -> ] خوبه فقط عکسا رو بدونه  لینک گذاشتی ...[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

همیشه این کارو می کنم. منظورتو یک ذره واضح تر می گی؟

نقل‌قول: همیشه این کارو می کنم. منظورتو یک ذره واضح تر می گی؟
منظور اینه که تصاویر رو به صورت بند انگشتی (Thumbnail) قرار بدید تا با کلیک روی آنها، سایز اصلی رو نشون بده!
(09-21-2014, 09:31 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول:  
منظور اینه که تصاویر رو به صورت بند انگشتی (Thumbnail) قرار بدید تا با کلیک روی آنها، سایز اصلی رو نشون بده!

ممنون اقای سعادتمند. همیشه این کارو میکردم ولی این خبر رو با عجله گذاشتم، این طوری شد. الان از اول ویرایش کنم یا از خبر بعدی این کارو بکنم؟

(09-21-2014, 09:36 PM)'علیرضا اریایی' نوشته است: [ -> ]
(09-21-2014, 09:31 PM)'A.R.A.$.H' نوشته است: [ -> ]
نقل‌قول:  

ممنون اقای سعادتمند. همیشه این کارو میکردم ولی این خبر رو با عجله گذاشتم، این طوری شد. الان از اول ویرایش کنم یا از خبر بعدی این کارو بکنم؟

نیازی به ویرایش این خبر نیست، اما در اخبار بعدیتون این موضوع رو رعایت کنید.

خوش به سعادت کسانی که PS4 دارن و می تونند عنوان Bloodborne رو تجربه کنند.[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یکی از مورد انتظار ترین بازی های PS4.