Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام دوستان من داشتم زیر آب های لس سانتوس گشت می زدم که یک استخون ((فسیل)) عجیب پیدا کردم که الان عکسشو می زارم

[تصویر:  271h_۲۰۱۶۰۷۰۳_۱۶۵۶۵۰.jpg]
منمطمعا که این مال یک وال یا یک همچین چیزی نیست چون استخون جمجمش خیلی عجیب غریبه.اینم عکس مکانش.

[تصویر:  hfzv_۲۰۱۶۰۷۰۳_۱۶۵۷۳۷.jpg]

راستی آقا محمد لازم نیست حتما توی مرحله آخر به حرف اون یارو گوش کنی ، اگه گزینه سوم ((مرگ سیاه)) رو انتخاب کنی اون یارو که میگه دوستاتو بکشو می کشی.
(07-03-2016, 05:21 PM)mohammad1692 نوشته است: [ -> ]اخرش خیلی بد تموم شد ، راکستار هم مریضه  این چه پایانی بود .
کسی میدونه چرا اون پلیسه گفت دوستات رو بکش ؟ Smilie (19)

تو منطقه نظامی چیزی نبود اونجا رو نگردید ، فقط یه درب باز میشه که واسه برج مراقبته و یه اسلحه توشه .

آقا این عکسه خیلی نزدیکه ها
سفینه رو داره و . ت خ م مرغ هم داره . و جت پک درست میفته روی اون کمپ آدمای بی لباس .

[تصویر:  98427728560642973619.jpg]

کسی اگه انگلیسی بلده بگه چرا اون پلیسه گفت دوستاتو بکش ؟

(07-03-2016, 05:18 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: [ -> ]بچه ها یه راز جدید پیدا کردم!!

این عکس رو اول ببینید.
[تصویر:  1c6p_gta5_2016-07-03_14-39-54-740.jpg]

توی این قسمت عجیب غریب نقشه بازی یه کد هست اونم اینه 6EQUJ5
خب حالا میگید چه ربطی داره من بهتون میگم، این کد معروف به کد Wow هست. این کد رو دانشمندی به اسم جری آر همن در 15 اگوست سال 1977 کشف کرد که در حال کار برروی پروژه جتسجوی خوش فرازمینی بود (SETI) بود. این سیگنال فقط 72 ثانیه طول کشید و تمام شد و از اون زمان تاحالا دیگه هیچ وقت این موج رادیویی پیدا نشد. توی بازی اگه با ماشین فضایی نزدیک این محل بشید و رادیو روشن باشه یه پیام بخش میشه که هیچ ربطی به رادیو های بازی نداره، من خودم نتوستم بفهمم چی میگه، و در ضمن قبل از اینکه نزدیک این منطقه بشید بازی رو Quick Save کنید تا شانستون مث من نپره، و اگر کسی لطف کنه و سیو بازی قبل از اینکه این صدا پخش بشه رو برام بفرسته خیلی سپاس گذار میشم.

ممنون اطلاعات قشنگی بود و خواندنی . چه شانسی من یه بار اتفاقی رد شدم و کلا صداهای بازی رو بستم . الان چجوریا میشه ؟ نمیشه رادیو رو فعال کنم برم اونجا ؟

والا شاید شد من وقت نکردم دوباره امتحان کنم.
فقط یه نکته رو در مورد Easter Egg های بازی های Rockstar بگم، هر کدی یا اسمی رو میبینید توی گوگل سرچ کنید یه چیزی ازش درمیاد.
(07-03-2016, 05:55 PM)mehrdad2016 نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من داشتم زیر آب های لس سانتوس گشت می زدم که یک استخون ((فسیل)) عجیب پیدا کردم که الان عکسشو می زارم

[تصویر:  271h_۲۰۱۶۰۷۰۳_۱۶۵۶۵۰.jpg]
منمطمعا که این مال یک وال یا یک همچین چیزی نیست چون استخون جمجمش خیلی عجیب غریبه.اینم عکس مکانش.

[تصویر:  hfzv_۲۰۱۶۰۷۰۳_۱۶۵۷۳۷.jpg]

راستی آقا محمد لازم نیست حتما توی مرحله آخر به حرف اون یارو گوش کنی ، اگه گزینه سوم ((مرگ سیاه)) رو انتخاب کنی اون یارو که میگه دوستاتو بکشو می کشی.

مرسی داداشی . حیف شد . من فکر کردم شاید گزینه اخر هر دو رو میکشه که به جاش ترور رو زدم .
مطمئنی استخونه ؟ من هر جا میرم فقط لاشه هواپیما هستش . اون تخم مرغ های صورتی رو کی دیده تو دریا ؟
که نصفش هم نیست ؟ شبیه گل هس معلوم نیس البته

(07-03-2016, 05:18 PM)Cpt. John "Soap" MacTavish نوشته است: [ -> ]بچه ها یه راز جدید پیدا کردم!!

این عکس رو اول ببینید.
[تصویر:  1c6p_gta5_2016-07-03_14-39-54-740.jpg]

توی این قسمت عجیب غریب نقشه بازی یه کد هست اونم اینه 6EQUJ5
خب حالا میگید چه ربطی داره من بهتون میگم، این کد معروف به کد Wow هست. این کد رو دانشمندی به اسم جری آر همن در 15 اگوست سال 1977 کشف کرد که در حال کار برروی پروژه جتسجوی خوش فرازمینی بود (SETI) بود. این سیگنال فقط 72 ثانیه طول کشید و تمام شد و از اون زمان تاحالا دیگه هیچ وقت این موج رادیویی پیدا نشد. توی بازی اگه با ماشین فضایی نزدیک این محل بشید و رادیو روشن باشه یه پیام بخش میشه که هیچ ربطی به رادیو های بازی نداره، من خودم نتوستم بفهمم چی میگه، و در ضمن قبل از اینکه نزدیک این منطقه بشید بازی رو Quick Save کنید تا شانستون مث من نپره، و اگر کسی لطف کنه و سیو بازی قبل از اینکه این صدا پخش بشه رو برام بفرسته خیلی سپاس گذار میشم.

این مطلب رو تو نت سرچ کنید خیلی قشنگ و خواندنیه .
بازی باید 100 درصد باشه ؟ تا رادیو چیز میز پخش کنه ؟

فک کنم دلیل این که تو اب هوای بارونی باید بیایم اینه که اون موقع بقیه جماعت پراکنده میشن و ufo  ها راحت تر مانور میدن . دقت کنید جاهایی هستن که دور از دیده بقیه باشن
سلام . یه دونه از این هلیکوفترا بخرید بعد برید بالا سر زیر دریایی و دکمه e  رو بزنید ، جهیزیه تونو هر جا خواستید ببرید .

[تصویر:  72616095665474776577.jpg]
کمک درباره ی کمپ آدم خوار ها:
سلام دوستان، اون کمپ آدم خوار ها که افراد داخلش لخت هستند رو رفتم بعد توی یوتوب که دیدم باید اون زوج مست رو می بردیم اونجا و بعد از پخش کات سین با اون افراد می جنگیدیم و اونجا پاکسازی میشد
بعد من همچین کاری نکردم اصلن اون موقع خبر نداشتم همچین جایی هست!
الآن چی کنم؟ همین طوری برم افراد اون کمپ رو بکشم؟ یا ول شون کنم

Sent from my iPhone using Tapatalk
داداش یا از اول بازی رو برو که حوصله میخواد یا بی خیال شو .. چون درگیر هم بشی بازم میان تا صبحم به رگبار ببندی تمومی ندارن .
ولی دمت گرم اطلاعات به درد بخوری بود . لینک یوتیوب رو بده داداشی مرسی. ..
ولی توی نقشه نشون میداد که زوج رو باید برد به هتل .

داداشا و دوستای گلم . صفحه قبل یکی از کاربرا در مورد اون سیگناله گفته بود که من هم سرچش کردم تو نت و یه چیزایی به درد بخوری برای مطالعه پیدا کردم ، حتما بخونیدش واقعا خواندنیه

من فک میکردم اون سیگنال معنا و مفهوم داره که معلوم شد چیزه دیگه ایه که از یه سایتی براتون کپی میکنم

تلسکوپ رادیویی از اعداد و حروف الفبا برای بیان کردن قدرت سیگنال های دریافتی استفاده می کند. عدد های یک، دو، سه و چهار بیانگر سیگنال های بسیار ضعیف و یا به عبارت دیگر نویز های فضا هستند. هر چقدر که سیگنال قوی تر باشد، دستگاه از عدد بالاتری استفاده می کند و بعد از اعداد هم به سراغ حروف الفبا می رود

سیگنالی که جری اهمان مشاهده کرد یک کد الفبایی 6EQUJ5  بود
اگر به تصویر نگاه کنید، در بین حروف، حرفU یعنی بیست و یکمین حرف الفبای انگلیسی را که بیانگر قدرت سیگنال هستند، مشاهده خواهید کرد. همین حرف U بود که تعجب جری اهمان، دانشمند پروژه ی SETI را برانگیخت.

(07-04-2016, 12:43 AM)mohammad1692 نوشته است: [ -> ]داداش یا از اول بازی رو برو که حوصله میخواد یا بی خیال شو .. چون درگیر هم بشی بازم میان تا صبحم به رگبار ببندی تمومی ندارن .
ولی دمت گرم اطلاعات به درد بخوری بود . لینک یوتیوب رو بده داداشی مرسی. ..
ولی توی نقشه نشون میداد که زوج رو باید برد به هتل .

بله توی نقشه چیز دیگه نشون میداد ولی اونجا باید خلاقیت به خرج داد و برد به اون کمپ
لینک رو میفرستم

Sent from my iPhone using Tapatalk
سلام دوستان عزیز، یک چیز جالبی رو باید بهتون بگم اونم اینه که یکی از دوستان من موفق شده در آسانسور منطقه نظامی داخل بازی رو باز کنه ولی فقط تونسته باز کنه و آسانسور هم حرکتی نکرده، ساعت 10 صبح برید با مشت به آسانسور بزنید، من بازیم اینقدر ماد ریختم به مشکل برخورده S0 (2) برای همین نمیتونم امتحان کنم ولی فیلمش داخل لینک زیر هست:

لینک دانلود
سلام
من خودم اون عکس های فسیل ته دریا رو گرفتم و بهتون 100% تضمین می دم که اگر خوب بگردید حتما پیدا می کنید. کسی تا حالا اینو دیده؟

[تصویر:  nx9l_gta_v_megalodon_it_s_not_a_myth_by_...6ogvvn.jpg]

کاملا مشخصه که عکس مال کنسوله چون توی تلویزیون گرفته شده. به احتمال خیلی زیاد تخم مرغ بعد این کوسه هست . کوسه در قسمت شمالی اقیانوسه.

البته این یکیو امتحان نکردم اما فسیلرو خودم پیدا کردم
(07-04-2016, 11:26 AM)mehrdad2016 نوشته است: [ -> ]سلام
من خودم اون عکس های فسیل ته دریا رو گرفتم و بهتون 100% تضمین می دم که اگر خوب بگردید حتما پیدا می کنید. کسی تا حالا اینو دیده؟

[تصویر:  nx9l_gta_v_megalodon_it_s_not_a_myth_by_...6ogvvn.jpg]

کاملا مشخصه که عکس مال کنسوله چون توی تلویزیون گرفته شده. به احتمال خیلی زیاد ***** مرغ بعد این کوسه هست . کوسه در قسمت شمالی اقیانوسه.

البته این یکیو امتحان نکردم اما فسیلرو خودم پیدا کردم

سلام، این عکسو توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه و حتی چند صفحه قبل یکی از کاربرا گفت این عکس مال اونه S0 (22)
داخل یوتیوب یه فیلمیو دیدم داخل بخش مولتی پلیر طرف با زیر دریایی رفت زیر دریا توی قسمت شمال و سریع یه کوسه ای که فقط چند ثانیه دندون هاش معلوم شد اومد و خوردش و به نظر هم نمیومد الکی باشه چون قسمت آنلاین از ماد و اینا پشتیبانی نمیکنه.