Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-11-2016, 04:08 PM)mohammad1692 نوشته است: [ -> ]سلام .
دوستانی که gta  بازی میکنن و تفریحات سالم رو برای خودشون برگزیده ن ، تونستید ماموریت قاچاق اسلحه و دارو رو برای ترور باز کنید ؟
اگر کسی خبر نداره بگم ..

تازه به اون کمپ معروفم باید وسائل بدید .

اگه میشه بگید
ترور با دوستش که کلاه میذاره و عینک هم میزنه ، اسمش ron ، از اون فرودگاهه دو تا هواپیما بلند میکنن ،
بعد از اتمام مرحله اون فرودگاه رو بخرید ، بعد از خرید یکی زنگ میزنه میگه سوار هواپیما شو و دارو ببر یه جایی .
یه ماشینم کناره فرودگاهه از اون ماشینا که واسه کوه نوردیه . با اونم باید برید .

این فرودگاه فقط واسه قاچاقه . پس هواپیماهای شخصی پارک نشود . با تشکر صنف قاچاقچیان gta  .

در واقع ترور خودشو به جای افراد اون گروه جا میزنه ، همونایی که با دوستش ron میرن کمپ شون همه رو به رگبار میبندن .
سلام به همه دوستان 
بنده آغاز کننده این تاپیکم و متاسفانه به دلیل مشغله چند روزی نبودم و الان لازم می بینم چند نکته رو گوشزد کنم

نکته اول: خواهشا خواهشا و خواهشا اگر می خواید در بحث شرکت کنید حداقل 50 60 صفحه اول تاپیک رو کامل بخونید مخصوصا پست هایی که جمع بندی کردم، بعد نظر بدید! یهو یه نفر میاد می گه کوه چیلاد کیه؟! :| 

نکته دوم: باز هم خواهشا هر حرفی می زنید با سند باشه؛ یعنی حتما تصویر و یا فیلم بزارید و لطفا هم تو آپارات آپلود کنید که همه امکان استفاده رو داشته باشند

نکته سوم: خواهشا قبل از این که یه مطلبی رو بگید کمی کند و کاو کنید و توی خود بازی اطلاعات کسب کنید! بحث های نامربوط فقط باعث ازدیاد صفحات تاپیک می شه! و همه این پست ها اسپم محسوب می شه! چون تو پست اول گفتم که فعلا این تاپیک مربوط به کوه چیلاد هست نه چیز دیگه! حالا اگه چیزی مرتبط باشه یا حتی اختمال ارتباط داشته باشه قابل بحث هست ولی چیزهایی که ثابت شدند که بی ربط هستند رو خواهشا مطرح نکنید! اگر کسی مطرح کرد هم تنها کاری که باید بکنید گزارش اسپم به مدیران هست! همین! دیگه نیازی نیس بیاید بگید "برو بابا این که مربوط نیست" و ...
الان برای مثال مسائلی که کلا بی ربط هستند و متاسفانه در نبود من چندین صفحه بحث شد ایناس:
برنامه اپسیلون هست که جز مراحل فرعی مایکل هست و از طریق سایت شروع می کنید و تهش هم که دوستان اشاره کردن! و هیچ ربطی به مسئله کوه چیلاد نداره
نشان های infinity killer که باز هم یه راز مخفی دیگه هست! مورد هاش هم سنگ نوشته ها و یه خونس که باز هم نوشته داره! و هیچ ربطی به مسئله کوه چیلاد نداره
اسکلت ها و بعضا جونوران داخل دریا هیچ ربطی نداره! البته بحث هایی در رابطه با دریاچه صورت گرفت که احتمال مرتبط بودن آن با مسئله کوه چیلاد وجود داره
دهکده غرب نقشه هیچ ربطی به کوه چیلاد نداره! اینو تاکید می کنم! هیچ ربطی به کوه چیلاد نداره! نکته هاش رو گفتن دوستان، فقط یه سایت دارن تو بازی که با زبان مورس نوشته شده که دیکود شدش رو بنده خوندم صرفا یه سری اعتقادات و توضیحات بود که مربوط نبود! تنها و تنها و تکرار می کنم تنها مسئله ای که امکان ارتباطش توی این دهکده وجود داره، علامت های روی در و دیوار این دهکدس که یه ذره شبیه نقشه کوه چیلاد هست!
روح هم توی کوه شرق نقشه هم یه راز مخفی جدا هست که اگر خواستید توی سایت اصلی یه مقاله منتشر شده، مطالعه کنید!
پاگنده و یه سری مسائل دیگه هم که اصن نمی شه اسمش رو ایستر اگ گزاشت پس اصلا مطرح نکنید!

این چند تا مسائل تقریبا کاملا بی ربط به کوه چیلاد هست!
حالا چیزایی که مرتبط هست و روش می تونید مانور بدید:
خود کوه چیلاد و حوالی به صورت کامل، که احتمال می ره مربوط باشه به نقشه مورد بحث تاپیک
دریاچه کوه چیلاد تخم مرغ شکسته نقشه کوه
یوفو ها به دلیل شباهت نقشه به یوفو
هر گونه جایگذاری تصویر رو نقشه یا مکانی از شهر به دلیل وجود علامات روی نقشه کوه
تصویری که به "مرد جت پک سوار" معروفه هم واقعا کسی ایده خوبی برای جست و جو مطرح نکرده و اصلا این امکان وجود داره که "جت پک سوار" نباشه
نکته: بحث تاپیک به جت پک مربوط نیست بلکه برای حل مسئله کوه چیلاد هست! حالا این وسط یه سری عقیده دارن که با حل این مسئله می توان به جت پک دست پیدا کرد!
نقاشی هیپی ها در سندی شورز، منطقه نظامی به دلیل بودن یوفو بالای اون مکان ها! و این که نقاشی هیپی ها خودشون جای بحث داره!
یه موردی هم هست که به نظر بی ربط هست و اون یک دریچه در دریای شرق بازی هست که وقتی می ری اونجا صدای "بوم بوم" با ریتم خاصی زده می شه که هنوز تا جایی که اطلاع دارم کسی متوجه معنیش و کاراییش نشده، حتی با زبان مورس و کارهای دیگه روش فعالیت هایی صورت گرفته که نتیجه ای نداشته! و امکان داره مربوط باشه!
نور سبز توی منطقه نظامی در ساعت مشخص روز!

اینا چیزایی بود که بررسی شده تقریبا و اگر نکته خیلی خاص و خیلی نوینی دارید رو بیان کنید! مثلا اگه به نتیجه خاصی رسیدید اعلام کنید، وگرنه این که باز بیاید بگید "من یه نور سبز پیدا کردم تو منطقه نظامی" دردی رو دوا نمی کنه!

ترجیحا بیشتر ایده پردازی باید صورت بگیره و فکر! به این که نقشه می خواد چی بگه و ...! 
و یه نکته هم قابل توجهه که راکستار اعلام کرده این یک ایستر اگ هست و اعلام کرد که سرکاری نیس به قول بعضی دوستان! البته این امکان هم وجود داره که اینقدر سخت باشه که راکستار بازیش رو تضمین کنه برای مدت زیادی، و بعدا یک راهنمایی ای بگه که بشه حل کرد!
نکته آخر هم که اگر بحث خارج از بحث تاپیک باز صورت بگیره بنده فقط گزارش می کنم! حال خود دانید اگر اخطار گرفتید!

در آخر هم به جد پیشنهاد می کنم پست های جمع بندی ای که من گزاشتم رو بخونید که خیلی کمک می کنه! 4 - 5 تا پست بیشتر نیست!

همگی موفق باشید 113
کل این تاپیک ده بار خونده شده . هدف از گفتن ماموریت های کشف نشده اینه که دوستان بازیو ادامه بدن و به نتیجه ای برسن .

شما اگه شب در حال رانندگی باشید  نور چراغ هات فقط 100 متره جلو رو نشون میده ، و نه آخره راه رو ..
ما هم باید به همین ترتیب بریم جلو وگر نه هیچ وقت به نتیجه نمیرسیم ( متوجه که هستید )

کاری با اسپم ها ندارم ، ولی بیشتر دوستان از جمله خودم  مشغول پیدا کردن موارد تازه ای در بازی هستیم که هیچ کدوم شون توی این تاپیک مطرح نشده بود

همه ی  بازی ، ماموریت ها ، فرعی ها و عکس ها به هم ربط دارن ، نمیشه بدون در نظر گرفتن این چیزا معمای اون عکس رو حل کرد ...
دوست گرامی بنده از شما سپاس گزارم که تاپیک به این خوبی رو ساختید ولی چند تا نکته هست :
۱-عنوان تاپیک (راز ها) هست که شامل هر نکته ی مبهم و جالبی میشه -یعنی اینطور میرسونه مفهوم رو
۲-یکسری از کاربرها (از جمله خودم) جدید هستند و از اول همراه تاپیک نبودن و ممکنه مطالب رو دونه به دونه نخونده باشن خب وقتی سؤال و نکته ای پیش میاد میان با دوستانی که در حال حاضر پیگیر بازی هستند مشورت می کنن و به نتیجه میرسه (این آیا اشکالی داره؟ مگه اسم تاپیک تبادل نظر نیست؟)
و البته اینکه عقب تر اشاره شد ممکنه برای ما گیمرهای ایرانی ابهامات بیشتر باشه (بخاطر مسئله ی زبان و...) و گاهی اوقات مجبور به توضیحات بیشتر میشیم
۳-مأموریت اپسیلون درسته که فرعی هست ولی با این حال فرعی معمولی و ساده نیست! حتی در یوتوب عبارت secret mission اومده به این علت که باید کارهای خاصی کرد تا باز بشه و تا آخر رفت [مجموعه مأموریت های اپسیلون یک تروفی نقره در ps4 داره که این اهمیت بالای مسئله رو نشون میده که قطعن نیاز به راهنمایی داره به ویژه اینکه دوستانی که قسمت آنلاین رو بازی نکردن احتمال اینکه بتونن خودشون مأموریت رو باز کنن صفر هست-تازه بسیاری از افراد هم که بازی کردند ممکنه توجه کافی نکرده باشن]
۴-در مورد آپلود ویدئوها در آپارات هم اگه واقعن برای یک نفر امکان و وقت این کار باشه خب خیلی بهتر میشه ولی بنده نتونستم
۵-به شخصه اگه بدونم مطالب اسپم قرار میدم دیگه توی این تاپیک فعالیت نمی کنم تا مدیران انجمن ناراحت نشن

Sent from my iPhone using Tapatalk
ممنون از تبادل نظرتون
حرف شما کاملا متینه که ممکنه مربوط باشه، ولی تا اونجایی که یه دلیل نسبتا(نه حتی کاملا) معقول مبنی بر ارتباط با کوه چیلاد ارائه نشه، به نظرم مطرح کردنش بی مورده!
و البته این رو هم بگم، بحث من سر مطرح کردن اپسیلون نیست! برخی دوستان  سوالاتی مطرح می کردن مبنی بر این که این جا رو چجوری باید بریم! این جاش توی این بحث نیست! تاپیک جداگانه داره خودش! اگر در ارتباط این دو مسئله بحث بشه موردی نداره! 
و نکته دیگه این که اون چیزایی که فکر می کردیم ربط داره ولی به مقدار زیادی بررسی شد و عدم ارتباطش تقریبا قطعی شد رو نوشتم! اون موارد به این معنی نیست که 100 درصد بی ارتباط هستند ولی احتمال 90 درصد وجود داره که بی ارتباط باشه! برای همین بهتره که با اونایی که احتمال بیشتری داره بیشتر سر و کار داشته باشیم!
نکته دیگه هم در رابطه با نام تاپیک! اگر پست اول تاپیک رو خونده باشید اعلام کردم که چون تعداد ایستر اگ های بازی زیاده دونه دونه بریم جلو و اول هم این رو مطرح کردم! و اگر تو روند بحث بوده باشید(که علی الظاهر نبودید و تازه به جمع ما اضافه شدید) قرار شد که در تاپیکی که به صورت کلی برای ایستر اگ در نظر گرفته شده این "راز های مخفی" بررسی بشه! تا جایی هم که یادم میاد یکی از دوستان یک پست خیلی مفصل در این باره داده بود که خیلی از ایستر اگ ها رو گفته بود!

در رابطه با این که تازه به جمع ما اضافه شدید هم گفتم ترجیحا اگر وقت ندارید (!) اون پست جمع بندی ها رو مطالعه کنید کفایت می کنه! و اون توضیحات بیشتر رو هم می تونید از دوستان حاضر در همین تاپیک به صورت خصوصی یا در پروفایل همدیگه بحث کنید که باعث ازدیاد و آشفتگی تاپیک نشه! بحثم فقط همینه! وگرنه این که همه بتونن کارا رو دنبال کنن که شکی درش نیست!

آپلود در آپارات هم من به خاطر درخواست دوستان مطرح کردم وگرنه به نظر من که زیاد فرقی نمی کنه!

اسپم هم منظورم همین سوالات در مورد مراحل بازی هست که باید خصوصی پرسیده بشه!

-------------------------------------

محمد عزیز!
کار شما کاملا درسته که به دنبال پیدا کردن چیز های جدید هستید! ولی مواردی که این بالا گفتم هم حائز اهمیت هست!
ببینید دوستان تکمیل شدن فعالیت های این تاپیک عملا به طرز تفکر افراد بستگی دارد. به عنوان مثال فردی برای پر کردن اوقات فراغت به این تاپیک می اید و فعالیت میکند و صرفا به دنبال این هست که فقط در بازی تفریحی و مطلب کشف شدنی ای وجود داشته باشد و پیگیر این مسایل شود. ولی همان فرد با این روحیه وقتی دیگر چیزی برای یافتن در بازی وجود نداشته باشد و مسلما موقع این است که نظریه ها داده شود و تکه های پازل به هم چسبیده شود سریعا شانه خالی می کند. همین امر باعث پیش نرفتن تاپیک می شود. من برای کار دوستان جدید و فعالم بسیار ارزش قایل هستم ولی واقعیت امر این است که هر چه راجب این راز بود تا صفحه 90 تاپیک ختم شد و بعد از ان وقتی موقع ایده پردازی و نظریه دادن بود عملا تاپیک به بن بست رسید و مسایلی هم که جدیدا دارد در این تاپیک رد و بدل می شود هیچ کمکی به راز چیلاد متاسفانه نمی کند. دوستان قدیمی تر در این تاپیک می دانند که در مورد این راز چیزی برای گفتن و کشف کردن نمانده و این راز هیچ وسیله یا امتیازی از جمله جت پک به ما نمی دهد و تنها این راز با نظریه دادن حل می شود. شاید از دست مدیر این تاپیک کمی ناراحت شده اید ولی ایشان درست می گویند و اگر غیر از این امر باشد تاپیک به روند کلیشه وار خود ادامه می دهد.
با تشکر
(07-11-2016, 11:32 PM)mnhgm نوشته است: [ -> ] من برای کار دوستان جدید و فعالم بسیار ارزش قایل هستم ولی واقعیت امر این است که هر چه راجب این راز بود تا صفحه 90 تاپیک ختم شد و بعد از ان وقتی موقع ایده پردازی و نظریه دادن بود عملا تاپیک به بن بست رسید و مسایلی هم که جدیدا دارد در این تاپیک رد و بدل می شود هیچ کمکی به راز چیلاد متاسفانه نمی کند. 

احسنت دقیقا موضوع همین است! اون موقع قرار شد همه بیان فقط ایده بدن که چند نفری اومدن و دیگه تمام شد! و الان که دوستان جدید اومدن بیشتر روی این تلاش کنن که ایده بزنن و فکر کنن! و این هم بگم برای کسی که واقعا دنبالشه به نظرم خوندن 50-60 صفحه تاپیک وقت زیادی نگیره!
یعنی مدیران انجمن صحبت درباره ی نظریه ها و فرضیه ها رو مهم تر از توضیحات و راهنمایی هایی که گاهی اوقات لازم میشه میدونن؟ بنده نمیخوام حرف منفی بزنم، ولی اینکه بتونیم با نظریه و فرضیه سازی شخصی به چیزی که راکستار ساخته برسیم خیلی احتمالش کمه!
چنانچه دوست مون هم اشاره کردن نظریه سازی های قبلی به بن بست رسیده!
اونقدر گیمر های شاخ اون ور دنیا وجود داره که قطعن بیشتر از تمام گیمرهای ایرانی تلاش کردند و اگه به نتیجه ای رسیده بودن برای همه آشکار میشد!
به هر حال بنده ترجیح میدم دیگه در این تاپیک شرکت نکنم تا خدای ناکرده اسپم نفرستاده باشم
با تشکر از همه ی دوستان
تا اینجا هم تاپیک کمک های بزرگی به بنده در GTA V کرد

(07-11-2016, 11:54 PM)Farhad01 نوشته است: [ -> ]یعنی مدیران انجمن صحبت درباره ی نظریه ها و فرضیه ها رو مهم تر از توضیحات و راهنمایی هایی که گاهی اوقات لازم میشه میدونن؟ بنده نمیخوام حرف منفی بزنم، ولی اینکه بتونیم با نظریه و فرضیه سازی شخصی به چیزی که راکستار ساخته برسیم خیلی احتمالش کمه!
چنانچه دوست مون هم اشاره کردن نظریه سازی های قبلی به بن بست رسیده!
اونقدر گیمر های شاخ اون ور دنیا وجود داره که قطعن بیشتر از تمام گیمرهای ایرانی تلاش کردند و اگه به نتیجه ای رسیده بودن برای همه آشکار میشد!
به هر حال بنده ترجیح میدم دیگه در این تاپیک شرکت نکنم تا خدای ناکرده اسپم نفرستاده باشم
با تشکر از همه ی دوستان
تا اینجا هم تاپیک کمک های بزرگی به بنده در GTA V کرد

ببینید دوست خوبم به تعداد هر فردی که در دنیا وجود دارد مسلما فرضیه های مختلفی وجود خواهد داشت. حال شما تصور کنید این نظریه ها و فرضیه ها در یک مکان به اشتراک گذاشته بشوند و از همه ی انها یک نتیجه گرفته شود مطمعنا نتیجه عالی خواهد بود. و باز هم عرض میکنم ما با دوستان قدیمی تر مفصل راجب این راهنمایی ها صحبت کردیم.
بله نظریه های قبلی به بن بست رسید ولی ایا دلیل به بن بست رسیدن ان ها را شما میدانید؟ به جز تعدادی بسیار محدود و انگشت شمار یک نظریه ساده و صرفا برای داغ شدن بحث دادند و هیچکس از نظریه دادن استقبال نکرد و این دلیلی بود که به بن بست رسید و دلیل ان بی استفاده بودن نظریه نبود. دوست خوبم اگر کلی گیمر های به اصتلاح شاخ اون ور دنیا وجود داره چرا نباید این ور دنیا وجود داشته باشه؟.
من وقتی شما و اقا محمد را دیدم که این تاپیک را زنده کردید و دیدم چه انگیزه بسیار زیادی و چه روحیه ماجرا جویانه ای دارید واقعا لذت بردم. تمام حرف های بنده و مدیر تاپیک فقط برای این است که این انگیزه در راه درست مصرف شود نه در راه بی ربط که کمکی به تاپیک نمی کند. ما با دوستانمان و مدیر تاپیک در سنوات گذشته هر چه لازم بود برای این تاپیک انجام دادیم و حالا چشم امیدمان در حل راز به شماست بعد شما داری حرف از رفتن می زنی؟.