Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اینم مکان اون جا
[تصویر:  letter-scrap-32.jpg]
دوستان برای بار هزارم:
هر حرفی می زنید اول عکس از خود موضوع 
بعد مکان دقیق تو نقشه
بعد هم اینکه خودتون امتحان کردید یا خیر!
در رابطه با فیلم های یوتیوب هم برای هزار و یکمین بار:
همه فیلما در این باره فیکن یا سرکارین
دوستان همش فیک بود من رفتم در شکسته نمیشه
میشه. توی اونجا یه جنازه هست که از هر ، شبیه به همون شخصیت بازی L.A.noir هست (من ال ای نویر را بازی نکردم ولی با تحقیق در این مورد متوجه شدم که این همونه) البته گفتند که در اخر بازی ال ای نویر، این شخصیتو به خاک میسپارند ولی نمیدونم چرا اینجاست.
راستی کنار جنازه، یه دونه دیسک هم هست. میتونید ببینید. شاید شما غار را اشتباه رفتید که نتونستید پیداش کنید

راستی اگه اشتباه نکنم، این در شمال لوس سانتوس هستش ( شمال بازی خیلی مشکوکه اخه مومیایی هم توش هست )
(05-30-2015, 05:37 PM)eflc2014 نوشته است: [ -> ]میشه. توی اونجا یه جنازه هست که از هر ، شبیه به همون شخصیت بازی L.A.noir هست (من ال ای نویر را بازی نکردم ولی با تحقیق در این مورد متوجه شدم که این همونه) البته گفتند که در اخر بازی ال ای نویر، این شخصیتو به خاک میسپارند ولی نمیدونم چرا اینجاست.
راستی کنار جنازه، یه دونه دیسک هم هست. میتونید ببینید. شاید شما غار را اشتباه رفتید که نتونستید پیداش کنید

راستی اگه اشتباه نکنم، این در شمال لوس سانتوس هستش ( شمال بازی خیلی مشکوکه اخه مومیایی هم توش هست )

اسپویل L.A Noire
اخر این بازی شخصیت اصلی (کول فیلیپس) توی راه فاضلاب یا همچین چیزی اب میبرتش و غرق میشه.خاکسپاری نبود ازش خواستن تقدیر کنن (شهید گمنام شده D:) این جسد هم مربوط به همونه.
غار درست همون جا هست و اشتباه فکر نکنم رفته باشم
امکن داره تو کنسول های نسل هشت چنین چیزی باشه
من با کامپیوترم
داره ترسناک میشه ‎:D

من الان تو غارم ‎:D وااای اونم نصفه شب

داخلش هیچی نبود ک ‎:|‎
اونایی که pc دارن با ماد no clip که به همه جا میشه رفت بريد بالای بلندترین کوه بعد این ماد رو بزنید بريد وسط کوه میبینید دو تا راه از قسمت های مختلف بهم رد میشن و همدیگر رو قطع میکنن که شبیه ایکس میشه که هر کدوم رو اگر شبیه دو مثلث کنید راس دو مثلث میخوره به بالای کوه که شبیه اون عکس میشه و

راستی من زیاد پیرو راز و...نبودم تو این اگه میشه درباره هرراز یه اطلاعات خلاصه و مفید برام قرار بدید صبحم عکسش رو میذارم
اون غار هیچ ربطی به کوه نداره
چون من یه در دیگه از همون غار پیدا کردم که نزدیکی های فرودگاه نزدیک دریاچه هست.