Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(06-10-2015, 10:37 AM)t-reza-t نوشته است: [ -> ]سلام دوستان
پست های قبلی رو خوندم نوشته بودید باید با شخصیت ترور یک قربانی برای دهکده آفتاب پرستان ببریم کسی تا حالا این کارو کرده ؟
نظرتون در مورد این ویدیئو چیه
اولا:از یو تیوب نگرفتم
ثانیا:بنظرم ساختگی نیست
ثالثا:گفتم شاید کمکتون کنه دیدنش که ضرری نداره
http://www.aparat.com/v/djl8u
توی همون مرحله ای که استاد یوگا میخواد توی خونه مایکل و بعد با زن مایکل یوگا کار می کنید بعدش که با پسر مایکل میری بیرون وقتی بهت مواد میده خمار میشی و بعدش توی رویا هات انگار توسط یه سفینه بالا کشیده و بعدش موجودات فضایی دارن روت کار می کنن .این فیلم مربوط به همون مرحله است.
در ضمن تو یه قسمت دیگه
اگر با مایکل بری سراغ Barry (یکی از اون ماموریت فرعی ها که به بهت مواد میده) بهد میری توی رویا و با یه رگبار شروع به کشتن موجوات فضایی می کنی.

اینو گفتم به اونایی که میگن وجود آدم فضایی سر کاریه و کلا دروغه
سلام، این ویدیو ک چیز عجیبی نشون نمیده هممون این صحنه رو دیدیم، میشه گفت همه این صحنه رو میبینن و فقط توی رویا این اتفاق براش میفته، موفق باشید
بچه ها بازی دوتا نقشه داره. یه نقه که همون مرحله اول هست و هوا برفیه و یه نقه اصلی. شاید برای حل راز کوه چیلاد، به طرف اون هر بریم. کسی میدونه چطوری میشه رفت اونجا؟ بازی من صد در صد هستش ولی نمیدونم چطوری اونجا برگردم. کلا دوبار میشه رفت اونجا؟؟؟؟ اصلا اسم اون مرحله که با ترور دعوامون میه و ترور قبر را باز میکنه اسمش چیه؟

نقه = نقشه
(06-10-2015, 11:45 AM)eflc2014 نوشته است: [ -> ]بچه ها بازی دوتا نقشه داره. یه نقه که همون مرحله اول هست و هوا برفیه و یه نقه اصلی. شاید برای حل راز کوه چیلاد، به طرف اون هر بریم. کسی میدونه چطوری میشه رفت اونجا؟ بازی من صد در صد هستش ولی نمیدونم چطوری اونجا برگردم. کلا دوبار میشه رفت اونجا؟؟؟؟ اصلا اسم اون مرحله که با ترور دعوامون میه و ترور قبر را باز میکنه اسمش چیه؟

نقه = نقشه

داداش اسم اون منطقه North Yankton هست و راهی نداره که بشه دوباره به اون جا برگشت و فک نکنم اون جا هیچ چیزی برای پیدا کردن این راز باشه اگه بود راکستار یه راه منطقی و خوب برای رفتن به اون جا بهمون می داد.
دوستان من فکر کنم بازیم مشکل داره!
من سیو 100 درصد رو دانلود کردم از یه جایی ولی اصلا اون ماشین فضاییه که با جمع کردن قطعات به دست میاد رو نداره!
ولی دو تا یوفو های بالای منطقه نظامی و کمپ رو داره!
الان رفتم اون کاری که گفته شده بود رو بکنم، هوا بارونی بود رفتم بالای کوه چیلاد، ساعت 3 شد ولی چیزی معلوم نشد!
در حقیقت یوفوی بالای کوه چیلاد برام نیومد!
چندین بار هم این کارو قبلن کردم ولی نیومد!
یه نفر لطفا سیو 100 "خودش" رو بذاره
ممنون می شم!
(06-10-2015, 11:52 AM)last assassin نوشته است: [ -> ]دوستان من فکر کنم بازیم مشکل داره!
من سیو 100 درصد رو دانلود کردم از یه جایی ولی اصلا اون ماشین فضاییه که با جمع کردن قطعات به دست میاد رو نداره!
ولی دو تا یوفو های بالای منطقه نظامی و کمپ رو داره!
الان رفتم اون کاری که گفته شده بود رو بکنم، هوا بارونی بود رفتم بالای کوه چیلاد، ساعت 3 شد ولی چیزی معلوم نشد!
در حقیقت یوفوی بالای کوه چیلاد برام نیومد!
چندین بار هم این کارو قبلن کردم ولی نیومد!
یه نفر لطفا سیو 100 "خودش" رو بذاره
ممنون می شم!

بفرما داداش مال من مشکلی نداره.تازه یه ساعته شده 100 درصد.ماشین هم توی یکی از گاراژ هایی که خریدی برو اون جا اسمش Space Dock هست انتخابش کن.
لینک:
http://s3.picofile.com/file/8192943476/G...e.rar.html
چرا داداش میره
باید دقیقا بدونی کدوم پنجره هستش. اون پنجره، حتی موشک هم وقتی میزنی ازش رد میشه. فقط یه شیشه هستش در اون ساختمون
که اینجوری میشه. اگر اینترنت قوی داشتم، براتون فیلم میزاشتم و خودم هم توضیحات لازم رو داخل فیلم میدادم ولی بیشتر فیلم ها انگلیسی اند یا اینکه فیک اند ;)

ببخشید اینجا سوالمو میپرسم. من یک ویدیو از بازیم گرفتم و میخوام توی اپارات اپلود کنم. باید با چه رمتی بجز mp4 اپلود کنم؟

بچه ها یه چیز خیلی عجیب. من با هلیکوپتر رفتم دم اون پنجره و یه فیلم شش ثانیه ای گرفتم. بعدش رفتم توی قسمت rock star editor و بعدش فری کمرا را انتخاب کردم. همه جارو گشتم ولی یه سی دی اون دم بود که روش نوشته شده بود back-up zolo
دوستان یه چیزی رو برای من مشخص کنید!
الآن شما به دنبال چی هستید؟
جت پک
تخم موجود دریایی
یا یوفو
شما آنقدر قاطی و پیچیده بیان میکنید که هیچ چیزی مشخص نمیشه برای عده ای.
ابتدا اعلام کنید که دنبال چی هستید، در ضمن از مدیر تایپک تقاضا دارم یه دست و رویی به تایپک بده یکی داره در مورد کوه حرف میزنه، اون یکی میره لینک توهمات مایکل رو نشون میده.
یکم نظم رو رعایت کنید.
با تشکر از مدیر تایپک.
(06-10-2015, 01:17 PM)Hossein.R.C.g نوشته است: [ -> ]دوستان یه چیزی رو برای من مشخص کنید!
الآن شما به دنبال چی هستید؟
جت پک
تخم موجود دریایی
یا یوفو
شما آنقدر قاطی و پیچیده بیان میکنید که هیچ چیزی مشخص نمیشه برای عده ای.
ابتدا اعلام کنید که دنبال چی هستید، در ضمن از مدیر تایپک تقاضا دارم یه دست و رویی به تایپک بده یکی داره در مورد کوه حرف میزنه، اون یکی میره لینک توهمات مایکل رو نشون میده.
یکم نظم رو رعایت کنید.
با تشکر از مدیر تایپک.
حسین جان مسئله اصلی همون راز کوه چیلاد هست
حالا این مسئله ممکنه هم به یوفو و هم به جت پک و هم به تخم مربوط بشه که هر سه تاشون تو نقشه کوه هست!
حالا هر کی میاد ایده می ده ما هم میریم امتحان می کنیم ببینیم می شه یا نه!
الان چند تا گروه هستن:
یکی افرادی که رفتن توی آب دنبال هیولا و اینجور مسائل که اعتقاد دارن ممکنه تخم توی دریا باشه!
یکی افرادی که روی یوفو ها مانور می دن و ایده می دن و می خوان ببینن می تونن ربطی به این راز پیدا کنن یا خیر!
یه سری افراد هم مستقیما روی جت پک زوم کردن!
حالا ممکنه راز کوه چیلاد رسیدن به جت پک باشه که در اون صورت دو گروه اول زیر مجموعه گروه آخر می شه!
در هر صورت هر کی هر کاری می تونه انجام می ده دیگه!
به موقعش خودم یه پست جمع بندی می ذارم که کارایی که کردیم و نتایجش رو اعلام می کنم!
الآن یه خصوصی بهت میدم در مورد تایپک تا یکم حرف بزنیم.
--------------------------------------------------------------------
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه گروه به گروه میرن دنبال راز.
بنده خودم شخصا دنبال جت پک و موجود دریایی هستم ولی فعلا جست و جویم رو کنسل کردم به دلیل دو امتحان آخر.
ولی به یه چیز هایی دست یافتم که براتون میگم.
http://nsae01.casimages.net/img/2013/09/...687671.jpg
در عکس بالا دو جا هست که دورش خط کشیده شده که این نشان دهندۀ اینه که آن یه جور خیابان هستند که انتهایش بسته می شود من به سخت در تلاشم تا این مکان رو پیدا کنم، حالا بقیه هم اگر بتونن کمک کنند، چنین مکانی را پیدا کنن که در شرق و غرب دو خیابان بسته باشه خیلی خوب میشه.
-----------------------------------------------------------------
مطلب بعدی در مورد کسایی هست که میگن سفینۀ فضایی وجود داره ولی ادم فضایی نه
[تصویر:  2mcgbhl.jpg]
اینم آخرین جست و جوی من
البته اینارو از اینترنت آوردم
[تصویر:  seacave_zps4d3c3acc.jpg]
یه راهی وجود داره که میره زیر زمین
موفق باشید
لطفا میشه بگید در اون تصویر چیه؟ اخه زیاد واضح نیست. در ضمن من در حال ربط دادن بازی به بازی GTA sa هستم. اخه دقیقا همه اون چیزایی که قبلا گفتم، میتونید امتحان کنید در GTA sa