Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
ببخشید من تا می دونم اون علامت چشم ماسونی هست ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
(09-25-2014, 10:23 PM)'orc' نوشته است: [ -> ]ببخشید من تا می دونم اون علامت چشم ماسونی هست ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

عه ! نگو الان میان ...[img]images/smi/s0 (53).gif[/img] ولی اون علامتش فرق میکنه[img]images/smi/s0 (24).gif[/img] اما بحثشو اینجا باز نکنیم بهتره[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
(09-25-2014, 10:23 PM)'orc' نوشته است: [ -> ]ببخشید من تا می دونم اون علامت چشم ماسونی هست ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

یعنی خدایی ندیدید نوشتم از این حرفا نزنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

من فکرکنم که این سفینه ها طلسم شدن وبایدباتکمیل کردن کارهایی که تو بازی مشخص کرده این بشقاب پرنده ها راپیدا کنی به قول معروف طلسمشون رابشکنی تاآزادبشن و همگی روی کوه بلند جمع بشن تا مثلا بچشون که همون تخم مرغ شکسته هست را نجات بدند...
اون بشقاب پرنده هاهم از علا مت هاشون مشخص که:یکی توی آب وهوای بارونی ظاهرمیشه یکی وقتی بری طرفش نویز سبز رنگ میده یکی توی شب مهتابی یکی:اون وسطی  بالای کوه بچشون چون به تخم مرغ هم اتصال مستقیم داره ووقتی همه را پیدا کردی باید بری بالای کوه تله کابینی تااونجاشاهد آزاد کردن بچشون باشی[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
دوستان یه چیز جدید پیدا کردم
یه سایت هست توی بازی به نام
altruistsunite.com 
The Altruist همون کمپ هست
توی این سایت که میری نوشته هاش انگار رمز گذاری شده اند
بعد من فکر کردم اگه برم توی کمپ اونجا برم توش شاید نوشته ای چیزی باشه
ولی نبود[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]
شما ببینید می تونید کاری بکنید؟!
اگه توجه کرده باشین تو اون کتیبه رعد و برق هم هست [img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پیدا کردن نقاط=ماشین فضایی
...[تصویر:  1kgo7zeipzye0uka1h50.jpg]
[تصویر:  enbrkpgstbhc0ggeksja.jpg]
[تصویر:  eb6ra7572j080k2a2ih0.jpg]
(09-26-2014, 02:52 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: [ -> ]
پیدا کردن نقاط=ماشین فضایی
...[تصویر:  1kgo7zeipzye0uka1h50.jpg]
[تصویر:  enbrkpgstbhc0ggeksja.jpg]
[تصویر:  eb6ra7572j080k2a2ih0.jpg]

ممنون
ولی چون این تیکه ها خیلی کوچیکن شاید باید تصویر دقیقتری قرار بگیره:

[تصویر:  grand-theft-auto-v-spaceship-part-locations-map.jpg]اینم چند تا تصویر دیگه که شاید برای 100 درصد کردن بازی بهش نیاز پیدا کنید:
[تصویر:  grand-theft-auto-v-letter-scrap-locations-map.jpg]اصلا چه کاریه لینک می ذارم برید ببینید
من ایناراپیداکردم
[تصویر:  2571016-mount_chiliad_map-1.jpg][تصویر:  k5gl.jpg][تصویر:  upog.jpg][تصویر:  zq1w.jpg][تصویر:  v3dx.jpg][تصویر:  iovc.jpg][تصویر:  11o7eczp04q238n7oc39.jpg][تصویر:  do38uy2btssn219x7qkm.png][تصویر:  uc7sy2il971jw3bmsjgj.jpg][تصویر:  zy7n7rhifalvghaqaqnz.jpg][تصویر:  wk19n64hxfds89ycw2e1.jpg][تصویر:  rZyLCrF.jpg][تصویر:  tMjueiP.jpg]
توی این عکس منظور از خط های رنگی چیه؟:
http://smg.photobucket.com/user/liquid19...1.jpg.html