Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(07-14-2015, 02:08 PM)Mahanking80 نوشته است: [ -> ]نه تو این نسخه رو میگم

تازه تو بازی هم این عکس هست
من میگم اون تصویر فیکه، تو بازی تصویر وجود داره ولی مشخصات اون عمس رو نداره
تو اون تونل که یه نفر توش مرده رو ادامه دادی؟
چیزی توش بود؟
من دارم میگردم ببینم هست
چرا همه گیج میزنن و چرتو پرت میگن !!!!!
نگاه کنید بزارید یه زره منطقی پیش بریم  چند احتمال هست :
1- رازو باید تو جی تی ای سان اندریاس پیدا کنیم
2- مطمعنا در جی تی ای سان چیزایی وجود داره چون من توش تو جنگل ساعت 2:30 دقیقه یه روح دیدم که عکسش تو اینترنت هس
3-رازی وجود نداره و اینها همه یا واسه محبوبیت بازیه یا واسه زنده نگاه داشتن بازی تا نسخه بعدی بیاد برای مثال چقدر طول کشید تا این بازی بیاد و همین خیلی از جی تی ای باز هارو از جمله خودم رو از راکستار نا امید کرد.

در کل بنظر من رازی وجود نداره چون از هر دری وارد میشیم به بنبست می خوریم و اینکه دیگه بحث غیر مرطبت نکنید  114
(07-14-2015, 03:24 PM)kambyz lolo نوشته است: [ -> ]در کل بنظر من رازی وجود نداره چون از هر دری وارد میشیم به بنبست می خوریم و اینکه دیگه بحث غیر مرطبت نکنید  114

چرا یه داستانی داره. راکستار سرکار نمیذاره ملت رو .
ولی هم من هم خودتون میدونید که این راز توی انجمن گیمفا حل نمیشه S0 (2)
باید بشینیم ببینم کی توی این کره خاکی این معما رو حل میکنه
من یه چی رو دیدم با جت وقتی به دریا میرفتم و فاصلم رو با نقشه دور میکردم جت تکه تکه میشد
برای شما هم پیش اومده؟
برای من چندبار پیش اومده!!!
یعنی جت تکه تکه میشه و شما میمیرید؟
اره درسته
اقا من یه چیزی فهمیدم

نقل و قول:
کارل جانسون تنها شخصیتی که از جت پک استفاده میکنه

خب چرا است میکنه چون تو لوس سانتوس چرا تو نسخه های بعدی به جزv اثری از جت پک نبود؟چون تو لوس سانتوس نبودن هر چی هستش مربوط میشه به GTA SA میدونید چرا اون‌موقع کسی بحث نميكرد چون اون نه کسی دنبال استر اگ میرفت نه بازی کیفیت خوبی داشت بخاطره همین راک دوباره برای اینکه مردم برن سراغ اون راز تو این بازی راز رو گذاشته

حالا من فردا GTA S.A. رو نصب میکنم ميرم کوه رو میگردم

اما توجه کنید این منطقه نظامی که بالاش UFO هست تو GTASA هم هست اگه به GTAWIKI.COM مراجعه کنید و سرچ کنید عکس این منطقه یا حتی ادرسش هم مشاهده میکنید
(07-14-2015, 11:11 PM)علیرضا! نوشته است: [ -> ]اقا من یه چیزی فهمیدم

نقل و قول:
کارل جانسون تنها شخصیتی که از جت پک استفاده میکنه

خب چرا است میکنه چون تو لوس سانتوس چرا تو نسخه های بعدی به جزv اثری از جت پک نبود؟چون تو لوس سانتوس نبودن هر چی هستش مربوط میشه به GTA SA میدونید چرا اون‌موقع کسی بحث نميكرد چون اون نه کسی دنبال استر اگ میرفت نه بازی کیفیت خوبی داشت بخاطره همین راک دوباره برای اینکه مردم برن سراغ اون راز تو این بازی راز رو گذاشته

حالا من فردا GTA S.A. رو نصب میکنم ميرم کوه رو میگردم

اما توجه کنید این منطقه نظامی که بالاش UFO هست تو GTASA هم هست اگه به GTAWIKI.COM مراجعه کنید و سرچ کنید عکس این منطقه یا حتی ادرسش هم مشاهده میکنید
فکر نمیکنم این باشه اتفاقات بازی GTA sa در سال 1992 اتفاق میوفته و در GTA v باید بریم به اون منطقه ای که cj رفت بهش در بیابون همون فرودگاه خرابه که فکر کنم مال ترور هست اونجا احتمالا یه چیزی باید باشه باید تو اون بگردیم من به بازی دسترسی ندارم ولی شما اون فرودگاه خرابه رو هم بگردید تو اون حتما یه چیزی هست
بچه ها اینو دیدین؟

برید تو این سایت زیره بعد سرچ کنید:mount chil سرچ رو که زدید چند تا نتیجه داره که کنارش حروف انگلیسی هست تونی که حرف F رو داره نوشته جت پک

رو اون کلیک کنید مکانش میاد رو مکان یک توضیح کوچولو داده که الان متنش رو میزارم:

.go to the top of mount chilliad 3.AM on a rainy night and see UFO;after seeing continue to camp HIP and a personis holding Alien egg;take the egg and come here that you will be Jet Pack waiting
 اینو تو یه سایت دیگه دیدم

اینم عکس[تصویر:  96820091733428318759.png]

ترجمش اینه: ساعت 3 بامداد در هوای بارانی به کوه چیلاد برو و بعد به کمپ hip برو و تخم فضایی رو بگیر و برو به کوه چیلاد یه جت پک منتظرته