Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
دوستان یعنی واقعا هیچ کس هیچ نظری در رابطه با این موضوع نداره؟[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
اگه کسی  اینا رو حل نکرده فک نکنم ما هم بتونیم این معما رو حل کنیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
بچه ها من تونستم تو بازی غول داخل دریارو پیدا کنم
کجاست دقیقا؟؟؟؟؟
اگه ممکنه یه عکس بذار

نشد عکس بگیرم. نگاه شما برو تو دریا بعد تا کف دریا برو بعد هی برو جلو تر می بینی سطح دریا هی میره پایین تا جایی که امکان داره برو بعد می بینیش. البته حواست باید باشه چون تا بخای ببینیش خوردتت
سلام. در ساعت 11 شب gta v در سینگل پلیر روی نقشه برید و کوه gordo رو پیدا کنید . بعد از این با هلی کوپتر به مکان کوه گوردو بروید . بعد از یکمی جست و جو در کوه گوردو با یک روح مواجه خواهید شد !!!! من خودم هم روحه رو دیدم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]
(10-02-2014, 02:20 PM)'mohamadreza488' نوشته است: [ -> ]سلام. در ساعت 11 شب gta v در سینگل پلیر روی نقشه برید و کوه gordo رو پیدا کنید . بعد از این با هلی کوپتر به مکان کوه گوردو بروید . بعد از یکمی جست و جو در کوه گوردو با یک روح مواجه خواهید شد !!!! من خودم هم روحه رو دیدم [img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

بابا این روحه که قدیمی بود. خودم هم یه بار اتفاقی تو کو می جستم دیدمش اما ممنون که جای دقیقش رو گفتی

فقط رو پی سی این قدر استار اگ میبینیم که بترکیم.باور کنین راکستار توی دیال سی ها و مدهاشم استار اگ میندازه[img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img][img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
(10-02-2014, 01:09 AM)'army game' نوشته است: [ -> ]اگه کسی  اینا رو حل نکرده فک نکنم ما هم بتونیم این معما رو حل کنیم[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img](حیف شکلک اسپمه وگرنه چیز دیگه ای نمی نوشتم)

ببینید دوستان[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
از این واضح تر نمی تونم بگم:
الان موضوع مورد بحث راز مخفی در رابطه با آدم فضایی، یوفو و دیگر علامات گذاشته شده می باشد؛ خارج از موضوع بحث نکنید!
واضح نیست این؟[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
همین که هست[img=18x18]images/smi/s0 (25).gif[/img]
آخه فکرکنم خودراک استارهم تواین موضوع گیر کرده[img=18x18]images/smi/s0 (60).gif[/img] برای همین برای نسل هشت وپی سی هم می خواد بده...
چه رسدبرما که ندانیم ونپرس... چون خود اونوریهاهم هیچی ازش نتونستن پیدا کنن وگرنه ویدیوشا سریع میگذاشتن دوست گلم[img=18x18]images/smi/s0 (74).gif[/img]