Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
(08-21-2015, 10:49 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]
(08-21-2015, 10:00 PM)Mahanking80 نوشته است: [ -> ]دوستان من داخل یکی از منطقه های بازی پنج ماهواره پیدا کردم که یکیشون به یه سمت دیگه کج شده حالا نکته جالبش اینه که ساعت ده صبح دانشمندا میان روش تحقیق میکنن

تا بحال ندیدم یه عکس  از رو نقشه بده

نزدیک فرودگاه ترور هست 5 ماهواره بزرگ رو زمین
(08-21-2015, 10:00 PM)Mahanking80 نوشته است: [ -> ]دوستان من داخل یکی از منطقه های بازی پنج ماهواره پیدا کردم که یکیشون به یه سمت دیگه کج شده حالا نکته جالبش اینه که ساعت ده صبح دانشمندا میان روش تحقیق میکنن

توی اون یک قطعه از Spaceship هم است. :D
یکی کارای این گقته رو انجام بده شاید چیزی شد من شب باید کرک ریولید بزارم چون نسخم کرک نداره

[تصویر:  iwogwlf8qff7gn3d0njy_thumb.png]

کلیک کن روش بزرگ شه
بچه ها من روحم پیدا کردم ساعت 12شب ظاهر میشه نزدیک شی غیب میشه
الان بحث سر راز کوه چیلاده به روح اوناهم کار  نداریم
اینم نقشه نقاط مشکوک بازی بریم بگردیم

[تصویر:  TPEblueprint.jpg]
حدس من در مورد جت پک:

اول این عکس رو ببینید
http://s2.img7.ir/pMoQr.jpg

حالا باید بگم شهر بازی GTA V با GTA SA یکی است، دو تنها جایی که توی بازی خیلی دستکاری نشده پایگاه نظامی است حالا چه ربطی من میگم توی بازی GTA SA توی یه مرحله باید برای Trouth جت پک رو بدزدید اونم از پایگاه نظامی. حالا وقتی که توی عکس میبیند علامت جت پک دقیقا روی پایگاه نظامی است. پس به احتمال خیلی زیاد اونجاست ولی.....
کی میاد بره اونجا مگر اینکه از Native Trainer استفاده کنیم. خودم این رو چک نکردم چون درگیرم که بازی رو 100% کنم.
شما برید بگردید شاید چیزی دست گیر تون شد. :D
اردوگاه با من اناليزش مي كنم كيف كني

میگم یه تیم شیم بهتر نیست مثلا 4 نفر لوس سانتوس رو بگردن 3 نفر کوه چیلاد 2 نفر اردوگاه 2 نفر هم دریا ها؟ حالا این همه رو از کجا بیاریم؟
(08-22-2015, 06:57 PM)AAROnN7 نوشته است: [ -> ]اردوگاه با من اناليزش مي كنم كيف كني

میگم یه تیم شیم بهتر نیست مثلا 4 نفر لوس سانتوس رو بگردن 3 نفر کوه چیلاد 2 نفر اردوگاه 2 نفر هم دریا ها؟ حالا این همه رو از کجا بیاریم؟

موافقم من که فعلا باید بازی رو 100% کنم، تا بتونم به سفینه و دیگه چیزا رو پیدا کنم، هر وقت که تموم کردم صد در صد میرم اردوگاه رو انالیز میکنم. ;)
اقا من لوس سانتوس رو میگردم