Forum Gamefa | انجمن بازی های کامپیوتری گيمفا

نسخه‌ی کامل: تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
پس دو نفر اردوگاه جورج شد فردا صبح دوبارهميرم گردش از صبحه دارم بازي
مي كنم
بچه های گروه تجسس چیزی دستگیرتون شد؟ Eee
یعنی اگه جت پک رو پیدا کردین راکستارو شکست دادین!بکارتون ادامه بدین ما پشتتون هستیم فقط باید نقاط مثلث رو بگردین؟
دوستان حتما میدونید مراحلی هستند با ترور که باید چند گروگان بگیرید ببرید پیش روستایی ها؟

من اون مراحل رو تموم کردم بعدش اونا ترور رو میگیرن میخوان اون رو قربانی کنند. بعدش ترور میزنهه میکشتشون. بعد یه جعبه جلوش ظاهر میشه که قفله!!
(08-22-2015, 08:38 PM)lord mahdi نوشته است: [ -> ]بچه های گروه تجسس چیزی دستگیرتون شد؟ Eee
یعنی اگه جت پک رو پیدا کردین راکستارو شکست دادین!بکارتون ادامه بدین ما پشتتون هستیم فقط باید نقاط مثلث رو بگردین؟

دوستان من که گفتم فعلا دارم بازی رو 100% میکنم و خیلی سریع دارم حرکت میکنم تا به شما برسم. در ضمن یه پیشنهاد دارم بهتره که با Directore Mode برید توی پایگاه شاید جت چک مخصوص اون جا باشه. و همچنان اگه یاری خدا و کمک دوستان باشن این راز رو حل میکنیم. یه پیشنهاد بهتره یه تاپیک بزنیم در مورد (بحث و تبادله نظر در مورد اسرار کوه چیلیاد) توی این بخش همه رازها است، اینجوری کمی صحبت ها بین راز کوه چیلیاد گم میشه.
يكي اينكاراكه ميگم رو لكنه ببينه في ميشه ساعت ٣ صبح وقتي هوا بارونئه برين سفينة رو دون چيلاد رو ر بين بن بعد برين دهكده افتاب پرستا بين بن سيتي ميدن به ت ان يا نه اسم دادن برين شمالي وبين نقطه بهت پك عكسشم گذاشتم عقبه
به تایپ خیلی خوبی هست من خودم بعد از اینکه بازی رو تموم کردم سراغ رازش رفتم خیلی چیز ها دیدم و کشف کردم
حالا دوستان کسی علامت X رو که فکر کنم 4 یا 5 تا باشن رو سنگ ها و صخره های کوه چیلاد دیده؟من فقط 2 عدد از اون ها رو کشف
کردم.خسته نباشید :heart:
[تصویر:  b0wrfagyhcfj.png]
عکس ها از ماهواره ها( از سمت چپ چهارمی یه طرف دیگه رو نگاه میکنه)

[تصویر:  69gsrm354pzs.png]
عکس دانشمندان در حال تحقیق
(08-22-2015, 09:35 PM)The J0ker نوشته است: [ -> ]
(08-22-2015, 08:38 PM)lord mahdi نوشته است: [ -> ]بچه های گروه تجسس چیزی دستگیرتون شد؟ Eee

دوستان من که گفتم فعلا دارم بازی رو 100% میکنم و خیلی سریع دارم حرکت میکنم تا به شما برسم. در ضمن یه پیشنهاد دارم بهتره که با Directore Mode برید توی پایگاه شاید جت چک مخصوص اون جا باشه. و همچنان اگه یاری خدا و کمک دوستان باشن این راز رو حل میکنیم. یه پیشنهاد بهتره یه تاپیک بزنیم در مورد (بحث و تبادله نظر در مورد اسرار کوه چیلیاد) توی این بخش همه رازها است، اینجوری کمی صحبت ها بین راز کوه چیلیاد گم میشه.
نه ديگه فيه رو حل ميكنيم ميريم سراغ بعدي

نزديك پارك فضايي هم چندتا ٨ هسته
چه عجب با كيبورد گوشي درست نوشتم
خبر داغ:

سلام. باید یه چیزی رو در مورد جت پک بگم. چند وقت بود که خیلی ها تلاش کردن و نتوسنتن این راز رو حل کنن و گفتن که این جت پک کشکه. حالا یک نفر رفته توی فایلهای بازی و یه جایی نوشته JetPack رو پیدا کرده. اینم عکس.
http://i.imgur.com/VHRz4x3.png
(08-22-2015, 09:41 PM)Mahanking80 نوشته است: [ -> ][تصویر:  b0wrfagyhcfj.png]
عکس ها از ماهواره ها( از سمت چپ چهارمی یه طرف دیگه رو نگاه میکنه)

[تصویر:  69gsrm354pzs.png]
عکس دانشمندان در حال تحقیق

اره اون یکی سمتش فرق میکنه داره به UFO بالای سندی شورز اشاره میکنه..